Dat worden ze ook wel d.m.v. voorbereidende gesprekken met de dominee. Ligt er ook wel aan in wat voor kerk je trouwt denk ik. In protestantse kringen zijn ze er best streng in, heb geen idee hoe dat bij katholieken gaat.quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:58 schreef sherezade het volgende:
[..]
dan zou ieder koppel gescreend moeten worden voordat een kerkelijk huwelijk voltrokken mag worden....je houdt het toch niet tegen
Maar wanneer is iemand voor jou een goed christen/katholiek dan? Als je als heilige leeft en constant preekt hoe goed God is? Want ik vind het een verademing dat niet alle mensen zo nodig hun geloof uit moeten sprekenquote:Op donderdag 22 juli 2010 11:43 schreef ivetje het volgende:
[..]
Ik kreeg echt het idee dat het alleen maar was omdat het zo sfeervol is. Ik heb haar gewoon nooit over het geloof gehoord, en gezien haar verleden leek ze me ook niet echt een aanhanger zeg maar![]()
quote:Just Married!
Filed under: Orlando Bloom
They are now officially husband and wife!
Actor Orlando Bloom and Miranda Kerr married in a secret ceremony in America on Wednesday night, a publicist for the Victoria's Secret model has confirmed.
Congrats to the happy couple!
Bronquote:Kim Feenstra niet getrouwd
van onze redactie
AMSTERDAM - Kim Feenstra trouwde afgelopen woensdag, maar nog niet helemaal...
Het stel is wel gewoon op huwelijksreis, maar trouwt in oktober nog een keer. Dit omdat Kim en Michael Mendoza voor de wet dus nog niet getrouwd zijn. Ze zijn van plan dit in Weesp te doen, in bijzijn van familie en vrienden, zo meldt Novum.
Michael en Kim zijn zó in hun nopjes met elkaar dat ze gewoon niet konden wachten tot oktober, verklaart Kims woordvoerder. "Hoewel het wettelijk huwelijk pas later dit jaar plaatsvindt, hebben Kim en Michael besloten toch nu al de liefde aan elkaar te verklaren."
Kim en Michael zijn inmiddels bijna een jaar een stel en 'trouwden' woensdag in de Amsterdamse kerk De Duif.
wel heel raarquote:Op vrijdag 23 juli 2010 13:19 schreef sherezade het volgende:
wat is dan weer voor een crap?? zijn we dus allemaal in de maling genomen?
zoals ik gister al schreef (waarbij ik troouwens ook al aangaf dat ze niet getrouwd zijn), ze zijn wel IN een kerk getrouwd, maar niet VOOR de kerk. Bij de Duif kan je ook alleen maar trouwen voor de burgerlijke stand, wat ze hebben gedaan, alleen niet de handtekeningen gezet...quote:Op vrijdag 23 juli 2010 14:34 schreef computergirl het volgende:
[..]
wel heel raar. Bij een officieel kerkelijk huwelijk is het toch de bedoeling dat je al het burgelijk huwelijk achter de rug hebt?
Ze is natuurlijk een mooi meiske, maar de bovenkant van haar jurk is niet zo mooi. Ze is te plat voor strapless denk ik.
'Bruidegom' ziet er ook nog heel jong uit
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 16:57 schreef kvd het volgende:
zoals ik gister al schreef (waarbij ik troouwens ook al aangaf dat ze niet getrouwd zijn), ze zijn wel IN een kerk getrouwd, maar niet VOOR de kerk. Bij de Duif kan je ook alleen maar trouwen voor de burgerlijke stand, wat ze hebben gedaan, alleen niet de handtekeningen gezet...
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 14:34 schreef computergirl het volgende:
Ze is natuurlijk een mooi meiske, maar de bovenkant van haar jurk is niet zo mooi. Ze is te plat voor strapless denk ik.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 08:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind het juist heel mooi, dat hele smalle lijf van haar en niet zo'n ordi corset waar de borsten weer in gepropt zitten en bijna uitvallen. Heel stijlvolVerder ook subtiele make-up en heel klassiek haar, mooi
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 09:12 schreef sherezade het volgende:
[..]
alleen jammer dat het huwelijk niet officieel voltrokken is![]()
![]()
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 08:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind het juist heel mooi, dat hele smalle lijf van haar en niet zo'n ordi corset waar de borsten weer in gepropt zitten en bijna uitvallen. Heel stijlvolVerder ook subtiele make-up en heel klassiek haar, mooi
[ afbeelding ]
bron: Telegraafquote:ma 26 jul 2010, 06:00
Jelka van Houten getrouwd
door Mariët Oosterwijk
AMSTERDAM - Jelka van Houten is zaterdag in Frankrijk getrouwd. De 31-jarige musicalster (o.a. Dromen zijn bedrog, Turks Fruit) gaf ten overstaan van een klein clubje haar jawoord aan Koppe Koppeschaar.
De twee kregen zestien maanden geleden al zoontje Walt, en hebben hun liefde nu met een huwelijk bekroond. Eerder vertelde de bruid op deze pagina: "Ik wil graag een écht gezin zijn. Al zeg ik altijd al ’mijn man’."
Haar zus Carice, die getuige was, stond vlak voor de bruiloft nog doodsangsten uit. Tijdens de vlucht naar Parijs kampte het vliegtuig met ’extreme turbulentie’. Phew... dit was vooralsnog mijn engste vlucht ooit. Schreeuwende mensen, dat soort werk twitterde de actrice zaterdagochtend in alle vroegte.
quote:ma 26 jul 2010, 09:55
'George Clooney gaat trouwen'
van onze redactie
AMSTERDAM - Er gaan geruchten dat George Clooney in het huwelijksbootje wil stappen met Elisabetta Canalis.
George is in de wolken. Hij schijnt smoorverliefd te zijn op Elisabetta, meldt de Daily Mirror. Vrienden zeggen dat George haar ten huwelijk gaat vragen. Assistenten van de acteur zouden nu een altaar hebben aangeschaft. De altaar zou in de buurt van het huis van George staan.
Ook Elisabetta is in de zevende hemel. "Door hem heb ik rust gevonden. Ik ben veranderd en dat komt door George", zegt de Italiaanse actrice. Ze ziet zichzelf niet als een typisch prinsesje. "Ik heb nooit gedroomd van moederschap, maar ik geloof wel in trouwen."
Ze heeft geen borsten dus daar valt sowieso weinig aan te proppen... Haar en make-up vind ik mooi, maar de jurk staat/zit niet. En op de foto is het helemaal een drama, veel te laag en uit het midden. Best jammer zo.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 08:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind het juist heel mooi, dat hele smalle lijf van haar en niet zo'n ordi corset waar de borsten weer in gepropt zitten en bijna uitvallen. Heel stijlvolVerder ook subtiele make-up en heel klassiek haar, mooi
Geloof ik helemaal niks van. Hij heeft al vaker aangegeven nooit meer te willen trouwen.quote:
quote:ma 26 jul 2010, 20:02
Linda Hogan (50) verloofd met 21-jarige
van onze redactie
AMSTERDAM - Linda Hogan, de ex van worstelaar Hulk, zou zich hebben verloofd met de 21-jarige Charlie Hill.
Dit meldt Perez Hilton. De Amerikaanse 'cougar' is wel zo netjes geweest om te wachten met haar verloving totdat de jonge Charlie officieel een biertje mag drinken... Charlie is trouwens een jaar jonger dan Linda's zoon Nick.
Het huwelijk zou volgens Amerikaanse media volgend jaar op een jacht plaatsvinden. Hulk Hogan heeft zich nog niet uitgelaten over het huwelijk van zijn ex-vrouw.
Boh het zal je moeder maar zijnquote:
Ben wel benieuwd naar de jurk van Jelka, verwacht wel iets aparts eik.quote:
quote:'Peaches Geldof trouwt opnieuw'
Uitgegeven: 30 juli 2010 12:06
Laatst gewijzigd: 30 juli 2010 12:06
AMSTERDAM - Peaches Geldof stapt binnenkort voor de tweede keer in haar jonge leven in het huwelijksbootje. Dat schrijft de Britse tabloid The Sun op basis van uitspraken van een vriend van Geldof.
De 21-jarige socialite trouwt met Eli Roth, de 38-jarige horrorregisseur en acteur met wie ze sinds maart samen is.
Geldof trouwde op 19-jarige leeftijd met de Amerikaanse muzikant Max Drummey. Het koppel kende elkaar toen slechts een paar weken.
Peaches liet al snel weten dat het huwelijk niet per se voor eeuwig bedoeld was. De scheiding werd na zes maanden aangevraagd.
Vertrouwen
De bruiloft van Geldof en Roth zou plaatsvinden in New York. De ceremonie wordt traditioneel Joods vanwege Roths achtergrond en er zijn slechts vijftig gasten uitgenodigd. "Ze hebben er vertrouwen in dat het helemaal goed zit", aldus de bron.
Er is nog hoop dat het niet gebeurd, het wordt ontkendquote:Op vrijdag 30 juli 2010 12:57 schreef Felixa het volgende:
Voor de tweede keer trouwen op de 21e. Succes meid!![]()
[..]
quote:Eli Roth Denies Engagement!
Filed under: Love Line > Peaches Geldof > Twitter
It did seem fast — even for them!
Eli Roth took to his Twitter to deny the rumors that he's engaged to girlfriend Peaches Geldof.
He Tweeted:
"It's a good thing I follow myself on Twitter or I'd have never known I was engaged. I had no idea. Congrats? #FunniestFollowFridayEver"
Ha!
quote:
quote:Engagement Off! Bristol Splits From Levi AGAIN!
Filed under: Baby Blabber > Politik > Love Line > Sarah Palin > Levi Johnston
Well that fizzled right as it was getting good again!
It's like a real life, white trash soap opera up there!
Bristol Palin is reportedly devastated by the news that her fiance douchey baby daddy, Levi Johnston, was stoopid enough to impregnate his ex-girlfriend, Lanesia Garcia, during their time apart, and will only communicate with him via text message!
Ha!
A source claims:
“Levi insists the baby isn’t his, but no one really knows for sure. Levi is one of three possible fathers who were with Lanesia during the probable week of conception. The Palins recognize [Bristol’s decision to take Levi back] was the ultimate act of forgiveness, but they themselves are not ready to practice it. They remember the harsh words and the hurtful actions of just a few months ago. In their minds, Levi has spent the last year and a half trying to hurt Bristol and the family."
We wonder if Sexy Sarah will still welcome that dumbass at their table for Thanksgiving dinner!
And when the fuck is Levi's elegant, aspiring model/blogger sister Mercede going to weigh in on the situation on her website? We can't WAIT to hear what she has to say about this mess!
Bwa ha ha!
quote:Mother-to-be Alicia Keys has tied the knot with her rap producer boyfriend in France.
The singer, who is due to give birth in November, walked down the aisle yesterday in front of a host of celebrity guests, including U2 rocker Bono and Queen Latifah.
Keys reportedly wore a flowing white gown and headband, while her partner, Swizz Beatz, donned a white tuxedo and bow tie for the big day.
The pair arrived at their venue in Corsica several days ago and have been spotted relaxing and sunbathing together ahead of the celebrations.
Keys, 29, is a seasoned performer. At the age of seven she started performing classical music on the piano.
Her debut album, Songs In A Minor, sold over 12 million copies worldwide and earned her five Grammy Awards in 2002, including Best New Artist and Song of the Year for Fallin'.
Keys and Beatz, whose real name is Kaseem Dean, have been dating since 2008.
Beatz has just finalised his divorce from his first wife of four years, Mishonda Tifrere, who is also the mother of one of his two children.
Last month Keys confirmed on Good Morning America that she is pregnant and due in November.
jammer van dat ding op haar hoofdquote:Op zondag 1 augustus 2010 20:05 schreef rena het volgende:
Alicia Keys is ook getrouwd:
[ afbeelding ]
[..]
Die zonnebril van hem vind ik er ook niet echt bij passen,quote:Op zondag 1 augustus 2010 21:18 schreef sherezade het volgende:
[..]
jammer van dat ding op haar hoofd
nee idd en die schoenen ook nietquote:Op zondag 1 augustus 2010 21:22 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Die zonnebril van hem vind ik er ook niet echt bij passen,.
quote:James van der Beek weer getrouwd
Uitgegeven: 2 augustus 2010 09:59
Laatst gewijzigd: 2 augustus 2010 09:59
AMSTERDAM - James van der Beek is zondag voor de tweede keer getrouwd. De 33-jarige acteur beloofde eeuwige trouw aan zijn vriendin Kimberly Brook tijdens een joodse ceremonie in Tel Aviv. "Dit is tot nu toe de beste dag van mijn leven", jubelde Van der Beek op Twitter.
© Wenn.com"De vrouw van wie ik houd is vandaag mijn vrouw geworden", schreef Van der Beek. "Ik kijk ernaar uit de rest van mijn leven met haar door te brengen."
Van der Beek brak door dankzij zijn rol in de tv-serie 'Dawson's Creek'. Tegenwoordig speelt hij een arts in de ziekenhuisserie 'Mercy'.
Scheiding
De 33-jarige heeft ervaring met bruiloften. In de zomer van 2003 trouwde hij met actrice Heather McComb. Dat huwelijk liep na bijna zeven jaar op de klippen, in maart werd de scheiding geregeld.
Van der Beek leerde Kimberly Brook vorig jaar zomer kennen. Het kersverse echtpaar verwacht later dit jaar hun eerste kind.
"Ik ervaar momenteel een blijdschap op een niveau waarvan ik niet wist dat het bestond", twitterde de acteur in april. Het meisje is het eerste kind voor Van der Beek.
Die klimop in haar handen vind ik wat minder.... maar ja als zij het maar mooi vindt!quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:41 schreef hexje het volgende:
Alicia Keys
[ afbeelding ]
voor meer foto's: http://terrellvanity.com/(...)dding-pictures/news/
quote:'Robbie Williams trouwt zaterdag'
Uitgegeven: 6 augustus 2010 10:06
Laatst gewijzigd: 6 augustus 2010 10:05
AMSTERDAM - Robbie Williams stapt zaterdag in het huwelijksbootje met actrice Ayda Field. Dat schrijft Daily Mail vrijdag.
Williams en Field trouwen volgens de Britse krant op een eiland bij Californië. De ceremonie is intiem en de Take That-leden zijn niet aanwezig.
Het aanstaande bruidspaar zou hechte vrienden en familie slechts een week geleden op de hoogte hebben gebracht van hun plannen.
De mannen van Take That hadden allemaal al een vakantie met het gezin geboekt en kunnen om die reden niet aanwezig zijn. Gasten zouden zich moeten verzamelen in een kleine haven, waarna ze naar het paradijselijke Santa Catalina worden gevaren.
Feestje
Williams en Field leerden elkaar in 2007 kennen op een feestje in Los Angeles. In november vroeg de zanger zijn vriendin live op de Australische radio ten huwelijk. De 31-jarige Field zei volmonding 'ja', maar diezelfde dag nog beweerde Williams dat het om een grap ging.
Na de ceremonie zou er een huwelijksreis van twee weken gepland staan. Daarna moet de 36-jarige Williams terug naar Engeland om de nieuwe single van Take That, 'Shame', te promoten.
Ik zat net te kijken of zij nou veel ouder dan Robbie is, maar ze is 31, had haar toch wel in de eind 30 geschat eigenlijk...quote:Op woensdag 11 augustus 2010 15:49 schreef ChatGirl het volgende:
De cover van Hello magazine, waarin een 35-pagina tellende reportage staat van het huwelijk.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |