Dat laatste zeggen ze allemaal!quote:Op vrijdag 12 februari 2010 19:05 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Jah.. opstaan, dat andere lukt 24/7
Dat valt wel mee, al zal je altijd groepen hebben die elke reden aangrijpen om het stevig op het zuipen te zetten. Het hangt er ook wat vanaf waar je het viert, in Breda is het nog altijd meer lol dan echt zuipen in ieder gevalquote:Op vrijdag 12 februari 2010 19:07 schreef Anne het volgende:
Dat het van oorsprong zo was, lekker boeiend, maar tegenwoordig is het wel degelijk een zuipfestijn.
Geloof dat blauwe platen wel mogen.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 18:51 schreef Dingest het volgende:
Ruinen, dat is hier in de buurt. Waarom worden dat soort dingen nou altijd net in mijn regio aangeboden wanneer ik ze niet nodig heb?![]()
Overigens staat hij op blauwe platen, en volgens mij mag-ie dat niet.
Morgen op weg naar Breda om weer carnaval te vieren met vrienden, alleen de eerste twee dagen. En geen gezuip voor mij, behalve dan overpriced verwaterde cola
Kennelijk vier jij met een heel ander volk carnaval dan ikquote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:41 schreef Fugie het volgende:
lol hoe naief, carnaval is gewoon bier zuipen. De rest boeit ze echt geen flikker![]()
Als ze het echt zouden doen zou heel brabant en limburg moeten vasten na carnaval, dat doet misschien 0.01%
* checkt profiel; - not going there-quote:
Ze vieren het alleen in brabant en limburg, dus dat het allemaal tokkies zijn klopt wel.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 21:53 schreef Dingest het volgende:
[..]
Kennelijk vier jij met een heel ander volk carnaval dan ikAlleen tokkies vieren het louter om het zuipen.
En die laatste stelling klopt niet tenzij je echt uit katholieke overweging meedoet, want carnaval heeft van oorsprong weinig met de vastenperiode te maken. Het was een eet/eer-festijn, wat de katholieke kerk heeft geadopteerd en gekoppeld aan de vastenperiode omdat dat makkelijker was dan proberen zo'n 'heidens' feest te verbieden
Oiquote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:02 schreef Fugie het volgende:
[..]
Ze vieren het alleen in brabant en limburg, dus dat het allemaal tokkies zijn klopt wel.
Ik 'vier' verder geen carnaval, net zoals ik geen kerst 'vier' of welk ander rare feestdag.
k wel... sjonnie's favoriet:quote:Op zaterdag 13 februari 2010 22:59 schreef Paladijn het volgende:
Ik zou niet weten wat...
The Aero's in-gear acceleration was strongly emphasized; the Aero was capable of accelerating from 50 miles per hour (80 km/h) to 75 miles per hour (121 km/h) faster than a Porsche Carrera 4 or a Ferrari Testarossa.
don't fock with the stock turbo saab rimms you bastardquote:Op zaterdag 13 februari 2010 23:05 schreef lipje het volgende:
[..]
k wel... sjonnie's favoriet:
3 spaak velgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |