quote:Op maandag 1 februari 2010 18:12 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Waar kun je Joining the Dots luisteren dan?
Eerste wat ik gisterenavond dacht toen ik het las: Weekend, vrijdag Noel Gallagher, zaterdag Arctic Monkeys, Royal Albert Hall, goedkope vliegtickets, waar is mijn creditcardquote:Op maandag 1 februari 2010 18:10 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Hmm, op een zaterdag.. En tickets zijn niet meer dan 75 pond..
Ik kan gewoon met de Eurostar gaan.. Ben ik in totaal 90 euro kwijt, zonder overnachting weliswaar. Noel Gallagher interesseert me overigens niet echtquote:Op maandag 1 februari 2010 18:14 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Eerste wat ik gisterenavond dacht toen ik het las: Weekend, vrijdag Noel Gallagher, zaterdag Arctic Monkeys, Royal Albert Hall, goedkope vliegtickets, waar is mijn creditcard?
ben het ermee eens.. Mocht je toch gaan moet je verplicht goede beeld/audio opnames maken!!quote:Op maandag 1 februari 2010 23:02 schreef AMDB het volgende:
Verleidelijk, maar ik doe het NIET, NIET
Stop met erover praten, we gaan gewoon allemaal NIET, totdat ze weer naar NL komen.
Surequote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:39 schreef hallo-daar het volgende:
Hee ArnO! Ga jij die sessie van morgenochtend nog op youtube zetten? Hoef ik (hoeven we) niet zo vroeg op te staan.
En je punt is?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 18:56 schreef Arn0 het volgende:
[..]
SureMaar ehm, voor alle duidelijkheid, het is dus 5 uur in de namiddag
Lijkt me duidelijk..quote:
Heeft er iemand trouwens al mail gehad van arcticmonkeys.com?quote:Hee ArnO! Ga jij die sessie van morgenochtend nog op youtube zetten? Hoef ik (hoeven we) niet zo vroeg op te staan .
Ik bedoelde eigenlijk dat dat nog steeds vroeg is voor een echte studentquote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:08 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk..![]()
[..]
Heeft er iemand trouwens al mail gehad van arcticmonkeys.com?
Oh zo.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:10 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk dat dat nog steeds vroeg is voor een echte student
Jazeker, dat wordt morgenochtend weer ouderwets F5-en op een algemene link...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:08 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Heeft er iemand trouwens al mail gehad van arcticmonkeys.com?
Hoezo? Heb jij een mail ontvangen?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:11 schreef Aisumasen het volgende:
Jazeker, dat wordt morgenochtend weer ouderwets F5-en op een algemene link...
Voor welke gig? Mis ik iets?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:14 schreef Aisumasen het volgende:
Ja, vanmiddag. Het is een massa-mailtje, dus het kan wel een tijdje duren voordat iedereen op de lijst hem heeft ontvangen. Dus geen zorgen.
Het is helaas een voor iedereen toegankelijke link, zonder (unieke) pre-sale code.
quote:
quote:Op maandag 1 februari 2010 13:15 schreef Aisumasen het volgende:
En ze staan de 27ste van maart in de Royal Albert Hall in London als onderdeel van de Teenage Cancer Trust-optredens.
Ik zie de Arctic Monkeys liever apart dan samen met een andere artiest. En ik veronderstel dat hun setlist iets zal veranderen (hij is sowieso al wel wat veranderd tegenover concert in Nederland) en het is een van de laatste kansen om ze op hun Humbug tour te zien..quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:08 schreef Leonos het volgende:
Waren nou weer niet samen. Naja, dan is het niet de moeite waard. Monkeys zullen toch wel weer hetzelfde spelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |