ja maar als je de schaar scheef houdt, knip je toch ook scheef?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:42 schreef G-NiLES het volgende:
Ik heb prijsopgave gedaan voor die schaar met laserpen.
geweldig
en goed idee Klonk, maar we mogen ze wel wijzen op OP toch![]()
Echt geen idee, het zijn toch aanstekers? Ben je alvast aan het voorbereiden voor Koninginnen dag?quote:
Ik dacht dus precies hetzelfde, fail conceptquote:Op vrijdag 29 januari 2010 17:47 schreef mug89 het volgende:
[..]
ja maar als je de schaar scheef houdt, knip je toch ook scheef?
dan moet je wel een focuspunt op het eind van t blad hebben, anders werkt het volgens mij niet
Ik denk niet dat het iets met de batterij is ..quote:Op vrijdag 29 januari 2010 17:45 schreef mug89 het volgende:
[..]
ik bestel er nog wel 1, vind m erg netjes
hopelijk doet die t wel langer..
hij doet t ook nog wel, maar laatst moest ik erop tikken, en begon ie weer te lopen, misschien iets met de batterij ofzo
Ik heb er ook maar 1 besteld, leuk om mee uit te gaan ofzoquote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:43 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Ik heb hem, wat wil je weten?
Als je hem koopt haal dan wel een nieuw bandje op de markt ofzo want die erbij zit ziet er niet uit.
Dit is de echte btw, is wel een goeie namaak dus:
http://www.flickr.com/photos/nezgsy/2407718096/
Ik zie het, maar niet echt iets speciaals. Binnenkort komt er nog wel weer een premium koptelefoon van Kanen uit..quote:
hehequote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:37 schreef Downstar het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het iets met de batterij is ..
ik denk dat jij mee moet gaan doen aan de nieuwe uri geller show ; jij kan ook stilstaande horloges fixen !
[ afbeelding ]
Ik las dat we newbies moeten negeren.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:36 schreef Klonk het volgende:
er is nog niets gebeurd maar zullen we in dit topic weer gezellig doen tegen elkaar, en tegen newbies en de trollen negeren
Ja, waar is Dion als je hem nodig hebt!quote:
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 20:47 schreef neo2000 het volgende:
Ja, waar is Dion als je hem nodig hebt!Oh wacht, heb hem al gevonden:
[ afbeelding ]
Nicequote:Op vrijdag 29 januari 2010 22:11 schreef monkeybrain het volgende:
Ik heb de beitels cd box binnen![]()
Nu willen jullie zeker weten hoe en wat![]()
De eerste indruk want ik moet de cd's nog beluisteren en goed checken.
Het handeltje zit in een bruine doos met een bubbel envelop. Op zich komt het wel heel aan, ik heb 1 hoek met een por erin.
De buitenste doos is glossy karton, alleen heeft het doffe vlekjes alsof ermee geschoven is. Er zit ook plastic folie omheen dus die vlekken komen uit de fabriek![]()
De cd's zelf komen elk verpakt in plastic folie. Je krijgt een kartonnen hoesje met daarin de cd in een boterham zakje en een cd boekje. Leuk inkt meurende printwerk met hier en daar haarlijn krasjes, lijmrestjes en imperfecties. Sommige foto's lijken ook wat onscherp, wellicht omdat het een scan is van het origineel of het zijn oude foto's. Ik heb geen flauw idee hoe de 300 euro box eruit ziet dus.... met mijn aarsgevoeligheid voor imperfecties zal dat ook niet perfect zijn. Je kent dat wel, schuin tegen het licht houden om zo alles te controleren![]()
De cd's zijn in ieder geval gedrukt zover ik het kan zien![]()
Mijn commentaar is erg kritisch, maar dan weet je precies wat je kan verwachten. Het is echt een super mooi pakketIk kan me niet voorstellen dat iemand ontevreden kan zijn met dit pakket voor 37 euro
Hoe zit het met de geluidskwaliteit en de kwaliteit van de DVD's?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 23:31 schreef monkeybrain het volgende:
Ik heb ook 2 (dezelfde) dvd's erbij gekregen. Ik was bang dat ze 1 cd er niet bij hadden gedaan![]()
16 cd's en 2 dvd's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |