Op hoeveel voedingen zit je (ongeveer?) Bij die kleintjes is 12 voedingen per dag ook nog steeds normaal.quote:Op woensdag 10 februari 2010 12:29 schreef Vlindur het volgende:
Even iets heel anders; Ik heb het idee dat ik Rienk niet goed voedt..
Na het wakker worden voed ik hem, tussendoor als hij moppert, maar ook weer voor het slapen gaan.
Ook 's nachts hij valt aan de borst in slaap. Ik heb hem tot nu toe maar 2 keer wakker kunnen wegleggen. Ik laat hem amper nog huilen. Dat voelt gewoon niet goed. (Voorheen moesten we hem 10 minuten laten huilen) Als hij tegenwoordig nog huilt is dat omdat er een boertje of spuug dwars zit of dat hij echt niet wil slapen, heel enkel valt hij dan wel op ons in slaap en dan kunnen we hem wel zo wegleggen.
Maar wat ook heel vaak gebeurd, dan leg ik hem weg want hij slaapt en dan lig ik net in mijn bed en dan wordt hij weer wakker omdat hij nog honger heeft..
Volgens mij doe ik iets fout en ik zie ook ergens wel waar maar weet niet hoe ik dit anders krijgen kan. Kunnen jullie helpen en hebben jullie tips?
Magnetron mag wel, opd e laagste stand, en vaak roeren... Je bespaart geen tijd met opwarmen in de magnetron ivm au bain marie.quote:Op woensdag 10 februari 2010 12:42 schreef Beessie-Jen het volgende:
*Zit vol verbazing het artikel over verwarmen te lezen*
in het ziekenhuis zeiden ze juist dat de magnetron echt niet moest met moedermelk! en ik gebruik dus ook altijd een flessenwarmer. Ik heb wel een stoomwarmer; zou dat nog verschil maken?
ik doe er 20 ml water in en dan stoomt de fles warm...
Interessant, hoe merk je of het het geval is bij je kind?quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:24 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Dit maakt me wel weer blij: Telegraafbericht
Hoe meer dit onder de aandacht komt, des te sneller kunnen problemen verholpen worden.
Dat kun je zien, ze kunnen hun tong niet helemaal uitsteken.quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:52 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Interessant, hoe merk je of het het geval is bij je kind?
Maar dat zijn echt symptonen die kunnen overal bij horen..quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:57 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Van borstvoeding.com
Mogelijke symptomen van een te korte tongriem of een volledig gefixeerde tong
* pijnlijke tepels/tepelkloven;
* problemen bij het aanleggen;
* onrust bij de baby;
* gewichtsafname of onvoldoende groei.
Mogelijke gevolgen
* stuwing;
* mastitis, abces;
* veelvuldige en langdurige voedingen;
* slecht groeien;
* te weinig melk;
* vermoeidheid en frustratie bij moeder en kind.
Maar waarom zou je een magnetron dan vermijden? Je kunt hem toch ook goed gebruiken? Zelfs op borstvoeding.com wordt de magnetron niet afgeraden, maar wordt er wel opgemerkt dat oververhitting en hot spots voorkomen moeten worden.quote:Op woensdag 10 februari 2010 12:48 schreef Jore het volgende:
Ik denk, gezien het woord 'babyvoeding', dat dit artikel voornamelijk gaat over het verwarmen van kunstvoeding (in ziekenhuizen, op de afdeling neonatologie zoals Grijs m.i. terecht meldt). Voor zover ik weet kun je de magnetron inderdaad beter vermijden bij bv, vanwege die hotspots en de achteruitgang in kwaliteit bij te hoge verhitting.
Ja, daar mist de nuance, sorry. Herstel: ik zou de magnetron alleen gebruiken als je zeer zeker weet dat je zorgvuldig en zachtjes verwarmtquote:Op woensdag 10 februari 2010 17:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar waarom zou je een magnetron dan vermijden? Je kunt hem toch ook goed gebruiken? Zelfs op borstvoeding.com wordt de magnetron niet afgeraden, maar wordt er wel opgemerkt dat oververhitting en hot spots voorkomen moeten worden.
Ik merk dat Ivan ontzettend snel aan het omslaan is. Dat wil zeggen, hij drinkt heel goed uit het flesje en heeft steeds minder geduld voor de borst. Ik ben erg blij met de tip van WupWup om aan het masseren te gaan. Daarmee weet ik nu met veel moeite de harde plekken weg te krijgen.
Klopt de repetitie was een ramp. Gelukkig gaat het nu bij ons apart van mekaar denk ik stukken beter met voeden. Dus wellich dat de premiére dan beter zou zijnquote:Op zondag 7 februari 2010 16:17 schreef DaviniaHR het volgende:
kheb vanmiddag met tinu al generale repetitie gehouden voor de ikea-meet.saampjes op het (ikea)bed met twee tegenstribbelende kinders.
de ene was niet goed wakker en de ander had geen zin.
note to self: altijd eerst schone luier, want half slapend kind drinkt niet...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |