En daarom staan jullie 3dequote:Op zaterdag 6 februari 2010 20:15 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
Ajax moet morgenavond met minstens 3 doelpunten verschil kunnen winnen.
Kwestie van elkaar goed weten te vinden en vervolgens de kansen afmaken, want kansen krijgt Ajax iedere wedstrijd genoeg.
Het is niet alléén een gevolg van kansen missen natuurlijk, maar wel één van de vele.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 23:28 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
En daarom staan jullie 3de
Ja en daarom staan jullie 3e en 9 punten achter twentequote:Op zondag 7 februari 2010 12:35 schreef thewishmaster het volgende:
Een kleine overwinning moet toch wel mogelijk zijn, Ajax heeft nog steeds beter materiaal dan FC Twente.
FC Twente heeft drie spelers die bij Ajax een basisplaats zouden hebben (Douglas, Stoch en Ruiz), verder is het vooral middelmaat. Zo'n team kan af en toe boven zichzelf uitstijgen, dat zien we bij AZ (twee seizoenen geleden 11e geworden, vorig jaar kampioen en nu weer ergens op de 8e plaats te vinden).quote:Op zondag 7 februari 2010 12:43 schreef Tallie1982 het volgende:
[..]
Ja en daarom staan jullie 3e en 9 punten achter twente
en Ajax doet wel ieder jaar mee om de prijzen? Ajax heeft behalve suarez en de Zeeuw ook alleen middelmaat tegenwoordigquote:Op zondag 7 februari 2010 12:51 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
FC Twente heeft drie spelers die bij Ajax een basisplaats zouden hebben (Douglas, Stoch en Ruiz), verder is het vooral middelmaat. Zo'n team kan af en toe boven zichzelf uitstijgen, dat zien we bij AZ (twee seizoenen geleden 11e geworden, vorig jaar kampioen en nu weer ergens op de 8e plaats te vinden).
gewoon sopcast en verder niet moeilijk doenquote:Op zondag 7 februari 2010 14:30 schreef Ethanolic het volgende:
Is er een stream oid? (pm please)
heb geen zin 6 euro te betalen
wat is datquote:Op zondag 7 februari 2010 14:32 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
gewoon sopcast en verder niet moeilijk doen
Precies, maar heb je link? nvs site lag er net uitquote:Op zondag 7 februari 2010 14:32 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
gewoon sopcast en verder niet moeilijk doen
Lijkt me ookquote:Op zondag 7 februari 2010 17:24 schreef Morendo het volgende:
Twente moet te pakken zijn voor de tweede plek.
Fixedquote:Op zondag 7 februari 2010 17:57 schreef Willewa het volgende:
haha ik heb hier allemaal twente fans om me heen. Ze gaan stuk.
Begint er op te lijken nuquote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:19 schreef Notyouraverage het volgende:
Omdat ik aan wil tonen dat daar het probleem niet ligt. En ik snap dat jullie daar zo trots op zijn, maar ik wil best voor een kratje bier wedden dat eind februari het gat tussen Ajax en Feyenoord rond de 10 punten is, in het voordeel van Ajax.
je kan ook altijd negatief doenquote:Op zondag 7 februari 2010 20:21 schreef Leroy_pr0n het volgende:
Als fervent Ajax fan ben ik toch redelijk sceptisch over deze overwinning hoor. Ajax won leuk maar had wel 22 minuten nodig om Twente aan het wankelen te brengen, en dat kwam vooral door Twente zelf, niet door de geweldige speelwijze van Ajax. Aan beide kanten veel te veel fouten zoals gewoonlijk, de Zeeuw was op het middenveld vandaag de enige die af en toe 't overzicht ook kon bewaren. De Jong was gewoon weer veel te vaak veel te wispelturig. Twente had deze wedstrijd makkelijk naar zijn hand kunnen zetten als ze na de 1-0 gewoon het veld weer compact hadden gehouden en de bal door het centrum bleef spelen, waar Ajax vandaag liet zien dat het daar het zwakst is. Gelukkig voor ons Ajacieden is dat niet gebeurt en hebben wij wél de kansen gepakt die we kregen.
Het word weer als vanouds hopen dat we volgende week met dezelfde vechtlust spelen en hopelijk met iets meer voetballend werk ook, zodat we Twente eens flink in hun nekjes kunnen gaan hijgen op de ranglijst.
kom op zeg Ajax wint en hoe maakt niet uit. winnen = winnen en zeker tegen twente. psv wint toch ook veelal zakelijk.quote:Op zondag 7 februari 2010 20:21 schreef Leroy_pr0n het volgende:
onzin tekst
Exact. Het liefst wel winnen met mooi voetbal, maar daar kan nog aan gewerkt worden.quote:Op zondag 7 februari 2010 21:23 schreef WEST het volgende:
[..]
kom op zeg Ajax wint en hoe maakt niet uit. winnen = winnen en zeker tegen twente. psv wint toch ook veelal zakelijk.
Bij Ajax - roda heb jij waarschijnlijk een andere wedstrijd gezien.., want vooral de eerste helft was niet om aan te zien als Ajacied. Maar het hele wedstrijd beeld was het niet veel soeps woensdag. Vond deze wedstrijd een stuk beter.quote:Op zondag 7 februari 2010 22:24 schreef Leroy_pr0n het volgende:
Ik doe niet altijd negatief, hoho. Ik ben seizoenskaarthouder en heb wel genoten van bijvoorbeeld Ajax - Roda. Deze wedstrijd was ook een vermakelijke wedstrijd om te zien, maar er waren velen met me eens dat Ajax in het centrum te vaak teveel steken laat vallen.
Wat kun je d'rnaast zittenquote:
Dat schijnt hip te zijn in dit topicquote:
quote:Op zondag 7 februari 2010 12:43 schreef Tallie1982 het volgende:
[..]
Ja en daarom staan jullie 3e en 9 punten achter twente
quote:
quote:
We worden pas weer kampioen als we 2x in het seizoen van PSV winnen. Helaas.quote:Op maandag 8 februari 2010 04:12 schreef scanman1 het volgende:
Er is maar 1 club die kampioen mag worden dit jaar en dat is Ajax! Niet een club als PSV die bijna iedere wedstrijd wint met 1 goal verschil. Als er gerechtigheid is, wordt Ajax kampioen!
win-winquote:Osama Hawsawi staat in de belangstelling van Ajax. De Amsterdammers strijden samen met onder meer Anderlecht om de handtekening van de 25-jarige verdediger.
Hawsawi staat momenteel onder contract bij het Al-Hilal van trainer Eric Gerets. Net als in het Saoedisch nationale elftal is de defensieve kracht daar één van de steunpilaren. Voor Gerets is een vertrek daarom onbespreekbaar.
"Hawsawi is de enige die een transfer naar Europa zou verdienen", zegt de Belgische oefenmeester in De Telegraaf. "Maar dat zou mijn ploeg dusdanig verzwakken, dat ik er zelf aan zou denken om op te stappen."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |