En je hebt tig tips gehad, en van allemaal zeg je dat het niet kan, terwijl je het niet wil. Dan houdt het op. Als JIJ wat wilt veranderen, dan zul JIJ het offer ervoor moeten brengen. Niet leuk? Jammer!quote:Op zondag 7 februari 2010 13:52 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dat komt omdat ik een aantal rekeningen heb laten liggen omdat er weer andere belangrijke uitgaven waren. Dus mijn vraag was eigenlijk hoe ik dus die situatie weer recht trek en in de tussentijd wat kan besparen.
Als jij 10000 euro als jaarinkomen opgeeft bij aanvraag krijg je de volle mep zorgtoeslag, maar als het in werkelijkheid 35000 is, mag je bij de eindafrekening alles mooi terugbetalen. Mij schatten ze ook al consequent 12k te laag in, en dus mag ik elk jaar terugbetalen. (ja ik ben lui, heb het voor dit jaar aan laten passen) En dat verrekenen ze niet met je inkomstenbelasting dacht ik, dus dat kan zomaar betekenen dat je 4 a 500 euro terug moet betalen, terwijl je 3 maanden later nog weer geld terug krijgt. Daar moet je dus een buffer voor hebben.quote:Op zondag 7 februari 2010 13:43 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom het onterecht is. Hun hebben dat ergens vorig jaar bepaald, sindsdien is er niks gewijzigd aan m`n zorgverzekering.
Onzin, als je net zo veel belt met een abonnement, zeker sim only, ben je goedkoper uit.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 22:45 schreef Yoewie het volgende:
[..]
Prepaid duurder? Niet als je jezelf de grens oplegt dat je maximaal 20 euro aan prepaid mag uitgeven per 2 maanden bijvoorbeeld. En dan wel jezelf eraan houden natuurlijk.
Hopeloos naïef om dat te denken.quote:En als jij zegt tegen upc dat je een probleem hebt want je kunt het abbo niet meer betalen, kun je best het abbo omwisselen. Ookal zullen ze in eerste instantie zeggen van niet omdat het een jaarcontract betreft.
Beetje omlullen.
Interessant topic al vind ik het wel een beetje moeilijk doorheen te prikken gezien de info die Juicyhil verstrekt.quote:Op zondag 7 februari 2010 14:21 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Als jij 10000 euro als jaarinkomen opgeeft bij aanvraag krijg je de volle mep zorgtoeslag, maar als het in werkelijkheid 35000 is, mag je bij de eindafrekening alles mooi terugbetalen. Mij schatten ze ook al consequent 12k te laag in, en dus mag ik elk jaar terugbetalen. (ja ik ben lui, heb het voor dit jaar aan laten passen) En dat verrekenen ze niet met je inkomstenbelasting dacht ik, dus dat kan zomaar betekenen dat je 4 a 500 euro terug moet betalen, terwijl je 3 maanden later nog weer geld terug krijgt. Daar moet je dus een buffer voor hebben.
Serieus?quote:Op zondag 7 februari 2010 14:44 schreef SeLang het volgende:
Je kunt wel gewoon je telefoon/internet company opbellen en zeggen dat je korting wilt of anders overstapt naar een concurrent. Heb ik ook gedaan en een forse korting gekregen (20% ofzo). En hetzelfde kun je doen met je autoverzekering e.d. (ook gevraagd en gekregen)
En in winkels kun je ook overal korting krijgen. Gewoon naar vragen, meestal krijg je die korting gewoon.
Winkels daar zou ik mee uitkijken hoor.quote:Op zondag 7 februari 2010 14:44 schreef SeLang het volgende:
En in winkels kun je ook overal korting krijgen. Gewoon naar vragen, meestal krijg je die korting gewoon.
quote:Op zondag 7 februari 2010 21:49 schreef Doedezemaar het volgende:
Je krijgt geen boete, maar moet het wel in een keer terugbetalen (en in geval van TS ligt daar het probleem, hij heeft nu al geld tekort).
quote:Op zondag 7 februari 2010 22:01 schreef Doedezemaar het volgende:
Uhm, als je weet dat je het onterecht ontvangt, dan zet je het apart lijkt me. Maar goed, TS wil kennelijk op oude voet doorgaan en hoopt op een wonder en vult ondertussen gaten met gaten.
Idd TS is de perfect kandidaat voor een dubbeltje op zijn kant ;Pquote:Op maandag 8 februari 2010 13:44 schreef Yoewie het volgende:
Volgens mij wil TS gewoon niet bezuinigen
Nee, voor de zorgtoeslag krijg je aan het begin een door de belastingdienst vastgesteld bedrag voorgesteld, gebaseerd op voorgaande jaren (als je het al langer ontvangt). Dat kan je accepteren, of zelf aanpassen door een formulier in te vullen met het correcte inkomen. (daar is het op gebaseerd) Tot een zekere hoogte kan je daar invullen wat je wilt, pas aan het eind van het jaar wordt het verrekend met je werkelijke salaris. Een boete krijg je niet, je moet alleen wel het verschil terugbetalen..quote:Op zondag 7 februari 2010 21:20 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Interessant topic al vind ik het wel een beetje moeilijk doorheen te prikken gezien de info die Juicyhil verstrekt.
Krijg je een boete als de zorgtoeslag ineens geld van je terug wil omdat ze merken dat je over een bepaalde grens heen gaat of is het niet erg als je zo`n luie instelling hebt dat je je voorlopige zorgtoeslag niet aanpast?
Dat heb ik nu ook gedaan, ik was het vorig jaar alleen vergeten, en gelukkig heb ik genoeg reserves om het verschil terug te kunnen betalen.. Er zijn ook mensen die denken, hoe meer hoe beter, en ik zeg lekker niks, ik doe er mee wat ik wil... Die hebben dan dus een probleem aan het eind van het jaar..quote:Op zondag 7 februari 2010 22:01 schreef Doedezemaar het volgende:
Uhm, als je weet dat je het onterecht ontvangt, dan zet je het apart lijkt me. Maar goed, TS wil kennelijk op oude voet doorgaan en hoopt op een wonder en vult ondertussen gaten met gaten.
Idd. Dan wordt je verplicht i.p.v. ja zeggen en nee doen.quote:Op maandag 8 februari 2010 16:07 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Idd TS is de perfect kandidaat voor een dubbeltje op zijn kant ;P
Pardon?quote:Op maandag 8 februari 2010 13:44 schreef Yoewie het volgende:
Volgens mij wil TS gewoon niet bezuinigen
Ik het nog wel even navragen bij de Belastingtelefoon.quote:Op zondag 7 februari 2010 22:01 schreef Doedezemaar het volgende:
Uhm, als je weet dat je het onterecht ontvangt, dan zet je het apart lijkt me. Maar goed, TS wil kennelijk op oude voet doorgaan en hoopt op een wonder en vult ondertussen gaten met gaten.
Je moet je bruto inkomen opgeven he...quote:Op maandag 8 februari 2010 23:21 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik het nog wel even navragen bij de Belastingtelefoon.
Maar die proefberekening klopt gewoon, het aangifteprogramma gaf evenveel geld aan.
Ja, heb ik gedaanquote:Op maandag 8 februari 2010 23:33 schreef Xennia het volgende:
[..]
Je moet je bruto inkomen opgeven he...
dat kan nooit als je 1500 netto per maand over houdt? Je moet eerst je toetsingsinkomen uitrekenen op de site en dat kun je doen met je loonstrookje bij de hand.quote:Op maandag 8 februari 2010 23:42 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ja, uit m'n hoofd ergens rond de 20.000
Dan zal ik dat nog even gaan berekenenquote:Op maandag 8 februari 2010 23:45 schreef Xennia het volgende:
[..]
dat kan nooit als je 1500 netto per maand over houdt? Je moet eerst je toetsingsinkomen uitrekenen op de site en dat kun je doen met je loonstrookje bij de hand.
Bij mij dus helemaal niet. Als ik van alles insla voor 3 dagen eet en drink ik het binnen no time op.quote:Op donderdag 11 februari 2010 13:04 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Boodschappen doen bij Aldi, Lidl en de betere merken bv bij Dirk/Digros.. en zoek op aanbiedingen, vries veel in, dan heb je ook als je minder geld hebt, eten in huis.
En ga 1 a 2x p.w. naar de winkel ipv elke dag een beetje, scheelt ook een hoop..
Succes!
quote:Op maandag 25 januari 2010 18:45 schreef Juicyhil het volgende:
Ik woon sinds vier maanden op mezelf. Heb net weer alle rekening van vorige maand betaald en zie dat m`n geld nu weer bijna op is. Afgelopen twee weken heb ik op m`n creditcard geleefd en het ziet er naar uit dat ik deze maand daarmee door ga.
Ik heb geen schulden ofzo, maar kan nog maar net m`n hoofd boven water houden. De rekeningen die ik heb betaald waren voornamelijk van twee maanden. Zorg, elektriciteit, water e.d..
Heeft iemand misschien tips zodat ik het toch wat ruimer heb? Hoe ik overzicht krijg?
En dan zit je de resterende dagen dus voor straf zonder eten.quote:Op donderdag 11 februari 2010 13:05 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Bij mij dus helemaal niet. Als ik van alles insla voor 3 dagen eet en drink ik het binnen no time op.
Als je discipline hebt kun je ook gewoon elke dag boodschappen gaan doen in plaats van een keer in de week.quote:Op donderdag 11 februari 2010 22:39 schreef Bassfly het volgende:
[..]
En dan zit je de resterende dagen dus voor straf zonder eten.
Kwestie van discipline hebben ...
Het grootste probleem is dat TS niet met geld om kan gaan en dat zelf niet in wil zien. EUR 120,00 per maand vind ik vrij weinig. Ik ken de gezinssituatie van TS niet, maar ik geef toch al gauw EUR 75,00 per week uit aan boodschappen en dan doe je niet eens gekke dingen in de supermarkt.quote:Op donderdag 11 februari 2010 13:38 schreef Doedezemaar het volgende:
Uhm, TS zegt dat hij ongeveer ¤120 per maand uitgeeft aan boodschappen, daar kan met de tips van Zonnestraaltje ook niet veel meer vanaf. Boodschappenbudget is niet het probleem hier.
Misschien moet hij op het eind van de rit 12 * EUR 57,00 terugbetalen aan de fiscus.quote:Op woensdag 17 februari 2010 21:42 schreef Johannes_Klabanus het volgende:
Ik begrijp nog steeds niet hoe TS met een netto maandsalaris van 1500 euro 57 euro per maand aan zorgtoeslag krijgt. Volgens mij zou dat 0 euro moeten zijn.
Ik ben wel 19 jaar he, misschien heeft dat daar wat mee te maken. Maar die proefberekening én dat programmaatje geven dat bedrag beiden aan.quote:Op woensdag 17 februari 2010 21:42 schreef Johannes_Klabanus het volgende:
Ik begrijp nog steeds niet hoe TS met een netto maandsalaris van 1500 euro 57 euro per maand aan zorgtoeslag krijgt. Volgens mij zou dat 0 euro moeten zijn.
Volgens mij was zn energie voorschot bedrag ook heel laag.quote:Op woensdag 17 februari 2010 21:42 schreef Johannes_Klabanus het volgende:
Ik begrijp nog steeds niet hoe TS met een netto maandsalaris van 1500 euro 57 euro per maand aan zorgtoeslag krijgt. Volgens mij zou dat 0 euro moeten zijn.
Er zijn wel meer mensen die op hun 19e een huis kopen en niet tot in den treure een studio blijven huren.quote:Op donderdag 18 februari 2010 11:19 schreef Doedezemaar het volgende:
Jij koopt op je 19e een huis?
Inmiddels geloof ik vrij weinig meer van het hele verhaal.
Ja, ik heb een goede baan.quote:Op donderdag 18 februari 2010 11:19 schreef Doedezemaar het volgende:
Jij koopt op je 19e een huis?
Inmiddels geloof ik vrij weinig meer van het hele verhaal.
Ik ga het eerdaags verhogenquote:Op donderdag 18 februari 2010 14:02 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Volgens mij was zn energie voorschot bedrag ook heel laag.
Dus dit gaat misschien wel van kwaad tot erger, laten we het niet hopen. Kom op TSje kunt het.
Ik heb een 2-kamer appartementje gekocht.quote:Op donderdag 18 februari 2010 20:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Er zijn wel meer mensen die op hun 19e een huis kopen en niet tot in den treure een studio blijven huren.
Daar is niets mis mee, ook niet op je 19e. Laat al die huurders maar lachen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:02 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik heb een 2-kamer appartementje gekocht.
Denk je daar nu nog steeds zo over?quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:01 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ja, ik heb een goede baan.
Maar heb geen onbetaalde rekeningen meer liggen.
Dus komende maand gaat gok ik beter.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |