Die vader was paar keer getrouwd toch? Ik vond met die twee zussen erg indrukwekkend en mooi.quote:Op maandag 3 januari 2011 21:25 schreef Arcee het volgende:
Mooie zoektocht zo via die halfbroer Tobben.
Dat eerste verhaal wel opmerkelijk dat die vader al in 1975 was overleden... dat was dan vrijwel direct na hun scheiding dan, toch?
Welke 2 zussen? Beide items gingen over 2 zussen.quote:Op maandag 3 januari 2011 22:43 schreef Haaibaaike het volgende:
Die vader was paar keer getrouwd toch? Ik vond met die twee zussen erg indrukwekkend en mooi.
Ow de laatste bedoelde ik..inderdaad de eerste waren ook twee zussenquote:Op maandag 3 januari 2011 23:01 schreef golfer het volgende:
Welke 2 zussen? Beide items gingen over 2 zussen.
Kwam niet meer bij toen ik d'r zag liggen op d'r nest, kijkend naar tvquote:Op maandag 10 januari 2011 22:01 schreef alors het volgende:
Die moeder lijkt wel een beetje lang leve de lol
Ja triest héquote:Op maandag 10 januari 2011 22:28 schreef Arcee het volgende:
Die moeder van Raquel ligt liever op bed tv te kijken dan kinderen opvoeden.
Haar moeder en adoptiemoeder waren er verder nog bij.quote:Op maandag 10 januari 2011 23:36 schreef Envoi het volgende:
Bij die laatste ontmoeting, met haar zus ... wie was die andere vrouw die daarbij was?
Mijn god, wat een verminking! Wel een sneu verhaal.quote:Op maandag 17 januari 2011 21:47 schreef matthijst het volgende:
Goddomme wat een scheve lijnen bij die tattoeage!
Ja echt he.quote:Op maandag 17 januari 2011 21:47 schreef matthijst het volgende:
Goddomme wat een scheve lijnen bij die tattoeage!
speciaal hiervoor heb ik dit topic opgezochtquote:Op maandag 17 januari 2011 21:47 schreef matthijst het volgende:
Goddomme wat een scheve lijnen bij die tattoeage!
Inderdaad, en mooi dat die halfbroer iets voor ze kan betekenen. Althans, ik kreeg echt de indruk dat-ie dat kan.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:52 schreef svann het volgende:
Wat hebben die zussen een rampfamilie. Verschrikkelijk.
Wel rechte lijntjes zetten bij tattoo's?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 01:25 schreef Arcee het volgende:
Inderdaad, en mooi dat die halfbroer iets voor ze kan betekenen. Althans, ik kreeg echt de indruk dat-ie dat kan.
Wat een droevig verhaal. Speciaal dit topic opgezocht om een grap te maken over de WoW spelende broer maar al heel snel werd het een sneu verhaal. Ik hoop dat ze het allemaal een plekje kunnen geven.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:52 schreef svann het volgende:
Wat hebben die zussen een rampfamilie. Verschrikkelijk.
Daar zijn die tatoeages nog mooi bij.
En in ieder geval betekenisvol en geen modegril. (Soort van verzachtende omstandigheid.)
Niet echt nee, maar ik blijf het toch heel bijzonder vinden hoe kinderen uit een gezin uit een ver land worden weggerukt en jaren later als volwassenen weer terugkeren.quote:Op maandag 24 januari 2011 22:05 schreef golfer het volgende:
Zielig verhaal over die Schilderswijk-tokkies en mooi om te zien hoe het in Colombia was, maar niet echt een heel indrukwekkende aflevering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |