quote:Op woensdag 3 februari 2010 11:27 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Als er ooit een overstroming in nederland plaatsvindt wees dan ook een vent en accepteer geen hulp van duitsland.
Het is uiteindelijk toch een bepaald referendum geweest natuurlijk, een verdubbeling, het bedrag is dus door de bevolking bepaald. Iedereen kon aan de hand van zijn eigen donatie laten weten hoeveel de regering mocht geven.quote:Op maandag 1 februari 2010 15:42 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Die belofte is anders wel gedaan zonder dat een willekeurige Nederlander hier toestemming voor gegeven heeft. Dat vind ik toch redelijk " zo maar"
Uiteraard valt dat onder democratie en dergelijke, maar ik vind niet dat een regering zomaar geld weg kan geven terwijl we zelf genoeg problemen hebben die ook om een oplossing vragen.
Ik heb niet gedoneerd, dus een verdubbeling van niets is 2 keer niets, maar toch heb ik meebetaald aan die verspilling van belastingcenten.quote:Op woensdag 3 februari 2010 11:34 schreef Ralphmeister het volgende:
[..]
Het is uiteindelijk toch een bepaald referendum geweest natuurlijk, een verdubbeling, het bedrag is dus door de bevolking bepaald. Iedereen kon aan de hand van zijn eigen donatie laten weten hoeveel de regering mocht geven.
Nu hoorde ik gister op tv overigens ook dat de verdubbeling betaald is uit het potje voor ontwikkelingshulp en het dus geen extra uitgave zou zijn.
Peanuts? Als je ziet welke bedragen er jaarlijks in die bodemloze put gestort worden zou ik dat geen peanuts noemen.quote:Op woensdag 3 februari 2010 12:57 schreef caroline88 het volgende:
Een aantal beschaafde landen heeft tig jaar geleden afgesproken dat ze 0,7% van BNP aan ontwikkelingshulp geven.
Nederland is één van de weinigen die niet alleen heeft getekend, maar ook de belofte nakwam.
USA bijvoorbeeld niet.
Het is naar mijn mening a) peanuts en b) plicht want wat je belooft moet je ook doen. Anders verlies je als land je geloofwaardigheid.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |