Plaatje heel vies gestolen van onweer-onlinequote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:31 schreef Tourniquet het volgende:
Waar zit die polar low dan? Ten westen van de noordkust van Denemarken?
Ik duim met je mee(als hij ook over Cuijk magquote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:17 schreef leroytje het volgende:
Hm ik hoop zo hard dat die polar low precies goed over Nijmegen gaat.
Die cirkel staat ook heel vies fout aangegeven.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:41 schreef YazooW het volgende:
[..]
Plaatje heel vies gestolen van onweer-online![]()
[ afbeelding ]
dat zal ik dan straks eens gaan proberenquote:Op vrijdag 29 januari 2010 20:45 schreef Againzender het volgende:
Eind van de middag in Amsterdam een hagelbui, en het was gelijk goed wit overal. Grond is nog behoorlijk koud kennelijk.
Denk dat er nogal wat mensen vannacht in raar weer komen als ze bezopen de kroeg uit stappen
er zit nu ook een kudde vrienden zich te bezuipen in ons stamcafe, maar ik neem ff rust vandaagquote:Op vrijdag 29 januari 2010 20:52 schreef Re het volgende:
[..]
dat zal ik dan straks eens gaan proberen
gaat nowcasten worden dit... lastig te zeggen hoe het gaat uitpakken. Voor wie nog de weg op gaat vanavond: kijk verdomd goed uit!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 21:25 schreef Fredo55 het volgende:
Op meteox zie je het nu mooi indraaien.
Als er een bui valt kan het erg snel gaan, net een heel klein buitje gehad volgens de buienradar en alles is gelijk wit. Dus als er zo'n buienstraat over je woonplaats gaat kan dat een flinke laag sneeuw op leveren.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 21:28 schreef Againzender het volgende:
[..]
gaat nowcasten worden dit... lastig te zeggen hoe het gaat uitpakken. Voor wie nog de weg op gaat vanavond: kijk verdomd goed uit!
Grond wordt veel sneller koud dan de temperatuur op 2m die KNMI aangeeft.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 22:00 schreef hondenfokker het volgende:
Als die Polar low in gaat draaien zoals nu dan wordt het hier feest het vriest
hier al lichtjes, straat glimt en auto's worden wit alleen volgens het KNMI nog niet heeft dit met het dauwpunt te maken?
dat klopt ja want de vorst zit hier op 6 cm diepte nog na 3 dagen dooi en regenquote:Op vrijdag 29 januari 2010 22:03 schreef IHVK het volgende:
[..]
Grond wordt veel sneller koud dan de temperatuur op 2m die KNMI aangeeft.
Ik lees het net, leuk nachtje voor de boeg.quote:
Zoals het er nu naar uit ziet krijgt het noorden van ons land toch echt een stevige poedersneeuw nacht met veel wind.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 22:16 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ik lees het net, leuk nachtje voor de boeg.
Alleen verwachten ze de harde wind in gebieden waar het niet sneeuwt; dan komt er niet veel van terecht natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |