quote:Op maandag 15 februari 2010 19:29 schreef Sautor het volgende:
Ah, ik vond het al zo rusting in het vorige topic, blijkt dat ik het slotje niet heb gezien.
En is er al nieuws ?quote:Op zondag 14 februari 2010 19:05 schreef J0ttem het volgende:
tvp
Gisteren ook gisteren gejammed en onze nummers geoefend, nog steeds geen drummer & zanger though
Maarja, binnenkort komt er 1 auditie doen
Dan moet je het uitstellenquote:Op donderdag 18 februari 2010 11:34 schreef Sjoegerd het volgende:
Hmm, zit te denken aan basles maar weet niet of het echt nodig is. Zou wel graag wat beter willen worden, maar financieel zit t er waarschijnlijk niet in
Of de discipline volgen om thuis soort van lessen te doen. Maar moet voor slappen echt les krijgen denk ik.quote:Op donderdag 18 februari 2010 12:07 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Dan moet je het uitstellen.
Klopt helemaal, heb ook alleen de discipline niet. Maar dat moet dan maar op een later momentquote:Op donderdag 18 februari 2010 12:38 schreef Witchfynder het volgende:
Ik heb het thuis geprobeerd te leren, maar het is het gewoon niet. Ben ik qua techniek wel op de goede weg? Geen idee. Aan filmpjes kan ik het niet zien, dat gaat te snel. Iemand moet het maar beoordelen. Dus ja, daar is de meerwaarde van lessen.
Nah moet nog een mailtje van m terugkrijgenquote:
Ik ben met deze bezig atm:quote:Op zondag 21 februari 2010 13:11 schreef Rechterbal het volgende:
Iemand nog geile baslijnen op het oog?
Een aantal baslijnen van Michael Jackson zijn leuk en niet al te moeilijk. Iedereen kent ze, dus indruk kun je maken. Jackson 5 is een stapje verder, maar ook erg leuk.quote:Op zondag 21 februari 2010 13:11 schreef Rechterbal het volgende:
Iemand nog geile baslijnen op het oog?
Ik deed pas een les, wilde weten of m'n techniek goed was.quote:Op donderdag 18 februari 2010 11:34 schreef Sjoegerd het volgende:
Hmm, zit te denken aan basles maar weet niet of het echt nodig is. Zou wel graag wat beter willen worden, maar financieel zit t er waarschijnlijk niet in
quote:Op maandag 22 februari 2010 16:48 schreef Witchfynder het volgende:
Gister nog een leuk moment in de oefenruimte:
Onze drummer klaagte dat drummen intensief is. Toen zei een van onze gitaristen "nou, ik moet de hele tijd met een gitaar lopen. Jij zit de hele tijd".
Toen zei ik: "ik speel bas, ik draag de hele band.."
Heb ikquote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:09 schreef J0ttem het volgende:
Sinds vandaag binnen:
[ afbeelding ]
Heb de knoop toch eens doorgehakt, hij klinkt nog vetter dan ik dacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |