Dit topic is nieuwquote:Op zondag 14 februari 2010 23:10 schreef ursel het volgende:
[..]
Als je ruim 4 jaar nieuw noemt, ga je gang..
Dan moet je zeggen "nieuw topic" en niet "nieuwe reeks"quote:
quote:
Fifa?quote:
Dat boeit toch helemaal niks of sport nu in HD is???quote:Op maandag 15 februari 2010 09:46 schreef Morpheus2002 het volgende:
http://www.totaaltv.nl/?action=nieuws&id=2884
Daar hebben we geen HD abonnement voor afgeslotenDan maar naar Eurosport HD kijken, die wel in Native HD het schaatsen uitzend
quote:Op maandag 15 februari 2010 09:46 schreef Morpheus2002 het volgende:
http://www.totaaltv.nl/?action=nieuws&id=2884
Daar hebben we geen HD abonnement voor afgeslotenDan maar naar Eurosport HD kijken, die wel in Native HD het schaatsen uitzend
Wat? Het was toch gewoon HD? Camera's waren ook HD... Of heb ik iets gemist...quote:Op maandag 15 februari 2010 09:46 schreef Morpheus2002 het volgende:
http://www.totaaltv.nl/?action=nieuws&id=2884
Daar hebben we geen HD abonnement voor afgeslotenDan maar naar Eurosport HD kijken, die wel in Native HD het schaatsen uitzend
Als je er voor betaalt wil je het zienquote:Op maandag 15 februari 2010 10:21 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat boeit toch helemaal niks of sport nu in HD is???
Dat vind ik zo'n onzin.
En kleur is dat ook onzin? Of is zwartwit ook goed, dan kan je het ook zien...quote:Op maandag 15 februari 2010 10:21 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat boeit toch helemaal niks of sport nu in HD is???
Dat vind ik zo'n onzin.
Wel eens gezien? Kijk voor de gein eens een voetbalwedstrijd in HD, verschil is best groot. Bij SD zie je het gras vaak als één grote groene vlek, in HD kun je bij wijze van spreken de grassprieten tellenquote:Op maandag 15 februari 2010 10:21 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat boeit toch helemaal niks of sport nu in HD is???
Dat vind ik zo'n onzin.
Zie dat bericht. Schaatsen is gewoon SD+, geen Native HD. Komt waarschijnlijk o.a. doordat de analyses ter plekke in SD worden uitgezonden en dat dat problemen geeft met het schakelen naar HD bij het daadwerkelijke schaatsen.quote:Op maandag 15 februari 2010 10:31 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Wat? Het was toch gewoon HD? Camera's waren ook HD... Of heb ik iets gemist...
Ja ik las het, maar hoe kan het dat er op andere kanalen wel HD is... Terwijl de NOS al het beeldmateriaal levert voor het schaatsen... Heel apart...quote:Op maandag 15 februari 2010 10:39 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Zie dat bericht. Schaatsen is gewoon SD+, geen Native HD. Komt waarschijnlijk o.a. doordat de analyses ter plekke in SD worden uitgezonden en dat dat problemen geeft met het schakelen naar HD bij het daadwerkelijke schaatsen.
Inderdaad heel apart. De andere sporten zijn wel gewoon Native HD Maar ze hebben het toegegeven, erg slecht tegenover je klanten!quote:Op maandag 15 februari 2010 10:40 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ja ik las het, maar hoe kan het dat er op andere kanalen wel HD is... Terwijl de NOS al het beeldmateriaal levert voor het schaatsen... Heel apart...
Ik moet wel zeggen dat het me niet was opgevallen dat het geen HD was...quote:Op maandag 15 februari 2010 10:42 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Inderdaad heel apart. De andere sporten zijn wel gewoon Native HD Maar ze hebben het toegegeven, erg slecht tegenover je klanten!
quote:Op maandag 15 februari 2010 10:44 schreef CantFazeMe het volgende:
Iemand al Battlefield: Bad Company 2 gepreordered?
MIj enigzins maar was er ook niet zeker vanquote:Op maandag 15 februari 2010 10:55 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen dat het me niet was opgevallen dat het geen HD was...![]()
[..]
Nog niet, maar die gaat zeker komenquote:Op maandag 15 februari 2010 10:44 schreef CantFazeMe het volgende:
Iemand al Battlefield: Bad Company 2 gepreordered?
Kleur voegt daadwerkelijk wat toe. Extra kwaliteit bij sport niet.quote:Op maandag 15 februari 2010 10:34 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
En kleur is dat ook onzin? Of is zwartwit ook goed, dan kan je het ook zien...
Waar baseer je dat op?quote:Op maandag 15 februari 2010 11:27 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Kleur voegt daadwerkelijk wat toe. Extra kwaliteit bij sport niet.
Ik weet ook wel dat het mijn mening is, maar het is niet zo'n rare meningquote:
Ik heb mijn pre-order gecanceld.quote:Op maandag 15 februari 2010 10:44 schreef CantFazeMe het volgende:
Iemand al Battlefield: Bad Company 2 gepreordered?
Ok. Daarin verschillen we van meningquote:Op maandag 15 februari 2010 11:41 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik weet ook wel dat het mijn mening is, maar het is niet zo'n rare mening
Waar gaat het bij sport om? Juist de prestatie, niet hoe het eruit ziet. Het mooiste vind ik nog dat Rudy het niet eens door had en jij twijfelde. Zegt genoeg.
Als ik het in zwart wit had gekeken was het niet minder mooi geweest.
Daar denken Feyenoord supporters anders overquote:Op maandag 15 februari 2010 11:27 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kleur voegt daadwerkelijk wat toe. Extra kwaliteit bij sport niet.
Ze hebben veels te veel zooi overgenomen van MW2, zoals stopping power bij iedere wapen waardoor je bij iedere kogel gelijk dood bent.quote:Op maandag 15 februari 2010 11:47 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Want? Je bent zeker meer zon MW2-paintballer
Wat een smaak heeft deze jongen.quote:Op maandag 15 februari 2010 12:00 schreef Viro het volgende:
[..]
Ze hebben veels te veel zooi overgenomen van MW2, zoals stopping power bij iedere wapen waardoor je bij iedere kogel gelijk dood bent.
En ik veracht MW2, ik kost erop.
p.s. ter info ik heb MW1 SP alleen maar gespeeld voor de achievements en voor alleen de achievements zal ik MW2 SP spelen.
Dus voor je mij in hokjes zoals MW2 paintballer stopt moet je maar es ff kijken welke spelen ik graag online speel.
Ik speel liever Gears Of War1/2 of BF:BC1 en BF1943.
quote:Coen Moulijn, de in 1937 te Rotterdam geboren en bij leven reeds legendarische Mister Feyenoord, is vandaag jarig!
Langs deze weg wensen wij deze held een mooie dag, als ook nog vele jaren in geluk en gezondheid!
De bloemen zijn onderweg...
Coen Moulijn | Profiel van een Oer-Feyenoorder
•Speler: 1955-1972
•Aantal officiële wedstrijden Feyenoord: 558
•Eerste officiële wedstrijd: Feyenoord - MVV 18 september 1955
•Laatste officiële wedstrijd: Feyenoord - Benfica 8 maart 1972
•Gewonnen prijzen: Kampioen (5x), bekerwinnaar (2x), Europacup (1x) en Wereldbeker (1x)
•Bijzonderheden: 38 interlands en Ridder in de Orde van Oranje Nassau
“Coen, Coen! Behéérs je alsjeblieft, Jongens, jongens, dit kan toch niet. Dit kan toch niet! Wat een afschuwelijke vertoning.”
In 17 jaar en 558 officiële wedstrijden in Feyenoord 1 ging de populaire linksbuiten eigenlijk nooit over de schreef maar op 8 september 1965 werd het zelfs Coen Moulijn even te veel. Nadat Feyenoord in de hectische slotfase tegen het Spaanse Real Madrid op discutabele wijze aan een voorsprong was gekomen werd het met name de Spaanse verdedigers te veel. Eerst richten hun woede zich op de Tsjechische scheidsrechter en vervolgens op de Feyenoord aanvallers, waarvan met name Moulijn het slachtoffer werd. Die was het geschop van zijn tegenstander Miera zo zat dat hij zijn tegenstander, tot ontsteltenis van televisie commentator Bob Spaak, achtervolgde. Met name Piet Kruiver en Piet Franssen lieten zich daarna niet ongemoeid om “revanche” te nemen op de zondaar.
In de overige 557 officiële wedstrijden die Moulijn in het rood-witte Feyenoord-shirt speelde was de speler Moulijn van onbesproken gedrag. De immens populaire Moulijn snelde als linksbuiten langs menig tegenstander en vele van zijn voorzetten van de linkerflank werden door diverse Feyenoord spitsen tot doelpunt gepromoveerd.
Het hoogtepunt in de carrière van Moulijn speelde zich af op de gedenkwaardige 6 mei 1970. Bijna had Moulijn de Europacup finale tegen het Schotse Celtic moeten missen. Tijdens een van de trainingen voorafgaande aan de wedstrijd kreeg Moulijn van verdediger Rinus Israël een schop te verwerken waarbij de medische staf overuren moest draaien om de speler fit te krijgen, wat uiteindelijk net op tijd nog lukte.
Twee jaar na de behaalde Europese glorie nam Moulijn afscheid van het voetbal veld. Coen Moulijn was de eerste speler voor wie Feyenoord een heuse afscheidswedstrijd organiseerde. Tegenstander was het nationale elftal van Uruguay. Gescoord werd er op 9 juni 1972 niet.
Eind jaren tachtig was Moulijn nog enige tijd als elftalbegeleider actief bij Feyenoord, maar dit werd niet het succes waarop Moulijn hoopte. Moulijn is nog zeer regelmatig in De Kuip te vinden bij wedstrijden van Feyenoord en voor zijn zeventigste verjaardag werd hij nog even in het zonnetje gezet voor een volle Kuip.
Nee ik dacht ook al... Verder ben ik erg blij dat Viro op MW2 kotst!quote:Op maandag 15 februari 2010 12:19 schreef CantFazeMe het volgende:
BF:BC2 heeft geen stoppingpower... Of perks die zwaar uitbalanceren..
quote:Battlefield Bad Company 2 Specialization Unlocks
Assault specialization unlocks
Wsrd-33
High visibility optics for you primary weapon increases aim speed and target acquisition at close range
Wsrf-33
4x optical sigh upgrade increases your magnification for improved effectiveness at medium range
Wasr-33
Custom grip and stick adjusted to the individual shooter increases the accuracy of your aimed shots
Engineer specialization unlocks
Wsrd-33
High visibility optics for you primary weapon increases aim speed and target acquisition at close range
Wsrf-33
4x optical sigh upgrade increases your magnification for improved effectiveness at medium range
Wsmg-33
Accurized silencer improves harmonics and tightens tolerances increases accuracy of aimed fire
Medic specialization unlocks
Wsrd-33
High visibility optics for your primary weapon increases aim speed and target acquisition at close range
Wsrf-33
4x optical sight upgrade increases your magnification for improved effectiveness at medium range
Wlmg-33
Heavier precision machined barrel increases the accuracy of fire when aimed and stationary
Recon specialization unlocks
Wsrf-33
4x optical sight upgrade increases your magnification for improved effectiveness at medium range
Wzmm-33
12x optical sight upgrade for sniper rifles Increases your zoom power allowing greater accuracy at long range
Wsrd-33
High visibility optics for your primary weapon increases aim speed and target acquisition at close range
ALL kits specialization unlocks
Ssprn-2
Lighter load bearing equipment and packs. Increases your sprint speed
Sammo-2
Larger capacity hip pack for magazines doubles the total number of bullets carried
Shgr-2
Upgraded combat vest that carries more grenades doubles your 40mm and hand grenade loads
Sarm-2
Adds reinforced ceramic plating to your combat vest decreases damage taken in combat
Sbdmg-2
High quality marksman bullets manufactured to give greater accuracy at all ranges
Sxdmg -2
A more potent explosive blend increases the damage of soldier carried explosives
Sxamm-2
Additional leg pouches for explosives doubles the total number of explosives and rockets
Wslg-33
Toungston 12 gauge SABOT slug ammunition sacrifices raw power for increased range and accuracy
Vmtn-00
Upgraded sensors for all vehicles locates enemy units in direct proximity to the vehicle and displays them on your minimap
Varm-00
An up-armour package mounted on all vehicles decreases the damage effect of all enemy warheads
Vdmg-00
Hardened steel warheads and quick burn explosive compounds increases the damage effectiveness of all vehicles primary weapons
Wshg-2
Custom modified shotgun loading tubes and magazines effectively double shotgun clip capacity
Vrld-00
Improved vehicle ammunition racks decreases the amount of time needed to reload a vehicles primary weapon
Vsmk-00
360 degree smoke field generated by 6 launchers provides a protective screen for the vehicle and nearby infantry
Vzmm-00
High power optical and digital sight package for the driver of armoured vehicles Aids target acquisition in long range engagements
Valt-00
Alternate weapon packages for armoured vehicles and helicopter gunners. Expands the range of targets the vehicle can successfully engage and destroy
Ik heb de demo maar een paar keer gespeeld, kan ook aan mij liggen, maar gameplay is i.i.g niet hetzelfde als in BF:BC1.quote:Op maandag 15 februari 2010 12:19 schreef CantFazeMe het volgende:
BF:BC2 heeft geen stoppingpower... Of perks die zwaar uitbalanceren..
GMTAquote:Op maandag 15 februari 2010 13:10 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Nee ik dacht ook al... Verder ben ik erg blij dat Viro op MW2 kotst!![]()
Bedoel je BF2142? Die is vet ja! Voor de rest ben ik geen fan van MW2 online... Ik zie het als Counter strike... T veel knallen geen tactiek...quote:Op maandag 15 februari 2010 13:57 schreef Major-Balls het volgende:
MW2 is keihard de bom en ik ga lekker mijn 3e prestige in![]()
Warfare is niet om te miepen, gewoon raak schieten!
Het principe is gewoon hetzelfde, poppuh knalluh!
MW2 heeft mooie graphics en je kan heel leuk poppuh knalluh!![]()
Er is ook zat diversiteit en uitdaging te vinden, ik zie geen probleem.. topgame!
Er is altijd wel wat te zeiken, iedereen weet dat ik BF met moderne wapens een leuk spelletje vind, BF2 was echt goed.. ook minpunten, maar nét als MW2 gaf het mij een super game ervaring.
Nu kom ik niet eens de demo van BC2 op, omdat DICE en EA weer eens afwijkend gedrag vertonen![]()
Ik heb het volste vertrouwen in die game en vind het super aantrekkelijk, maar het is slecht begin![]()
En zo heeft iedereen wel wat te zeiken
Tis blijkbaar meer dan alleen rennen en schietenquote:Op maandag 15 februari 2010 14:15 schreef Incolumis het volgende:
perks? stopping power?
ik kruip effe onder mijn BF2 steen vandaan
WTF? moet je dan ook ineens gaan nadenken?quote:Op maandag 15 februari 2010 14:21 schreef ursel het volgende:
[..]
Tis blijkbaar meer dan alleen rennen en schieten
Daarom haal ik een PS3.quote:
Nee het zijn van die spelletjes, dat wanneer je meer speelt je meer spul (perks) krijgt.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:24 schreef Incolumis het volgende:
[..]
WTF? moet je dan ook ineens gaan nadenken?
Dus daarom speelt Viro eerst de SP.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:31 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nee het zijn van die spelletjes, dat wanneer je meer speelt je meer spul (perks) krijgt.
Perks zijn voordeeltjes.
Stopping power - kogels doden sneller
Enz.
Kortom weer een verneuking van het online gamen door kut gamers die zo graag ranking/achievements moeten hebben
perks klinkt als een puberziekte ofzo, "i've got perks" EWWWWquote:Op maandag 15 februari 2010 14:31 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nee het zijn van die spelletjes, dat wanneer je meer speelt je meer spul (perks) krijgt.
Perks zijn voordeeltjes.
Stopping power - kogels doden sneller
Enz.
Kortom weer een verneuking van het online gamen door kut gamers die zo graag ranking/achievements moeten hebben
Daarom vind ik MW1 en MW2 online het totaal niet waard om te spelen, de SP vind ik meer dan voldoende bij de COD serie's.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:34 schreef Incolumis het volgende:
[..]
perks klinkt als een puberziekte ofzo, "i've got perks" EWWWW
Je denkt dat je dan al zo'n tocht kunt maken dan?quote:Op maandag 15 februari 2010 13:01 schreef FJD het volgende:
Wie doet er mee met de 11 steden fietstocht op 24 mei? 240km met een heuse stempelkaart
Tot gisteren dacht ik dat ik alle touwtjes in handen had, maar gisteren hoorde ik van haar ouders dat dat een list is en dat zodra de val dicht klapt ik alle controle over mijn leven kwijt benquote:Op maandag 15 februari 2010 14:43 schreef ursel het volgende:
[..]
Je denkt dat je dan al zo'n tocht kunt maken dan?
Als Jorrit mag van zijn vriendin gaat die denk ik wel mee..
Zo niet dan ben ik vroeg thuisquote:Op maandag 15 februari 2010 14:43 schreef ursel het volgende:
Je denkt dat je dan al zo'n tocht kunt maken dan?
Als Jorrit mag van zijn vriendin gaat die denk ik wel mee..
Vroeg thuis ben je nooit. Rotterdam <> Friesland is verquote:
been there, done thatquote:Op maandag 15 februari 2010 14:53 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Tot gisteren dacht ik dat ik alle touwtjes in handen had, maar gisteren hoorde ik van haar ouders dat dat een list is en dat zodra de val dicht klapt ik alle controle over mijn leven kwijt ben
Ik verwacht dat het allemaal wel mee zal vallenquote:
Je hebt al wel die toestemming aan haar gevraagd?quote:Op maandag 15 februari 2010 15:19 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik verwacht dat het allemaal wel mee zal vallen
Ze mag pas de baas zijn als ik daar toestemming voor geef
quote:Op maandag 15 februari 2010 15:33 schreef ursel het volgende:
[..]
Je hebt al wel die toestemming aan haar gevraagd?
wat ben jij naief zegquote:Op maandag 15 februari 2010 15:19 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik verwacht dat het allemaal wel mee zal vallen
Ze mag pas de baas zijn als ik daar toestemming voor geef
Ach jongen jullie kennen haar heel niet.quote:
ik herken de symptomen, you're doomedquote:Op maandag 15 februari 2010 17:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ach jongen jullie kennen haar heel niet.
Shit. Ik moet weg, ik mag niet langer op internet van haar
Geloof mij nu valt er nog helemaal niks te herkennenquote:Op maandag 15 februari 2010 17:12 schreef Incolumis het volgende:
[..]
ik herken de symptomen, you're doomed
Ik kan het altijd vragen, maar ik weet niet of ik wel wil dat zij er ook bij isquote:Op maandag 15 februari 2010 17:56 schreef FJD het volgende:
Ze komt ook de 5e?![]()
Als ze dat overleeft dan moet je haar meteen trouwen
Altijd optie B, altijdquote:Op maandag 15 februari 2010 17:59 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik kan het altijd vragen, maar ik weet niet of ik wel wil dat zij er ook bij is
waarom denk je dat ik niet meer naar BoF parties mag?quote:Op maandag 15 februari 2010 17:52 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Geloof mij nu valt er nog helemaal niks te herkennen
Ik zal binnenkort wel eens vragen hoe zij er tegenover staat om elkaars vrienden te leren kennen.
De reden dat ik al heel lang niet ben geweest heeft weinig met vrouwen te maken, maar meer met sportquote:Op maandag 15 februari 2010 18:41 schreef Incolumis het volgende:
[..]
waarom denk je dat ik niet meer naar BoF parties mag?
Wie weet krijg je er dan ook 2 terugquote:Op maandag 15 februari 2010 20:59 schreef ursel het volgende:
Ahhh.. Nu gaat het leuk worden. MS heeft 2 consoles van mijn ontvangen.
Althans, ik heb vrijdag-ochtend zo'n mail ontvangen en zojuist nog een..
Als ze maar wel allebei gerepareerd zijn..quote:Op maandag 15 februari 2010 21:04 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Wie weet krijg je er dan ook 2 terug
Zet m dan later gekquote:Op maandag 15 februari 2010 21:23 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik ga denk ik maar eens slapen.
Wekker staat om 0:30![]()
Want? Het schaatsen begint om 00:30, dan om 02:00 een half uur rodelen en om 02:30 de 2de 500m schaatsenquote:
quote:Op maandag 15 februari 2010 22:19 schreef ursel het volgende:
Zo, toch nog ff mooi uur kunnen fietsen
Ik moest wel even aan je denken toen ik t hoorde vanochtend.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 02:14 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Gaat weer lekker dat schaatsen
Wat een kakzooi, nu ben ik morgen weer de hele dag brak
Dweilen is een vak apart.
Ik ook, kan alleen z'n foto niet meer vinden..quote:Op dinsdag 16 februari 2010 07:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik moest wel even aan je denken toen ik t hoorde vanochtend.
Goedemorgen
Ik ook jaquote:Op dinsdag 16 februari 2010 07:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik moest wel even aan je denken toen ik t hoorde vanochtend.
Goedemorgen
Ik wilde zelf de foto ook nog posten, maar ik kon de foto ook niet vindenquote:Op dinsdag 16 februari 2010 07:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik moest wel even aan je denken toen ik t hoorde vanochtend.
Goedemorgen
Ik heb alle hyves al afgezocht waar die had kunnen staan, maar helaasquote:
Je wou zeggen dat je de foto voor het eerst pas ziet??quote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:16 schreef Morpheus2002 het volgende:
Je eigen kots aan het opruimen van de avond ervoor?
Neuhquote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:24 schreef ursel het volgende:
[..]
Je wou zeggen dat je de foto voor het eerst pas ziet??
Nee een dame had bier omver gegooid en ik was zo galant om het even op te ruimen, netjes hequote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:16 schreef Morpheus2002 het volgende:
Je eigen kots aan het opruimen van de avond ervoor?
Hij heeft de dweil meegenomen en zo zijn lege glas gevuld.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
Zo echt wel! Heb je haar daarna nog even apart "genomen"?
Eindelijk iemand die het begrijptquote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:50 schreef ursel het volgende:
[..]
Hij heeft de dweil meegenomen en zo zijn lege glas gevuld.
Ik kan gewoon niet tegen bier verspillingquote:
Daar denk je over een paar dagen wel weer anders overquote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:40 schreef jpjedi het volgende:
[..]
nooit meer! En zeker geen schrobbelaerkes!
5 maart -1 kratquote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:40 schreef jpjedi het volgende:
nooit meer! En zeker geen schrobbelaerkes!
Ik kom zonder vriendin + 1 kratquote:
Maar ook niet minder neem ik aan?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:40 schreef jpjedi het volgende:
[..]
nooit meer! En zeker geen schrobbelaerkes!
Zonder krat zonder vriendin mag dat ook?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 13:03 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik kom zonder vriendin + 1 krat
Perfect Draftquote:Op dinsdag 16 februari 2010 13:07 schreef staticdata het volgende:
Zonder krat zonder vriendin mag dat ook?
Kloptquote:
Koprollend naar huisquote:Op dinsdag 16 februari 2010 13:47 schreef staticdata het volgende:
Klopt
Maar om nu een krat te gaan halen terwijl ik hooguit 2 bier zal drinken
Even alternatieven onderzoeken![]()
Meer drinken is de oplossingquote:
Wat krijg ik in ruilquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:31 schreef RudyCarell het volgende:
Wie heeft er nog cd keys van BF1942: Secret Weapons en Road to Rome? Ben de hele RTR kwijt en van Secret Weapons ben ik de key kwijt...
Waarom wil ik die? Om nog een hogere rank te krijgen als Battlefield Veteran
[ link | afbeelding ]
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:31 schreef staticdata het volgende:
Je wil me gewoon bij je in bed hebben he? daar is dat dekmatras voor
What's in a name btw
Je kan niet letterlijk drukken nee, maar je kan wel je zwaartepunt verplaatsen en daardoor druk uitoefenen op je ski's. Althans ik vermoed dat het daarmee te maken heeft.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:38 schreef FJD het volgende:
[..]![]()
Ook wel topmatras
Nog even voor de wetenschappers hier; bij alpineskieen hoor je vaak de term dat er druk gezet moet worden op de ski's. Daar is nu een discussie over ontstaan; kun je (in een rechte lijn) überhaupt extra druk uitoefenen? Sommigen hier beweren dat dat kan door een andere houding aan te nemen terwijl anderen beweren dat dat net kan; je kunt geen extra druk/gewicht op je skis zetten simpelweg omdat je niets hebt om je tegen af te zetten, je zult als je extra druk probeert te zetten je lichaam omhoog drukken maar het gewicht blijft gelijk.
Nu zijn we dus op zoek naar een wetenschappelijke onderbouwing.
Ik zou ze wel moeten hebben, maar ben bang dat ze in de berging staan. Ik kan thuis wel eens kijken of ik ze wel mee naar mijn ouders heb genomen.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:31 schreef RudyCarell het volgende:
Wie heeft er nog cd keys van BF1942: Secret Weapons en Road to Rome? Ben de hele RTR kwijt en van Secret Weapons ben ik de key kwijt...
Waarom wil ik die? Om nog een hogere rank te krijgen als Battlefield Veteran
[ link | afbeelding ]
Check je PMquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:45 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ferdi, heb je 5 maart een slaapplaats voor me of moet ik alles meenemen? Is wel even handig om te weten, aangezien ik met de trein kom
Ik hou me graag aanbevolen, aangezien ik toch echt terug wel met de trein zal moeten. Wellicht krijg ik heen een liftquote:Op dinsdag 16 februari 2010 15:02 schreef FJD het volgende:
Ik kan eenvoudig 1 slaapplaats aanbieden en met wat gegoochel 2. Voor mensen die met trein komen dus ivm gesleep van spullen
filmpjequote:They approach the starting line, two at a time, before an official with a French accent asks them if they're "re-dee?" The gun goes off, and they skate quietly around a 400-meter oval, swaying side-to-side, one hand on resting on their lower back. There's one lap, two laps; a little over a dozen laps during this 5,000-meter event, round and round for more than six minutes. They race against the times of the 26 other skaters in the competition, not their neighbor on the ice. As spectator sports go, long-track speed skating ranks somewhere between watching a stroll in the park and white noise.
Yet, lining the stands of the Richmond Olympic Oval south of Vancouver on Saturday were more than a thousand people dressed in orange (the color of the Dutch royal family), singing, ringing cowbells, waving noisemakers, treating this somniferous sport as it were a championship title bout. When Dutchman Sven Kramer, 24, won the gold and set an Olympic 5,000-meter record, they roared. But, then again, they cheered boisterously for every skater that passed by them. As sports fans go, no group is more bewildering than the speed-skating nuts from Holland.
With their face paint and unruly orange wigs, these people seem not to realize there's no real reason to get all excited about watching people skate in circles. Of course, you could say the same about NASCAR, but at least the cars jostle against each other for prime position, and there's a finish line in sight. Plus, when a car whizzes by you at 200 m.p.h., there's an adrenaline rush. As for humans gliding by you at 35 m.p.h. on skates, they don't even register a breeze.
When you ask Dutch fans to explain why they get so psyched for this sport, they often leave you feeling even less enthused about it. "I like counting the laps," says Jeanine Renden, who along with her husband was wearing an orange wig with two lions perched at the top (like on the Dutch coat of arms). "It's exciting." Not nearly as exciting as her hairdo. If counting isn't your thing, you can always stare at the scoreboard. "It's every exciting to compare the times," says Dutch fan Eric Vanserstraadan, who was sporting two Dutch flags, one painted on each cheek.
Speak to enough good people from the Netherlands, however, and you begin to appreciate their love of the sport. Ice-skating began more than 1,000 years ago, on the frozen canals and waterways of Scandinavia and Holland. By the 1600s, speed skating became a useful form of transportation for the Dutch, who used their blades to travel between villages. The Netherlands doesn't get much snow, and there are no mountains, so skiing is out of the question. But it gets cold, and the county's frozen winter waterways offer ample opportunities for outdoor skating. "In Holland, kids learn to walk and skate at the same time," says Pierre Hogers, drummer for a Dutch marching band called Kleintje Pils, which travels to speed skating events around the world to fire up the crowd (kleintje pils means "a little beer," because when the Dutch get together to watch speed skating, there's bound to be a little beer).
More than a quarter of the country sits below sea level, so flood control is a major priority. Thus, when canals freeze over, Dutch fans explain that skating on them is cathartic. We have conquered our enemy. Let's celebrate by running our blades all over it! Skating is so ingrained in Dutch DNA that fans talk about one particular race, the "Eleven-City Tour," with the sort of reverence normally shown by global soccer fans for their favorite teams. The Eleven-City Tour is a 125-mile skate over frozen lakes and canals in the northern Dutch province of Friesland. Since all the water has to be frozen at once, the race is hardly an annual event. In fact, conditions haven't permitted an Eleven City Tour since 1997; the Dutch fans clearly long for another one. On a piece of paper Doekle Terpstra, head of the speed skating governing body in Holland, draws a likeness of the medal that participants receive when they finish the race. It looks like a tiny leaf. "I finished it in 1979 and 1985," he boasts. "I am very, very proud of those two medals."
While other viewers of long-track speed skating may see monotony, the Dutch see rhythm, tension and athletic grace. "Boring?" asks Diederik Peereboom, a Dutch native who works as a consultant in Brussels, who was desperately looking for a ticket to the 5,000-meter event. "Well, we think your football is boring. They stand around for three hours for what, 15 minutes of action?"
It also helps the Dutch spirits that their skaters bring home the hardware. Kramer won the 5,000-meter race on Saturday with a time of 6 min. 14.60 sec., setting a new Olympic record and nabbing his first gold. (American Chad Hedrick, the defending Olympic champion in this event, finished 11th; Shani Davis, the favorite in the middle-distance races, came in 12th.) Holland has now won 25 speed-skating golds in its Olympic history, tied for second with Norway behind the United States, which has 28, as the country with the most titles in the sport. Kramer is also the favorite in the 10,000 meters. Think watching 12 laps is torture? Have fun seeing 24.
The Dutch will, of course. After Kramer's victory, Kleintje Pils played "We Will Rock You," "We Are the Champions" and several Dutch anthems as well. "Sven-e won a gold medal! Sven-e won a gold medal" the crowd sang. For the thousands of Dutch speed-skating fans who made the trip to Vancouver to liven up a pretty staid event, forget about Kleintje Pils. After Kramer's win, tonight's a night for Grote Pils. Big Beer. The Heinekens will be flowing in Vancouver.
Maak dan zelf gewoon een mooie intro van, ik sta hier met Ben Kramer de nieuwe OS record houder bladieblaquote:Op dinsdag 16 februari 2010 22:26 schreef jpjedi het volgende:
Die is ook erg lachen inderdaad
En dat arme vrouwtje wilde volgens mij gewoon een mooie opening voor haar stukje. :'. Lijkt me sterk dat je het niet weet als je daar in het stadion zat om verslag te maken van een schaatswedstrijd.
Dat was een beter idee geweest inderdaad. Tja Amerikanen en Europeanen denken soms zo enorm anders.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 22:36 schreef ursel het volgende:
[..]
Maak dan zelf gewoon een mooie intro van, ik sta hier met Ben Kramer de nieuwe OS record houder bladiebla
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |