abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79717078
zo ziet er meteen een stuk frisser uit !
baby mag tevreden zijn.
pi_79717174
oooooh die kist schreeuwt om verkleedkleren!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_79717605


En het leuke is, van manlief zijn kant hebben we 2 nichtjes (5 en 3) en die geven we altijd verkleedkleren met Sinterklaas en dat soort dagen dus de eerste lading, waar zij inmiddels uit zijn gegroeid, komt waarschijnlijk vlot deze kant op

  Jubileum moderator maandag 29 maart 2010 @ 20:27:18 #104
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_79720928
Wauw wauw wauw Orea, voor de kist,voor de greepjes en voor de sfeer van het hele kamertje
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  Moderator maandag 29 maart 2010 @ 20:31:30 #105
5428 crew  miss_sly
pi_79721160
Orea, wat een geweldig mooi kamertje
Die greepjes, echt helemaal goed, zoo cute
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_79721267
Ik vind het zoooo mooi geworden Orea!! En die kist ook!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_79721280
oh wat mooi, naast de superlieve greepjes vind ik ook de bloemetjes boven de commode zo leuk! zijn dat spiegeltjes of wat is het?
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_79721777
Wat een supergezellig kamertje Orea
Echt heel leuk geworden!
En die greepjes zijn ook super
pi_79723176
Die bloemetjes zijn spiegeltjes inderdaad
Bij de Wibra 1,49 alleen geen idee of ze ze nog hebben.....
pi_79724382
quote:
Op zondag 21 maart 2010 17:20 schreef Orea het volgende:
Voorlopig resultaat! Afwerking moet nog, zoals de behang randen wegsnijden.. Even wachten tot het goed droog is plinten tegen de muren, vloer ontdoen van verf (maar aangezien ik nog kozijnen moet schilderen wachten we daar nog wel even mee ik + schilderen is geheid wat geknoei )

Andere kant van de muur is wit behangen erg wit dus op de foto, dus alleen even de kant die zo prachtig is geworden! Rest van de accessoires gaat met oranje en een beetje lime worden

Voor
[ afbeelding ]

Na
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Dus nu nog afwerken, aankleden!! Koof gaan maken voor om de verwarming (daar hangt nu nog het oude behang, komt toch hout overheen... Jemig wat een verschil!!)


Hihi hij is afgevallen

Ik ben zoooooooooooooooooooooooo blij! Zomerrrr kom maar door
pi_79729399
quote:
Op maandag 29 maart 2010 17:45 schreef Orea het volgende:
De greepjes, vandaag gekocht (7,99 per stuk we hadden er 8 nodig... gelukkig is de hele kamer low budget, dus we vonden dat het mocht )
Zo low budget ziet de kamer er in iedergeval niet uit zeg, erg leuk! Waar heb je de greepjes gekocht? Deze heb ik nog nooit gezien?
pi_79736420
Orea, hoe kom je aan die spiegeltjes?
pi_79736488
quote:
Op maandag 29 maart 2010 21:13 schreef Orea het volgende:
Die bloemetjes zijn spiegeltjes inderdaad
Bij de Wibra 1,49 alleen geen idee of ze ze nog hebben.....
Koningin zie quote

Willempjewever, die greepjes bij de Praxis vandaan! Heb een webshop in Engeland gevonden die ze goedkoper aanbied (mijn meneer wil het niet meer horen , want we wilden NU! NU! NU! die greepjes hebben en hadden geen geduld om ze te laten opsturen )

En low budget, ben een echte vrouw want wil natuurlijk gráág vermelden wat we dan kwijt waren, maar we komen nu geloof ik rond de 350 euro voor de kamer (excl. aankleding) waarvan de greepjes al 64 euro kosten
  dinsdag 30 maart 2010 @ 17:24:49 #114
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_79753160
wat een lief kamertje zo, Orea!
in de haak.
pi_79788916
Incl. een hoop rotzooi en mijn schilderkunsten in het midden op een wandplankje wat ligt te drogen.
Gordijnen die vervangen gaan worden (hangen er nu even tijdelijk), de klamboe voor het idee aan de gordijnrails maar het begin is er



pi_79789251
ChillayD succes met klussen! Lief ledikantje!

Orea wat een super schattig, lief, mooi kamertje is dat geworden! Super!
Poging 17/18 is begonnen... Nu wel raak?
pi_79795027
Thnx Trui en Cisco

Vandaag het raamkozijn afgemaakt, kasten nog een klein likje gegeven en ledikant in de eerste laag gezet (mijn hemel wat een K** werk )

Ik zit van onder tot boven onder de verf en de vloer ook deels
pi_79875406
Orea je kamertje is super mooi geworden! En die greepjes, te cute! Wij gaan maandag ons kamertje ophalen, hoop dat het gaat worden zoals ik in mijn hoofd heb..

Wat voor verf heb je precies gebruikt orea? En heb je eerst alles geschuurd?
29/10/'10 - 25/03/'13
  zaterdag 3 april 2010 @ 22:42:08 #119
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_79917405
Ik ben normaal niet zo van de wiegjes maar die is echt heel stoer ChilllayD! Waar komt 'ie vandaan?
pi_79928620
Barba, licht opschuren, puur dat de verf goed pakt! Heb gewoon huisverf van de bouwmarkt gebruikt, op waterbasis!

Wij gaan vandaag weer verder, het kamertje is bijna klaar!
pi_79963848
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 22:42 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik ben normaal niet zo van de wiegjes maar die is echt heel stoer ChilllayD! Waar komt 'ie vandaan?
Marktplaats
Hihi ik was meteen verkocht bij het zien van de eerste foto!!
  maandag 5 april 2010 @ 12:59:43 #122
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_79964335
quote:
Op maandag 5 april 2010 12:45 schreef ChilllayD het volgende:

[..]

Marktplaats
Hihi ik was meteen verkocht bij het zien van de eerste foto!!
Dat kan ik me voorstellen!
Ik ben al een tijdje opzoek naar een wiegje die ze verkochten bij 'kids factory' maar ik kan 'm nergens meer vinden.
  maandag 5 april 2010 @ 13:48:07 #123
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_79965709
Zo, wij zijn inmiddels ook al een stukje op weg... Tijd voor 'show and tell'

Ik kan geen foto's meer vinden van de kamer voor we ermee begonnen zijn, dus je zult het met halverwege werk moeten doen. Onze oude logeerkamer is leeggemaakt en we hebben wat oude meubeltjes die we op gaan knappen.

Een dressoir wat we gekocht hebben van een oud vrouwtje dat overleden was...



Een bedje wat we vonden via Marktplaats;



En een hangkastje wat nog door de pa van Martijn gemaakt is;



Een losse kast hebben we niet omdat er al een inbouwkast in het kamertje zit...

Alle meubeltjes worden wit, dus lekker neutraal. Gisteren zag het er na een eerste laag grondverf zo uit;



Inmiddels zit er al een tweede laag grondverf op en kunnen we aan het eind van de middag de eerste laag lak eroverheen zetten. We hebben in Belgie een kek 70's behangetje gekocht met oranje en groen. Dat worden dan ook meteen de accentkleuren, maar zover zijn we voorlopig nog niet. Als de meubeltjes klaar zijn gaan we eerst de vloer opnieuw schuren en lakken (in wit uiteraard )

Het behang ga ik overigens ook op de meubeltjes gebruiken, maar dat proces zal hier binnenkort ook wel in fotovorm verschijnen...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_79967668
Wat krijgt Willem een mooie kamer Flugel! En lekker ruim ook volgens mij! Grappig, onze Willems kamer is ook oranje, en die van de volgende baby wordt groen
  maandag 5 april 2010 @ 16:46:18 #125
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_79970754
Mooi! Flugel.
Ik hou van dat soort spulletjes, maar mijn vriend heeft helaas geen smaak.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')