quote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:52 schreef Loveless85 het volgende:
En ik geloof best dat als je zoveel Nederlandse artiesten en BN'ers op een kluitje zet die allemaal wel direct of zijdelings met elkaar te maken hebben er wat handjeklap gedaan is in met name de jury.
Vraag me overigens af hoe zo'n omroep dit bemachtigd? Is het ESF een stichting die een NSF gewoon aan de hoogste bieder gunt (net als voetbal dus)? Of mag een land gewoon één artiest/band sturen en kunnen ze die dmv zo'n show kiezen of er gewoon totaal niks aan doen en een random iemand sturen?
Het word denk ik het ene uiterste of het andere. Of wel het slaat enorm aan en iedereen staat versteld, of we zijn echt de kneusjes van Europa hiermee
Oh en draaiorgelsquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:59 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Maar serieus, was daar nog een reden voor of had de stagaire bij de TROS 3 uur gereserveerd bij de netmanager en bleken ze maar voor 2,5u materiaal te hebben ofzo
quote:
Fluffers kunnen we niet genoeg hebben!quote:Op dinsdag 9 februari 2010 22:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik fluf de boel een beetje op![ afbeelding ]
Zou toch een mooie stunt zijn!quote:Op woensdag 10 februari 2010 09:32 schreef Greys het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Ik denk het ook! [ afbeelding ]
Volgens mij is het naar de TROS gegaan omdat de TROS bereid was om er wat geld tegenaan te smijten.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 22:03 schreef Loveless85 het volgende:
M'n laatste vraagjes uit de vorige SC
quote:
Mijn godquote:Op woensdag 10 februari 2010 13:03 schreef JJH het volgende:
Hadden we dit al gezien? 'Tatjana is een overjarige pinupgirl zonder verstand'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |