Pffffff....zo ken ik er nog wel een paar zegquote:Op zondag 14 februari 2010 14:30 schreef Jekoos het volgende:
Automatische focus is leuk voor als je kiekjes wil maken en niet teveel tijd wilt steken in een fatsoenlijke foto, vind ik...
Ik schiet eigenlijk wel altijd op Mquote:Op maandag 15 februari 2010 08:09 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Pffffff....zo ken ik er nog wel een paar zegZet je ook je cam altijd op M? Want dan heb je meer het gevoel dat je een fatsoenljke foto maakt? Maar goed....iedereen zijn voorkeuren. Ik vind alleen je uitspraak echt een kip-zonder-kop-uitspraak.
quote:Op maandag 15 februari 2010 09:56 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Ik schiet eigenlijk wel altijd op M
Dat hele Av/Tv kon ik maar niet aan wennen.
Vind het wel meevallen hoorquote:Op maandag 15 februari 2010 10:06 schreef Siegfried het volgende:
Ik heb trouwens een Spyder2 kalibreer-tool besteld. Best nodig, niet?
Met een gecalibreerde monitor kun je wel beter zien wat de afwijking isquote:Op maandag 15 februari 2010 14:36 schreef Siegfried het volgende:
Haha, thanks mensen
Ik vind mijn foto's vaak wat erg rood worden, vandaar dat ik die kalibreer-set besteld heb. Ach, kwaad kan het zeker niet en die 65 euro vond ik het wel waard!
Dat doe ik ook op het oog inderdaadquote:Op maandag 15 februari 2010 15:01 schreef whaley het volgende:
[..]
Met een gecalibreerde monitor kun je wel beter zien wat de afwijking isMaar concertfoto's corrigeer ik eigenlijk op het oog en niet met een neutraal grijs/witpunt ofzo. Wel met een gecalibreerde monitor (spyder2express)
Ohja, ik wou net zeggen, Als je met het oog corrigeerd is een gecalibreerde monitor júist nodig, anders zie je je eigen foto in de eerste plaats verkeerdquote:Op maandag 15 februari 2010 15:01 schreef whaley het volgende:
[..]
Met een gecalibreerde monitor kun je wel beter zien wat de afwijking isMaar concertfoto's corrigeer ik eigenlijk op het oog en niet met een neutraal grijs/witpunt ofzo. Wel met een gecalibreerde monitor (spyder2express)
Jeej wat kan jij happen zeg, heb ik op je teentjes getrapt?quote:Op maandag 15 februari 2010 10:26 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Da's een beter excuus dan "leuk voor als je kiekjes wil maken en niet teveel tijd wilt steken in een fatsoenlijke foto"
![]()
[..]
Vind het wel meevallen hoorEn je foto's zijn tof
ik hap ja. Ik vind het een compleet nonargument :p zelfs pro-fotografen maken gebruik van autofuncties. Die doen hun werk zo efficient mogelijk en lopen niet te kutten met dit soort dingen. En er is altijd nog het verschil tussen dat groene vlakje en de av of s-stand.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:34 schreef Jekoos het volgende:
[..]
Jeej wat kan jij happen zeg, heb ik op je teentjes getrapt?
Ik snap best wat je bedoeld, de auto functie is natuurlijk ontzettend bruikbaar en nuttig. Maar een beetje fotograaf gaat niet lopen klungelen met een auto functie terwijl je claimt professioneel bezig te zijn.. Vind ik.
Ontzettend donker zaaltje is dat.. Maar wel leuk idd!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:21 schreef krijg064 het volgende:
Was in Doornroosje in Nijmegen. Ook daar een te gekke show!
ligt er een beetje aan wie het licht doet, er hangt genoeg om het heel netjes te krijgen... heb al veel mooie shows kunnen doen daar.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 14:19 schreef MultiVit het volgende:
[..]
Ontzettend donker zaaltje is dat.. Maar wel leuk idd!
hela leuk om weer eens wat van ze te zienquote:Op zaterdag 13 maart 2010 00:08 schreef krijg064 het volgende:
La Gaîté
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Katzenjammer:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Checkquote:Op maandag 22 maart 2010 02:24 schreef MultiVit het volgende:
Gare du Nord is live erg cool trouwens, heb ze nu al 2x geschoten en 3x gezien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |