Komt omdat dit jaar de scheepvaart niet stilligtquote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:29 schreef i2Them2 het volgende:
Opvallend dat het rond de Noordoostpolder niet dicht vriest. De randmeren en dus het IJsselmeer liggen nog mooi open. Was vorig jaar wel anders. Toen waren iig die randmeren dicht gevroren.
quote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:47 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
God, ik dacht eerst minimumtemperaturen
-40 in Zeeland![]()
![]()
Als het sneeuw is wel...quote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:41 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Zo dat is niet mis
en voor de verandering het zuiden met de beste papieren
Ja?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:41 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Hier in Groningen heeft het dubbele eind december gelegen....![]()
Maargoed wel leuk natuurlijk!
Ik vind het echt jammer dat ik vorig jaar toen het zo koud was in Ell, de windchill gegevens van KNMI of Weerplaza nog niet ontdekt had..quote:Op dinsdag 26 januari 2010 20:46 schreef Tourniquet het volgende:
Stavoren is het Ell van 2010.Nu alweer -14,5!
Die deden er dat jaar toch niet toe... want die nacht dat het -20,4 in Ell was, stond er geen wind... dus zou de windchill ongeveer hetzelfde zijn !quote:Op dinsdag 26 januari 2010 20:50 schreef ChrisMoneymaker het volgende:
[..]
Ik vind het echt jammer dat ik vorig jaar toen het zo koud was in Ell, de windchill gegevens van KNMI of Weerplaza nog niet ontdekt had..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |