Hahahquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:19 schreef murp het volgende:
tuurlijk zie ik mijn notes, ik kan ze ook verwijderen
ik sta op -198 notesquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:19 schreef donthate het volgende:
[..]
Hahah![]()
Geweldig![]()
Maar jij hebt er zeker maar 0gekrege
Nee, 5quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:19 schreef donthate het volgende:
[..]
Hahah![]()
Geweldig![]()
Maar jij hebt er zeker maar 0gekrege
heb je er net zo veel als ik hebquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:21 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Nee, 5
Ow, wacht, die was voor murp bedoeld, maar dan klopt het alsnog![]()
Doe bij mij ook ff omdatk jarig benquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:20 schreef Renesite het volgende:
Ik heb geen notes!! Zojuist verwijderd.
neequote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:22 schreef admiraal_anaal het volgende:
Die laatste note snap ik trouwens niet, kan betreffende mod hem uitleggen?
Dus toch heh, positieve notequote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:22 schreef admiraal_anaal het volgende:
Die laatste note snap ik trouwens niet, kan betreffende mod hem uitleggen?
beetje je euvre.. kan ik zien of je alleen maar dikke piemels post of dat je alleen maar racistische opmerkingen maaktquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:23 schreef Adames het volgende:
Hebben notes uberhaupt invloed? Net of iemand die dingen bekijkt ..
Ik bekijk ze wel, en ik weet waarvan het is, behalve die van murpquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:23 schreef Adames het volgende:
Hebben notes uberhaupt invloed? Net of iemand die dingen bekijkt ..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh ok. En als je in mijn profiel kijkt zie je dus dat ik een saaie hork ben.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:24 schreef murp het volgende:
[..]
beetje je euvre.. kan ik zien of je alleen maar dikke piemels post of dat je alleen maar racistische opmerkingen maakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |