Daar zit ik al een half uur.quote:
Dat is san zijn probleem, krijgt hij het een dagje later.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:11 schreef Pheno het volgende:
[..]
Daar zit ik al een half uur.
Mails te lezen met als onderwerp: hoge prioriteit, moet maandagmiddag klaar zijn. Uhuh, ik heb pas 2 jaar een papadag op maandag, dus als je dat nu nog niet weet....En nu is diegene er nog niet, dus ja, dan kan hij nog langer wachten.
Hij was gistermiddag al bij de klant in kwestie, maar het is zijn eigen schuld. Ik kan er ook echt niet mee zitten. Ik vind het alleen opmerkelijk dat echt elke collega hier opeens alles maar vergeet en maar wat doet.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:16 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Dat is san zijn probleem, krijgt hij het een dagje later.
ik zou bijna denken dat we collega's zijnquote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:11 schreef Pheno het volgende:
[..]
Daar zit ik al een half uur.
Mails te lezen met als onderwerp: hoge prioriteit, moet maandagmiddag klaar zijn. Uhuh, ik heb pas 2 jaar een parttimedag op maandag, dus als je dat nu nog niet weet....En nu is diegene er nog niet, dus ja, dan kan hij nog langer wachten.
Regen helaas, ik had het liever pas vanmiddag gehad.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:06 schreef Bengeltje het volgende:
Regen?
Ben nu wel nieuwsgierig naar die gesprekken.
Of klonen, je weet het niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:23 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik zou bijna denken dat we collega's zijn
het sneeuwt in friesland? en dus zijn ze laat of zo.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:22 schreef Pheno het volgende:
Nee, ben wat aan het communicaten met iemand. Van het bedrijf. Ik zit hier nog in mijn eentje en heb echt geen idee waar de rest van de vroege vogels is?
quote:
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:41 schreef indahnesia.com het volgende:
Zo, dat zijn de boodschappen weer. even een half miljoen uitgegeven.
marcquote:
Seg mefrauwtjuh, doen we een beetje rustig??quote:Op maandag 1 februari 2010 23:30 schreef Fha het volgende:
[..]
Straks wel ja. Ik ben nog even in oorlog met de OVnazi's.
ziet er gelikt uitquote:Op dinsdag 2 februari 2010 03:28 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Klopt, maar mijn projectje is afgerond (1e deel in ieder geval).
http://ticketindonesia.info
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |