http://www.trafficradio.nl/page/_luister/spitsradioquote:
Die positiviteit komt voornamelijk van de NL'ers en dat vooral omdat hun goeroe op dit moment op goede voet met hem staat. Als het straks weer anders is vinden diezelfde dwepers Jaap ineens weer een grote nul.quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:06 schreef Scrutinizer het volgende:
Het lijkt erop dat Jaap vanaf nu weer denkt dat hij er al is. Hij heeft heel wat positieve reacties gehad en voor een enkeling is het toch nooit goed genoeg. Het doet hem wel deugd dat er mensen zuur zullen zijn als hij met deze show doorgaat op de Nationale TV.
Tekstbestanden kun je -hier- uploaden.quote:
Dat mag, als je die logs maar niet op FOK! post.quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:33 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Tekstbestanden kun je -hier- uploaden.
Dat Sly meegaat is natuurlijk wishful thinking..quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:56 schreef shomila het volgende:
Sly heeft gereageerd op het blog van jaap.
Hij moet maar bij nowlive op de chat komen die gaat zaterdag de lucht in.
Ja daar is hij veilig zolang Sly hem aardig vind dan.
waarom krijg ik nu het vermoeden dat je straks alleen nog maar op de chat kunt via nowlivequote:Op donderdag 28 januari 2010 18:39 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Dat Sly meegaat is natuurlijk wishful thinking..
Tegen die tijd is Jaap al lang op Nationale Televisie.quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:43 schreef snetje het volgende:
[..]
waarom krijg ik nu het vermoeden dat je straks alleen nog maar op de chat kunt via nowlive
Ik heb al langer het gevoel dat dat dus het uiteindelijke doel van Sly is.quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:43 schreef snetje het volgende:
[..]
waarom krijg ik nu het vermoeden dat je straks alleen nog maar op de chat kunt via nowlive
Ik heb er maar even een prscr van gemaakt.quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:09 schreef spuitje het volgende:
[..]
ik zeg verder niets, lees zelf maar de commentaren![]()
http://home.nowlive.eu/nieuws/10777
Het zou inderdaad rampzalig zijn als deze reacties verloren gaan.quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:51 schreef danaqui het volgende:
[..]
Ik heb er maar even een prscr van gemaakt.
Je weet maar nooit he
We hebben o.a. Disana met haar mooie up-date`s.quote:Op donderdag 28 januari 2010 19:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb vanavond last van m'n privé-leven. Ik verwacht bij thuiskomst een uitgebreid verslag, analyses en nabeschouwingen.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 19:24 schreef Toverheks het volgende:
[..]
We hebben o.a. Disana met haar mooie up-date`s.
Maar Marianne op de chat vragen beantwoorden, sympathiek is ze en ze antwoord leuk op de vragen.
Toverheks wil je hartelijk bedanken voor de verslagen, rond het "Vraag me Raak" half uurtjequote:Op donderdag 28 januari 2010 19:46 schreef Toverheks het volgende:
Er zitten nu een Man en een *Vrouw* aan de bar, een Travo, leuk lijkt een beetje op Beatrix ( moest ik aan denken toen zij binnen stapte)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |