Dat boeit mij echt niks. Als ik moet dan ga ik.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:20 schreef lubje25 het volgende:
[..]
Ik ook. Maar als ik weet dat het thuis kan wacht ik er even mee.
Dat is tot daar aan toe, moet kleintje pils ook gewoon stoppenquote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:19 schreef Cobra4 het volgende:
Gaat lekker met die ijsmachines in Vancouver.
Dat snap ik helemaal niet.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:20 schreef lubje25 het volgende:
[..]
Dat is tot daar aan toe, moet kleintje pils ook gewoon stoppen
Doet 'ie het weer niet?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:19 schreef Cobra4 het volgende:
Gaat lekker met die ijsmachines in Vancouver.
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:02 schreef Yurithemaster het volgende:
zal het dweilen nu wel goed gaan of moeten de schaatsers zelf met een dweiltje het ijs op
3 Zamboni's die het niet doen?quote:
ga een slapen danquote:Op dinsdag 16 februari 2010 05:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik heb tulpen gekocht bij de Walmart, Valentijnsaanbieding. Ik ben er heel erg gelukkig mee. tevens zit ik wederom op 36 uur zonder slaap maar heb nu wèl een goed humeur! We gingen met de zussen naar de film en moesten allemaal huilen op het end haha
Ik wacht even iets langer om in een keer in mijn oude ritme te duikenquote:
Daar ken ik hem wel van jaquote:Op maandag 15 februari 2010 23:17 schreef MadMaster het volgende:
[..]
http://www.dikkedennis.nl/index2.htm
Zet je speakers aan...
Hij is tevens gastbruller bij Peter Pan's Speedrock...
Voor iemand die niet zonder slaap kan is dat vrij killingquote:Op dinsdag 16 februari 2010 05:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik heb tulpen gekocht bij de Walmart, Valentijnsaanbieding. Ik ben er heel erg gelukkig mee. tevens zit ik wederom op 36 uur zonder slaap maar heb nu wèl een goed humeur! We gingen met de zussen naar de film en moesten allemaal huilen op het end haha
Pff, hoofdpijn is voor mietjes! Ik heb (alweer...) gekneusde ribben, en call me stupid, maar ik ga vanmiddag gewoon skatenquote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:04 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Voor iemand die niet zonder slaap kan is dat vrij killing
Pas je wel op dat die tulpenbollen je niet wakker houden? Die dingen maken meer lawaai dan een konijn als ze groeien.
Hoofdpijn![]()
Ik zit nog in mijn biervrij periodequote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:19 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Te veel bier gehaald tijdens het concert gisteren?
Stoer!!!quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:21 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Pff, hoofdpijn is voor mietjes! Ik heb (alweer...) gekneusde ribben, en call me stupid, maar ik ga vanmiddag gewoon skaten
Stupidquote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:21 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Pff, hoofdpijn is voor mietjes! Ik heb (alweer...) gekneusde ribben, en call me stupid, maar ik ga vanmiddag gewoon skaten
quote:Sneeuwballenterreur beloond met feestje Gebaar van gemeente
Gouda koopt tuig af
door Harrie Nijen Twilhaar
GOUDA - Marokkaanse crimineeltjes die in Gouda betrokken waren bij het sneeuwballenincident, zijn door de gemeente 'afgekocht' om hen rond de jaarwisseling van de straat te houden.
Ze kregen gezamenlijk 2250 euro in een envelop geduwd om zelf een feestje te organiseren. Dat stelt de gemeentelijke VVD-fractie op basis van verklaringen van de betrokken jongeren uit de omstreden Goudse woonwijk Oosterwei. Enkele tientallen Marokkanen belaagden verschillende mensen met sneeuwballen, wierpen barrières op en maakten zich schuldig aan berovingen.
Om de jongeren koest te houden, kregen ze van de gemeente handje contantje geld aangeboden. De VVD in Gouda is furieus omdat gemeenschapsgeld zonder procedures werd uitbetaald. "Bovenal is het niet verstandig. Je beloont immers crimineel gedrag", stelt de VVD-fractie.
Rustig
Gouda bevestigt dat er geld is gegeven. "Wij wilden juist voorkomen dat de boel verder zou escaleren", is de reactie bij de gemeente. "De jongeren hebben zelf voor het feest een begroting ingediend. Ze moesten aangeven hoeveel geld ze nodig hadden voor het inhuren van een diskjockey, een hapje en een drankje. Voor ons was het belangrijk dat het in de wijk rustig zou blijven rond de jaarwisseling."
Volgens de gemeente moest er snel gehandeld worden. "Het zal best zo zijn dat het geld contant is overhandigd, maar het is goed besteed. Achteraf was iedereen blij. We hebben vijf Marokkanen als dank na afloop ook nog een boekenbon gegeven", meldt een woordvoerster.
Ja, daar is een topic over. Kutartikel.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:30 schreef Whiteguy het volgende:
Zijn er nog PVDA stemmers hier ?
[ afbeelding ]
En verder op telegraaf.nl:
[..]
Nee. En daarbij is het natuurlijk een Televaag-artikel.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:16 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ben ik nou de enige die zich afvraagt of het verhaal wel echt zo gegaan is zoals omschreven?
Nee, ik denk dat het aan de groep zelf is overhandigd, maar aan de niet zo grote aso's.quote:Want er wordt gesuggereerd dat de gemeente een dikke envelop met flappen persoonlijk in de handen een draaideurcrimineel heeft geduwd, terwijl het waarschijnlijker is dat men een of andere stichting of buurtwerker het geld heeft laten beheren en alles heeft laten regelen.
Dat denk ik ook. Ik denk dat er een groepje "normale" Marokkanen is opgestaan en de boel georganiseerd heeft. Tuig dat berooft lijkt me niet het volk dat netjes met de gemeente om tafel gaat zitten voor een plan.quote:En waarom wordt er geschreven dat er juist voor die rotte appels een feestje is georganiseerd, terwijl het waarschijnlijk gewoon een soort buurtfeest is geweest voor alle daar wonende Mocro jeugd?
Inderdaad, en dan ook nog dat bedrag... 2250 euroquote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:39 schreef Etcetera het volgende:
Neemt niet weg dat het van de zotte is om een groep geld te geven zodat ze zich rustig houden. Ik krijg ook geen geld, en gedraag me toch ook normaal
Tja, die begrijp ik nog wel. Allicht beter dan ze een messenset geven. Of contant geld. Dan zal er immers eerder een messenset dan een geschiedenisboek van gekocht worden.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:47 schreef Etcetera het volgende:
Oh, en vergeet niet de BOEKENBON! Als dankjewel. Mijn eerste gedachte: ik vraag me af wie er in godsnaam een boek van zal gaan halenEn nee, ik weet dat dat niet echt netjes is van me
Ja dat vond ik ook achterlijkquote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:47 schreef Etcetera het volgende:
Oh, en vergeet niet de BOEKENBON! Als dankjewel. Mijn eerste gedachte: ik vraag me af wie er in godsnaam een boek van zal gaan halenEn nee, ik weet dat dat niet echt netjes is van me
Er staat: "bij elkaar" Dus ik neem aan dat er meerdere initiatieven zijn.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:43 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Inderdaad, en dan ook nog dat bedrag... 2250 euro
Mag hopen dat het geen feestje was voor een groepje van 20 man... Met dat geld worden er hier met oud en nieuw feesten voor 200 man georganiseerd...
In het kader van 'Ja, het blijft zeker feest met jullie... '.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Er staat: "bij elkaar" Dus ik neem aan dat er meerdere initiatieven zijn.
Zit iemand van ons in de hotelbranche ?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:55 schreef Etcetera het volgende:
HotelkostenWil wel een beetje luxe slapen hoor
Werkt niet. We hebben niemand beroofd of mishandeld. Maar misschien kan Andy meedoenquote:Op dinsdag 16 februari 2010 11:54 schreef Whiteguy het volgende:
Zullen we binnenkort een begroting indienen voor een AKQsc feestje?
DJ MM: 1250 euro
NEM&WG catering: 2250 euro
Verschillende danseressen: 5500 euro
C4 private security: 600 euro
Zie ik nog kosten over het hoofd ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |