Ja die is er dus niet. Been wilde eigenlijk met Hofland starten ofzo, maar die is ziek. Dus ik gok dat hij dan 3-4-3 wilde gaan spelen oid.quote:
Ik bespeur enige negativiteit? De kampioenskandidaat had natuurlijk dik moeten winnen, toch?quote:Op zondag 14 februari 2010 14:38 schreef Paul-89 het volgende:
Nou Been heeft zijn gewilde puntje binnen,,
Nee joh,,Maar kan me eraan ergeren van te voren zeggen een punt kan ook goed zijn. maar als feyenoord zijnde hoor je gewoon elke wedstrijd in te gaan om te winnen.Achteraf kun je zeggen we zijn tevreden met een punt maar van te voren zoiets aankondigen,,quote:Op zondag 14 februari 2010 14:40 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik bespeur enige negativiteit? De kampioenskandidaat had natuurlijk dik moeten winnen, toch?
Nou toch zou het wel lekker zijn. We hebben sinds de winterstop pas 1 wedstrijd gewonnenquote:Op zondag 14 februari 2010 14:42 schreef Hamilcar het volgende:
Tja, het is dat Vorm een paar hele goede reddingen maakt want anders ga je met 0-1 of 0-2 naar huis. Het is geen schande om daar gelijk te spelen
Opbouw? Er gaan heel wat spelers weg volgend seizoen, dus opbouwen kan je het niet echt noemenquote:Op zondag 14 februari 2010 14:46 schreef Happel het volgende:
Team in opbouw.
Oh, wacht. Zal ik wel niet mogen zeggen.![]()
Utrecht was te kloppen geweest vanmiddag.quote:Op zondag 14 februari 2010 14:43 schreef Merkie het volgende:
We laten wel erg veel punten liggen de laatste tijd.
[..]
Nou toch zou het wel lekker zijn. We hebben sinds de winterstop pas 1 wedstrijd gewonnen. Tegen topploegen/subtoppers moeten we meer winnen.
Overleven dan.quote:Op zondag 14 februari 2010 14:48 schreef Merkie het volgende:
[..]
Opbouw? Er gaan heel wat spelers weg volgend seizoen, dus opbouwen kan je het niet echt noemen.
Europees is het doel en dat gaat wel lukken, alleen heb je het gevoel dat er meer in zit/zat dit seizoen.quote:
We zitten nu ook wel in een iets moeilijker programma.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:02 schreef TC03 het volgende:
Wat bagger dat Feyenoord beter speelt dan de eerste seizoenshelft maar veel minder punten haalt.
Wedstrijden waar niets op het spel staat zijn altijd makkelijker te benaderen. Ook heb je een speler als De Guzman die het niets meer kan schelen... Tja.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:10 schreef super-gabber het volgende:
Ze spelen gelijk tegen vvv, dan winnen van psv, gelijk tegen ajax, met moeite winnen van rkc, verliezen van AZ, en dan gelijk tegen utrecht.
Hoe komt dit, als je terug kijkt naar de wedstrijden tegen Sampdoria en sporting lissabon lijkt het wel alsof er niks van het elftal over is!
Dat is dan Been z'n schuld, die blijft dat mannetje opstellen.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:13 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Wedstrijden waar niets op het spel staat zijn altijd makkelijker te benaderen. Ook heb je een speler als De Guzman die het niets meer kan schelen... Tja.
Je overdrijft, met uitzondering van de wedstrijden tegen VVV en RKC was het spel niet slecht.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:10 schreef super-gabber het volgende:
Ze spelen gelijk tegen vvv, dan winnen van psv, gelijk tegen ajax, met moeite winnen van rkc, verliezen van AZ, en dan gelijk tegen utrecht.
Hoe komt dit, als je terug kijkt naar de wedstrijden tegen Sampdoria en sporting lissabon lijkt het wel alsof er niks van het elftal over is!
Met goed spel koop je niets als je niet wint. Liever matig spelen en 3 punten. Overigens moet je aan Ajax en AZ gewoon tenminste 4 punten overhouden in eigen huis.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je overdrijft, met uitzondering van de wedstrijden tegen VVV en RKC was het spel niet slecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |