Een brief? Ik dacht dat je al een chipkaart had?quote:Op zondag 31 januari 2010 19:16 schreef Renesite het volgende:
Ik kreeg een brief dat ik per 11 januari een week chipkaart heb gekregen of zo. Dus nu gaat het goed en zulks?
Heb ik ook gehad, maar dan via mijn.ibg.nl.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:21 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vond het uiterst vreemd dat ik deze brief kreeg.
Ik zou willen dat ik zo'n brief kreeg. Zou eindelijk een beetje duidelijk verschaffen.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:21 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vond het uiterst vreemd dat ik deze brief kreeg.
Sommige correspondentie laat ik liever niet via de website van het IBG lopen/opslaan.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:22 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Heb ik ook gehad, maar dan via mijn.ibg.nl.
Daar staat simpelweg bevestigd dat je op 15 januari succesvol een weekabonnement hebt opgehaald/geactiveerd.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:21 schreef Renesite het volgende:
Ik vond het uiterst vreemd dat ik deze brief kreeg.
Ik wist niet dat ik zulke post kreeg!quote:Op zondag 31 januari 2010 19:23 schreef Tochjo het volgende:
Daar staat simpelweg bevestigd dat je op 15 januari succesvol een weekabonnement hebt opgehaald/geactiveerd.
Die heb ik een tijdje terug ook al gehadquote:Op zondag 31 januari 2010 19:24 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik wist niet dat ik zulke post kreeg!
Maar nice! Dan heb ik dus toch alles goed ingeladen. Thank god
mijn.ibg?quote:Op zondag 31 januari 2010 19:36 schreef CantFazeMe het volgende:
Ehh.rr...dan zou ik ook allang een brief gehad moeten hebben. Ik heb namelijk al op 4 januari geactiveerd.
Je hebt hem zeker verkeerd geactiveerd.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:36 schreef CantFazeMe het volgende:
Ehh.rr...dan zou ik ook allang een brief gehad moeten hebben. Ik heb namelijk al op 4 januari geactiveerd.
Nope, denk het haast niet. Op de NS automaten en inclusief de conducteuren zeggen dat mijn pasje correct is geactiveerd.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:38 schreef Zinedinho het volgende:
[..]
Je hebt hem zeker verkeerd geactiveerd.
Lijkt me een goed idee, hebben we het toch mooi 10 topics vol gehouden.quote:Op zondag 31 januari 2010 21:58 schreef Meddo het volgende:
Zullen we straks in het algemene topic verder gaan?
[centraal] OCW DUO/IBG & OV studentenchipkaart #6
Of heeft het nog zin om straks een nieuw topic te openen? Ik denk dat de grootste problemen enzo wel voorbij zijn.
Omdat niemand waarschijnlijk nog een pagina terug leest om vragen te beantwoorden.quote:Op zondag 31 januari 2010 13:01 schreef Schuifpui het volgende:
Blegh vaag systeem, snap er niets van. Op OV-chipkaart.nl staat dit:
Studenten OV-chipkaart weekend -
Studentenkaart korting weekend ¤ 0,00
Klopt het dat het twee keer weekend is?
Verder stond in januari een tijdelijk product op mijn kaart die door de NS niet herkend werd, maar door de tram in Utrecht wel. Daar geprobeerd mijn nieuwe reisproduct op te halen, maar er stond een week klaar, terwijl ik weekend wil. Daarom dus niet opgehaald en veranderd op de DUO site. Het zou 2 dagen duren, dus na een week naar zo'n paal gegaan, daar stond nog steeds een week-ov klaar. Omdat dat systeem ongelooflijk traag was, heb ik per ongeluk die week geladen.![]()
Na nog een week opnieuw naar een paal geweest, maar er stond niets klaar. www.ov-chipkaart.nl zegt dus dat het bovenstaande erop staat. Een weekend dus? Is dit nog mijn tijdelijke product of is er toch een definitieve weekend opgekomen? Hoe kan ik dit controleren?
Thanks
Nee.quote:Op zondag 31 januari 2010 22:27 schreef vault_tec het volgende:
Moet ik nou mijn papieren in folie kaartje weer inleveren of?
Durf het niet te zeggen, ik zou zeggen bel ze om te vragen wat er nu precies op staat.quote:Op zondag 31 januari 2010 22:25 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Omdat niemand waarschijnlijk nog een pagina terug leest om vragen te beantwoorden.
Huh. Ben je gewisseld ofzo?quote:Op zondag 31 januari 2010 19:21 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vond het uiterst vreemd dat ik deze brief kreeg.
Slechte ervaringen mee, maar ik zal kijken of ik morgen even kan bellen.quote:Op zondag 31 januari 2010 22:30 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Durf het niet te zeggen, ik zou zeggen bel ze om te vragen wat er nu precies op staat.
Is bij iedereen andersquote:Op zondag 31 januari 2010 22:47 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Slechte ervaringen mee, maar ik zal kijken of ik morgen even kan bellen.
Is dat tijdelijke gebeuren normaal te zien op ov-chipkaart.nl?
Bij de meeste mensen staan er 4 producten op de site van OV-chipkaart.nl. Dus vandaar dat ik niet durf te zeggen wat er nou precies op jouw kaart staat.quote:Op zondag 31 januari 2010 22:47 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Slechte ervaringen mee, maar ik zal kijken of ik morgen even kan bellen.
Is dat tijdelijke gebeuren normaal te zien op ov-chipkaart.nl?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |