Ja maar Ramazan verpest het weer voor de restquote:Op maandag 25 januari 2010 22:27 schreef Michielos het volgende:
ik heb veel marocs als vrienden. soms rellen we wel eens samen, great fun
Hahaquote:Op maandag 25 januari 2010 22:28 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar Ramazan verpest het weer voor de rest
Geloof jij de media dan:') dat is wel heel zwak van je. De media zegt wat het volk wilt horen en de echt gevaarlijke mensen worden buiten schot gehouden omdat ze de media financieren en daar heb ik het over de schaduw regering een groep van hele rijke mensen die een heel ander plan met de wereld heeft en dat gaat over meer macht voor hunquote:Op maandag 25 januari 2010 22:27 schreef GSP het volgende:
[..]
Dit geloof jij? Geloof jij dit echt? Volg jij het nieuws wel een beetje vraag ik me af? In vrijwel iedere stad en tegenwoordig minder grote stad zijn er problemen.
Mag ik als blacka ook een keer mee rellenquote:Op maandag 25 januari 2010 22:27 schreef Michielos het volgende:
ik heb veel marocs als vrienden. soms rellen we wel eens samen, great fun
Knap hoe dat kleine groepje zich door West Europa verplaatst.quote:Op maandag 25 januari 2010 22:25 schreef steve.T het volgende:
zo is het toch altijd de kleine groep die het voor de grote groep verpest maar door de media tot grote groep word opgeblazen want daar krijg je lezers/kijkers door
quote:Op maandag 25 januari 2010 22:29 schreef donthate het volgende:
[..]
Mag ik als blacka ook een keer mee rellen
Nog zo een complotskneus.quote:Op maandag 25 januari 2010 22:29 schreef steve.T het volgende:
[..]
Geloof jij de media dan:') dat is wel heel zwak van je. De media zegt wat het volk wilt horen en de echt gevaarlijke mensen worden buiten schot gehouden omdat ze de media financieren en daar heb ik het over de schaduw regering een groep van hele rijke mensen die een heel ander plan met de wereld heeft en dat gaat over meer macht voor hun
Wel respect, " het kleine groepje dat..." heeft wel een enorme logistieke organisatie achter zich, het is net alsof ze overal tegelijkertijd zijn!quote:Op maandag 25 januari 2010 22:30 schreef cheqy het volgende:
[..]
Knap hoe dat kleine groepje zich door West Europa verplaatst.![]()
Maar ik heb wel eerst training nodig hoelang gaat dat durenquote:Op maandag 25 januari 2010 22:30 schreef Michielos het volgende:
[..]
duh
en ja Ramazan is weer de andere zijde van de munt
Nee Ts is van de somalische toektoek kerkquote:Op maandag 25 januari 2010 22:31 schreef phpmystyle het volgende:
TS IS VAN DE LINKSE SOCIALISTISCHE KERK![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb jij net de matrix gekeken ofzo?quote:Op maandag 25 januari 2010 22:29 schreef steve.T het volgende:
[..]
Geloof jij de media dan:') dat is wel heel zwak van je. De media zegt wat het volk wilt horen en de echt gevaarlijke mensen worden buiten schot gehouden omdat ze de media financieren en daar heb ik het over de schaduw regering een groep van hele rijke mensen die een heel ander plan met de wereld heeft en dat gaat over meer macht voor hun
oh... my.... fkcin.... godquote:Op maandag 25 januari 2010 22:29 schreef steve.T het volgende:
[..]
Geloof jij de media dan:') dat is wel heel zwak van je. De media zegt wat het volk wilt horen en de echt gevaarlijke mensen worden buiten schot gehouden omdat ze de media financieren en daar heb ik het over de schaduw regering een groep van hele rijke mensen die een heel ander plan met de wereld heeft en dat gaat over meer macht voor hun
Dit komt rechtstreeks uit Heroes vandaan, weet alleen niet welk seizoenquote:
Tuc tucquote:Op maandag 25 januari 2010 22:32 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee Ts is van de somalische toektoek kerk
ik zou TS wel geven..quote:Op maandag 25 januari 2010 22:33 schreef donthate het volgende:
Maar snap TS ook niet waarom ze vol in de aanval ging en ze heeft het zelf ook over irritante marrokanen
inderdaadquote:
Haha ik ook zal er wel leren inburgerenquote:Op maandag 25 januari 2010 22:35 schreef Michielos het volgende:
[..]
inderdaadik heb het beste voor met de multiculti samenleving dus :p
Nee wij letten daar niet opquote:Op maandag 25 januari 2010 22:37 schreef Inktfles het volgende:
Whehe, iedereen is zo op in de discussie dat ze vergeten dat TS slegt typte i.p.v. slecht
quote:Op maandag 25 januari 2010 22:39 schreef steve.T het volgende:
In elke krant of bank zit er wel een ex minister in de top en die hebben contact met de schaduw regering ze willen dat we ons consentreren op A en dan kunnen ze zonder problemen door gaan met B
Bogarde was, zoals bekend, een niet-blanke speler van Ajax. Uit zijn boek en uit zijn gedrag blijkt dat hij het idee heeft dat iedere blanke tegen hem is, omdat hij een neger is.quote:
Hahah we worden binnenkort gechiptquote:
Haha maar dit wijf slaat helemaal doorquote:Op maandag 25 januari 2010 22:41 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Bogarde was, zoals bekend, een niet-blanke speler van Ajax. Uit zijn boek en uit zijn gedrag blijkt dat hij het idee heeft dat iedere blanke tegen hem is, omdat hij een neger is.Dit is nieteens overdreven. Als de politie hem 5 dagen achterelkaar aanhoudt wegens verkeersovertredingen, zegt hij dat het racisme is.
ye en hij heeft nauwe banden met Opus Dei, Illuminati en de vrijmetselarijquote:Op maandag 25 januari 2010 22:43 schreef steve.T het volgende:
Het zal me niet verbazen als wilders een speeltje van de schaduw regering is om de aandacht van de mens af te leiden zodat zij rustig verder kunnen gaan met hun plan voor het vergaren van macht
Jij moet bij dingens zitten forum THE TRHUT IS OUT THEIR OFSJitquote:Op maandag 25 januari 2010 22:43 schreef steve.T het volgende:
Het zal me niet verbazen als wilders een speeltje van de schaduw regering is om de aandacht van de mens af te leiden zodat zij rustig verder kunnen gaan met hun plan voor het vergaren van macht
Ter jouw info is illuminati wel een groep om rekening mee te houden en ook de bulderman groep. Daar bij zijn de vrijmetselaren niet verkeerd ik zelf ben ook daar lid vanquote:Op maandag 25 januari 2010 22:43 schreef Michielos het volgende:
[..]
ye en hij heeft nauwe banden met Opus Dei, Illuminati en de vrijmetselarij
Hah oke kan ik ook lid wordenquote:Op maandag 25 januari 2010 22:47 schreef steve.T het volgende:
[..]
Ter jouw info is illuminati wel een groep om rekening mee te houden en ook de bulderman groep. Daar bij zijn de vrijmetselaren niet verkeerd ik zelf ben ook daar lid van
Dit is niet der eerstequote:Op maandag 25 januari 2010 22:51 schreef Nobu het volgende:
Ik mag hopen dat dit een trolltopic is, al ben ik met deze TS bang van niet.
OT: Laat je nakijken.
Omdatr ik zelf wajong heb kunnen mn ouders niet rijk zijnquote:Op maandag 25 januari 2010 22:54 schreef steve.T het volgende:
En een andere topic was je nog een rijke luis kindje wat ben je nu?
Wat heeft hij verder met het fortuin van zijn ouders te maken behalve dat hij elke maand wat krijgt?quote:Op maandag 25 januari 2010 22:54 schreef steve.T het volgende:
En een andere topic was je nog een rijke luis kindje wat ben je nu?
Wat zie je aan onwaarheden erin?quote:Op maandag 25 januari 2010 22:56 schreef steve.T het volgende:
en dit dan... Ruzie met de leiding....
Wat ben jij dan voor NSBER ik dacht dat het onzin wasquote:Op maandag 25 januari 2010 22:57 schreef steve.T het volgende:
En daar bij heb je mee getrollt met een zeer zwakke topic over zelfmoord sorry maar dat vind ik echt zwak
Waarom heb jij een msn met mandy13@hotmail erin??quote:Op maandag 25 januari 2010 22:55 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wat heeft hij verder met het fortuin van zijn ouders te maken behalve dat hij elke maand wat krijgt?
Is overduidelijk weinig buiten geweest de afgelopen twintig jaar.quote:Op maandag 25 januari 2010 22:25 schreef steve.T het volgende:
zo is het toch altijd de kleine groep die het voor de grote groep verpest maar door de media tot grote groep word opgeblazen want daar krijg je lezers/kijkers door
Hijs vrouwquote:Op maandag 25 januari 2010 22:59 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Waarom heb jij een msn met mandy13@hotmail erin??
Zo ver ik weet ben ik geen land verader door er op te wijzen dat je je profiel steeds veranderd aan de topic om maar op te vallen en daar bij lees zelf nou wat je geschreven hebtquote:Op maandag 25 januari 2010 22:58 schreef donthate het volgende:
[..]
Wat ben jij dan voor NSBER ik dacht dat het onzin was
Mijn beste vriendin is er aan overledne knuppel
quote:Op maandag 25 januari 2010 23:02 schreef steve.T het volgende:
[..]
Zo ver ik weet ben ik geen land verader door er op te wijzen dat je je profiel steeds veranderd aan de topic om maar op te vallen en daar bij lees zelf nou wat je geschreven hebt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |