quote:Op donderdag 11 februari 2010 16:30 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb net nog meer kleurtjes katoen bijgekocht
heb er nu 14
heeft iemand hier wel eens een kip gehaakt uit 'vrolijke beestjes"?
omdat het los ook geen gezicht isquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:01 schreef Lijnloos het volgende:
Lady, ik ben wel aan de kip begonnen maar nog niet verder dan het lijf gegaan.... Moet dus de vleugels, snavels , etc allemaal nog maken en eraan vast maken... Why?
quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:03 schreef Muck het volgende:
[..]
omdat het los ook geen gezicht is
[/flauw]
Wat zijn jullie lief voor elkaar! Fotootje?quote:Op donderdag 11 februari 2010 18:39 schreef mijsje het volgende:het kaartje met de twee vogeltjes heb ik ook gekregen!!!
bedankt!
en het kaartje met de gehaakte hartjes, die heb ik ook gekregen!!!ook bedankt!!
(ik ben echt verwend al voor valentijnsdag...zoooo ontzettend lief!!!)
ik ga vanavond m'n laatste beentje haken van m'n konijntje en dan kijken of ik het al in elkaar kan zetten...
Geef jezelf nog 2 weken en je schudt ze ook zo uit je mouw!quote:Op woensdag 10 februari 2010 23:19 schreef Chell het volgende:
Ik vind het wel flauw dat BE ook "even" zo'n bloemetje haakt. Ik ben er uren mee bezig geweest![]()
Ik moet nog even goed uitvogelen wat de handigste manier van vasthouden is enzo, nu kom ik een hand of vingers te kort
en ik dacht dus dat het een Xenosdoosje was... M. geirriteerd vanmiddag toen we de Xenos binnen gingen en ik het doosje niet kon vinden...quote:Op donderdag 11 februari 2010 20:10 schreef Brighteyes het volgende:
Oh trouwens m@x, ik heb ook HET wibra-doosje hoor!![]()
Handig!
Moest alleen een klein stukje tussen 1 van de schotten uit snijden zodat mijn schaartje paste.![]()
een superfijn doosje voor 1 euro waar je haaknaalden en zulks hele mooi inpassen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |