Ben ik niet goed geinformeerd of bestaat er 4G internet? Volgens mijn bronnen is 3G internet namelijk het snelste nu mogelijk (op WiFi na, maar ik vind het nagenoeg gelijk lopen..).quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:52 schreef Estolan het volgende:
Maar 4G lijkt me wel chill. 3G is niet je van het, via WiFi is het prima
Ik doe het gewoon via Torrentz, dan moet je wel een programma downloaden in Cydia, iets met Isync ofzoquote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:05 schreef LeNick het volgende:
Er is niks mis met 3G hoor, vind ik.. Kan er gewoon goed mee door..
Nog even 2 vragen van mijn kant:
1) Hoe download je nou de 'betaalde' apps als je iPhone jailbreaked is, via internet (FTD bijv.) ofzo?
2) Weet iemand nog lekker verslavende games? Leuke online game ofzo zoals een mafia.. (wat is de meest gespeelde mafia game?)
Ik deed het ook eerst op de manier die SaninL aangaf ( http://apptrackr.org/ staat alles op trouwens makkelijker dan torrents) maar m'n broertje kwam van de week met een manier die nog veel makkelijker is. Gewoon met een applicatie op je iphone downloaden en installeren.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:05 schreef LeNick het volgende:
Er is niks mis met 3G hoor, vind ik.. Kan er gewoon goed mee door..
Nog even 2 vragen van mijn kant:
1) Hoe download je nou de 'betaalde' apps als je iPhone jailbreaked is, via internet (FTD bijv.) ofzo?
2) Weet iemand nog lekker verslavende games? Leuke online game ofzo zoals een mafia.. (wat is de meest gespeelde mafia game?)
quote:
Ik heb niets ingesteld op itunes, onlangs wel een software update uitgevoerd. Daarvoor deed itunes het ook prima. Misschien dat het de update is... ik ga nu kijken of de apps nog in mijn itunes van mijn oude pc staan.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:40 schreef Estolan het volgende:
Dan zou je Itunes zo ingesteld hebben dat hij alles moet overnemen zonder er om te vragen ( dus dan heb je ze uit Itunes handmatig verwijderd en synct hij dat met je Iphone ).
En dacht dat verwijderd, verwijderd is ( je kan immers ook niet 1x downloaden en op 2 toestellen zetten )
Thanx, ga ik zo doen! Nog een vraag: Als je je iPhone gaat updaten (in dit geval van 3.0 naar 3.1.2 oid), dan moet je die natuurlijk downloaden op internet, en dan shift indrukken als je op bijwerken klikt (omdat ik wil voorkomen dat ie naar 3.1.3 gaat). Maar gaat alles dan gelijk weg als je nieuwe firmware er op zet? En ook alle instellingen weg etc., en dan jailbreak zeker ook opnieuw?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:18 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
Ik deed het ook eerst op de manier die SaninL aangaf ( http://apptrackr.org/ staat alles op trouwens makkelijker dan torrents) maar m'n broertje kwam van de week met een manier die nog veel makkelijker is. Gewoon met een applicatie op je iphone downloaden en installeren.
1. Add in cydia(onder tapje "Manage") de source: cydia.hackulo.us
2. Nu kun je in cydia het programma "Installous" downloaden. Installeer dit en kunt vanuit dit programma apps gratis downloaden en installeren zonder tussenkomst van een computer.
3. Eventueel maar zeker aan te raden: Download en installeer uit die repository: "AppSync for OS 3.1"(of3.0 als je dat nog hebt) zodat je gecrackte apps zonder problemen kunt syncen met iTunes.
Koop Apps die je echt goed vind. Support de developers etc.
Wat is er dan niet goed aan?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:52 schreef Estolan het volgende:
Maar 4G lijkt me wel chill. 3G is niet je van het, via WiFi is het prima
Ja, alleen hebben we in Europa geen 4G netwerken.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:41 schreef Estolan het volgende:
Vergeleken met WiFi niet echt snel toch? 4G zou toch een klap sneller gaan
Als de shift update werkt, en je gaat naar 3.1.2 dan hou je alles (settings highscores contacten sms jailbreak (+ bijbehorende apps cydia/blackra1n/installous en apps via installous)quote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:50 schreef LeNick het volgende:
[..]
Thanx, ga ik zo doen! Nog een vraag: Als je je iPhone gaat updaten (in dit geval van 3.0 naar 3.1.2 oid), dan moet je die natuurlijk downloaden op internet, en dan shift indrukken als je op bijwerken klikt (omdat ik wil voorkomen dat ie naar 3.1.3 gaat). Maar gaat alles dan gelijk weg als je nieuwe firmware er op zet? En ook alle instellingen weg etc., en dan jailbreak zeker ook opnieuw?
Mijn vraag is dus of dit zo helemaal moet, of het gemakkelijker kan..
LEZEN:quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:52 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Ja, alleen hebben we in Europa geen 4G netwerken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |