ik kijk nu een docu over gmo`s heel interessant ze gaan heel diep in het bedrijf mosantoquote:Op woensdag 27 januari 2010 19:06 schreef Ticker het volgende:
TVP gebruik je weleens als je een leuk topic ziet, en hem later in de M Active Topics, terug wilt zien.
Je hebt er immers 'iets' (TVP) in gepost, en daardoor ben je er nu 'lid' van.
Weten jullie wat die gemanipuleerde zaden precies doen?
Ik denk dat het erg belangrijk is om dat te achterhalen, dat scheelt speculeren en je hoofd dol maken van nog grotere complotten.
ik weet wel wat je kan doen .quote:Op donderdag 28 januari 2010 08:11 schreef ashhoax het volgende:
Van wat ik tot nu toe weet over Monsanto vind ik verschrikkelijk.
Weet iemand waar ik mijn eten ''veilig'' kan verkrijgen? Kleine boerderij winkeltjes?
Dankjewel voor de tips. Alleen woon ik al lang niet meer bij mijn ouders. Maar ik snap je punt. Verder heb ik me wel al minimaal verdiept in Monsanto, en deel mijn bevindingen meestal vrij snel met mijn omgeving.quote:Op donderdag 28 januari 2010 09:08 schreef meneerseruis het volgende:
[..]
ik weet wel wat je kan doen .
optie 1
koop een eigen moestuintje hier in Almere kost een moestuintje 50 euro per jaar dat is niet veel.
leer het kweken leer hoe je kan koken.
optie 2
kies bewust kijk goed op de etikete koop je groenten op de markt of bij een lokale boer. het is niet erg om vlees te eten of een product van monsanto het gaat er juist om dat het minder word en doordat het minder word kunnen kleine bedrijfen de product vervangen door biologische eten en niet alleen voor geld gaan.
ik raad je aan om verder der mee te rescearchen , vraag aan je ouders als ze biologische vlees kunnen halen eet genoeg fruit en groenten. probeer mensen die docu te laten zien. natuurlijk kan je wel cola,chips en patat eten maar met maten. want uit persoonlijke ervaring voel ik mij een stuk beter door het niet eten van vlees en niet eten van vettige voedsel, aan gmo`s daar werk ik zelf ook aan want dat eet ik in iedergeval niet meer . de documantaire onder in kan je aan je ouders laten zien het is nederlands gesproken en ondertieteld. het gaat over monsanto
Bijna alle winkels verkopen wel biologisch of producten met het eko-keurmerk, alleen is dat helaas vaak duur.quote:Op donderdag 28 januari 2010 09:12 schreef ashhoax het volgende:
[..]
Dankjewel voor de tips. Alleen woon ik al lang niet meer bij mijn ouders. Maar ik snap je punt. Verder heb ik me wel al minimaal verdiept in Monsanto, en deel mijn bevindingen meestal vrij snel met mijn omgeving.
Maar maybe kent iemand winkels die geen producten van Monsanto of andere bewerkte troep verkopen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Monsanto_(multinational)quote:[bewerken] Groeihormoon koeien
Monsanto probeert ook een groeihormoon voor koeien aan de man te brengen, Bovine somatotropine (rBST of rBGH). Het product heet Posilac en zou een grotere melkproductie geven. Het heeft echter nadelige effecten op de melk. De melk bevat meer pus, antibiotische resten en een hormoon, dat een carcinogene werking heeft (IGF-1). Dit (natuurlijke) hormoon komt weliswaar voor in de melk van mensen en koeien, maar heeft bij niet-kinderen een carcinogene werking (onder meer borst- en prostaatkanker). Om die reden brengen in Amerika sommige melk-producenten hormoonvrije melk op de markt met de expliciete vermelding , dat de melk rBST-vrij is. Deze melk is zeer populair. Enkele grote melkproducten-conglomeraten en Monsanto hebben daarom een groep opgericht, Afact (American Farmers for the Advancement and Conservation of Technology), die lobbyt om gedaan te krijgen dat melk niet meer als 'hormoonvrij' verkocht mag worden. Haar argument is, dat de FDA het hormoon heeft goedgekeurd en dat de hormoonvrije melk indruist tegen hun recht met hun technologie winst te maken. Deze lobby-acties zijn bij consumenten niet goed gevallen, zodat wetgevers nog niet hebben ingegrepen.
Enkele journalisten van Fox News die over het groeihormoon en de schadelijke effecten probeerden verslag te doen, werden tegengewerkt door hun station, eigendom van Rupert Murdoch. Zij wilden onder meer aan de orde stellen, dat het groeihormoon kankerverwekkend is, alleen maar op ratten was getest in een periode van 90 dagen en dat de FDA het product goedkeurde voor het op de markt kwam. Rupert Murdoch is de eigenaar van veel tv-stations, onder meer in Florida. De tegenwerking hield verband met het mogelijke verlies aan reclame-inkomsten.
beschamend dat er nog mensen durven te beweren dat er geen hoge mensen rondlopen die het slecht met ons voor hebben, en alleen maar aan hun eigen belang denken (+ zoveel mogelijk winst maken, en de rest willen uitmelken) NIET allemaal natuurlijk.quote:Op donderdag 28 januari 2010 12:58 schreef Ticker het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Monsanto_(multinational)
ik weet het dude,quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:05 schreef ashhoax het volgende:
[..]
beschamend dat er nog mensen durven te beweren dat er geen hoge mensen rondlopen die het slecht met ons voor hebben, en alleen maar aan hun eigen belang denken (+ zoveel mogelijk winst maken, en de rest willen uitmelken) NIET allemaal natuurlijk.
ga maar eens na wie er na de touwtjes trekt bij Monsanto. + deze feiten + doelstellingen van desbetreffende multinational en veel puzzelstukjes vallen bij mij al op hun plaats.
Volgens de (wait for it...) Codex zijn bepaalde groeihormonen veilig voor menselijke consumptie en dus zou het vrijuit verhandeld kunnen worden. De EU betaalt vooralsnog hoge boetes om dit soort hormonen buiten de deur te houden. Vraag blijft, hoe lang nog?quote:Op donderdag 28 januari 2010 12:58 schreef Ticker het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Monsanto_(multinational)
ik hoop dat er een dergelijke opstand komt. en na deze verandering in een wereld leven die niet in rep en roer is als mensen minder consumeren. (lees: kredietcrisis). als de cijfertjes maar goed gaan. liefde kennen veel mensen niet meer. consumeren consumeren consumeren, daar staat deze wereld voor.quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:34 schreef meneerseruis het volgende:
[..]
ik weet het dude,
voelt het niet lekker om zo in je nadeel te zitten waar je ook gaat met welke tijd ook ?
nou dat gaat veranderen want we hebben reggae music om ons op te vrolijke
de eingste manier is om deze shit aan te pakken is door SAMEN TE WERKEN alleen dat SAMEN staan we al 2 x sterker dan normaal ben je met 10 mensen ben je 10x sterker etc.. dan heb ik het niet met geweld iets afdwingen maar door puuren liefde en ik weet 1 ding wat ik nog ga mee maken in mijn leven en dat is een wereld schalige opstand het komt alleen de juiste dag afwachten. en ik vraag iedereen om deze 2 filmpjes boven te verspreiden aan je famillie,vrienden en collega`s.
daarom zeg ik altijd als er 1 iemand luisterd zijn dat 2 oren meer en een neus en 2 ogenofzo iets
![]()
daar ga ik je ongelijk in gevenquote:Op donderdag 28 januari 2010 13:59 schreef ashhoax het volgende:
[..]
ik hoop dat er een dergelijke opstand komt. en na deze verandering in een wereld leven die niet in rep en roer is als mensen minder consumeren. (lees: kredietcrisis). als de cijfertjes maar goed gaan. liefde kennen veel mensen niet meer. consumeren consumeren consumeren, daar staat deze wereld voor.
ik ben in de afgelopen 2 dagen veel te weten gekomen over mosanto ik ga binnen kort een goed verslag overschrijven wat ik nu te weten ben gekomen dat het bedrijf moord,manipuleerd,regeringen overkoopt,het verkrachten van onze natuur,het verkrachten van mensen rechten,het verkrachten van eten,het verkrachten van mensen levens,het verkrachten van je lever,het verkrachten van een normalen wereld en het verkrachten van de helewereld inclusief mensen,planten,dieren,insecten en amfibieen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:27 schreef YuckFou het volgende:
Monsanto... kutbedrijf wat van mij per direkt opgeheven mag worden, we hebben het er al eens vrij uitgebreid over gehad hier op Fok!
Monsanto & Dole gaan smaak broccoli en bloemkool verbeteren
Monsanto & Dole gaan smaak groenten verbeteren prt.2
ga hem zeker snel bekijken. maar dat er zaken niet kloppen mbt de voedings industrie lijkt me zo helder als water.quote:Op zondag 31 januari 2010 01:13 schreef Barcaconia het volgende:
Zojuist de film Food Inc. gekeken. Zeker een aanrader voor iedereen.
Eigenlijk is het een behoorlijk horrorverhaal wat er allemaal gaande is. Ik ben absoluut geen hippie maar zulke processen kunnen in mijn ogen niet. Zowel zakelijk als ethisch.
Zie film voor uitleg.
inderdaad het leuken is die zelfde troep is zowel de natuur aan het overnemen omdat die gmo zich mengen met de natuur daarom worden er ander planten gemuteerd en krijg je andere plant soorten.quote:Op zondag 31 januari 2010 16:47 schreef Barcaconia het volgende:
In Food Inc. leggen ze o.a. uit dat de hamburgers van de McD stijf staan van de mais dat genetisch gemodificeerd is. Dit is onder andere tegen ziektes gedaan maar uiteraard ook voor de houdbaarheid en prijs van het productieproces.
Ik heb Fast Food Nation thuis staan en na het lezen ervan is mijn aantal bezoeken aan die tenten drastisch afgenomen in ieder geval. Leest heel makkelijk weg trouwens, het is ook erg leuk om te lezen. Behandelt de opkomst van de fastfoodketens ook in de context van de snelle suburbanisatie.quote:Op maandag 1 februari 2010 15:33 schreef Barcaconia het volgende:
Gisteren heb ik ook nog even Fastfood Nation gezien. Hetzelfde idee als Food Inc maar in plaats van een documantaire is het als film gemaakt. Het geeft ook de processen weer in een fastfood-fabriek en de problemen die er uit komen.
Als ik nog tijd heb haal ik van de week The Future of Food nog op. Dan heb ik het meeste wel gezien
Dit soort films geven in ieder geval wel een hele goede reden om NIET meer bij de McD, BK etc te gaan eten. En om in de supermarkt in ieder geval op te letten wat ik koop.
Helaas zie ik nog massa's mensen die veel te onverschillig met hun voedsel omgaan, ik lette altijd al op en nu nog veel meer. Omdat ik in Amerika woon zie ik dagelijks veel te dikke mensen die hun karretje volladen met magnetronvoedsel en dergelijke.
oke cool je woont in amerika, vind echt zelf heelt tof,quote:Op maandag 1 februari 2010 15:33 schreef Barcaconia het volgende:
Gisteren heb ik ook nog even Fastfood Nation gezien. Hetzelfde idee als Food Inc maar in plaats van een documantaire is het als film gemaakt. Het geeft ook de processen weer in een fastfood-fabriek en de problemen die er uit komen.
Als ik nog tijd heb haal ik van de week The Future of Food nog op. Dan heb ik het meeste wel gezien
Dit soort films geven in ieder geval wel een hele goede reden om NIET meer bij de McD, BK etc te gaan eten. En om in de supermarkt in ieder geval op te letten wat ik koop.
Helaas zie ik nog massa's mensen die veel te onverschillig met hun voedsel omgaan, ik lette altijd al op en nu nog veel meer. Omdat ik in Amerika woon zie ik dagelijks veel te dikke mensen die hun karretje volladen met magnetronvoedsel en dergelijke.
daar heb je gelijk in maar dat kan je ook zeggen van de new world order,quote:Op maandag 1 februari 2010 15:47 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Ik heb Fast Food Nation thuis staan en na het lezen ervan is mijn aantal bezoeken aan die tenten drastisch afgenomen in ieder geval. Leest heel makkelijk weg trouwens, het is ook erg leuk om te lezen. Behandelt de opkomst van de fastfoodketens ook in de context van de snelle suburbanisatie.
Naast een afkeer van de huidige industrie krijg je ook wel een klein stukje bewondering voor het ondernemerschap van de oprichters van die ketens. Hoe je het ook wendt of keert, het is wel een briljant concept geweest.
Daar ben ik het niet mee eens. Ondanks dat ik zeer ondernemend ingesteld ben en zelf ook weet dat zakendoen altijd boven emoties gaat bestaat er nog altijd iets als ethiek.quote:Op maandag 1 februari 2010 15:47 schreef Zero2Nine het volgende:
Naast een afkeer van de huidige industrie krijg je ook wel een klein stukje bewondering voor het ondernemerschap van de oprichters van die ketens. Hoe je het ook wendt of keert, het is wel een briljant concept geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |