Oh, wel degelijk. Een man als vader, een vrouw als moeder. Kind heeft recht op genegenheid (en een zachte borst) van de moeder. Daar blijf ik bij. En zonder iemand te willen beledigen...quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:01 schreef Monolith het volgende:
De coherentie is ver te zoeken in je posts. Maar goed, ik ga verder ook niet discussiëren met zo'n slappe relitrol.
En wie moet de cadeaus ontvangen met moederdag?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 10:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En at once worden er borsten vol met romige moedermelk verkregen? How about moederliefde?²
Moet je een pasgeboren baby maar eens met je met zuurstof gevulde wang (dus gebold) over haar mondje wrijven, het kind zal met haar mondje op zoek gaan naar een nipple op zoek naar moedermelk.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:00 schreef Nizno het volgende:
[..]
moederliefde is bullshit om aan te halen. Een vader kan net zo goed liefde geven.
Misschien moet je zelf het grotere geheel eens zien, want jouw perfect solution is nou eenmaal niet haalbaar, dat blijkt wel. En daarom zeg jij maar dat, zelfs al zijn er alternatieven, dat helemaal géén ouders beter is dan dat een homostel een kind krijgt.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:02 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je moet het in een groter geheel zien, ik blijf voorstander van een moeder én een vader. 2 mannen of 2 vrouwen blijft een surrogaat solution.
Ik vind het überhaupt vreemd dat hij daarvoor een Engelse term hanteert, voor zijn idee is een prima Duitse vertaling te vinden.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:08 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Misschien moet je zelf het grotere geheel eens zien, want jouw perfect solution is nou eenmaal niet haalbaar, dat blijkt wel. En daarom zeg jij maar dat, zelfs al zijn er alternatieven, dat helemaal géén ouders beter is dan dat een homostel een kind krijgt.
Ik blijf bij de beste solution:quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:08 schreef Tha_Erik het volgende:
En daarom zeg jij maar dat, zelfs al zijn er alternatieven, dat helemaal géén ouders beter is dan dat een homostel een kind krijgt.
Mag ik opmerken dat je preoccupatie met borsten vol romige moedermelk opvallend is? Heb je al eens een psychoanalyticus hierop losgelaten? Het moge bekend zijn dat zowel borst als penis, na bijvoorbeeld orale stimulatie, een erectiele toestand kan aannemen, dewelke inderdaad gepaard kan gaan met witte afscheiding.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 10:58 schreef BansheeBoy het volgende:
En at once worden er borsten vol met romige moedermelk verkregen?
Kom dan eens met bewijzen dat een kind wat ik een homogezinssituatie is opgegroeid een wezenlijke achterstand heeft op kinderen die in een heterogezinssituatie is opgegroeid. Want je maakt steeds alleen maar aannames. Het is nog nergens gestaafd met artikelen of bronnen.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik blijf bij de beste solution:
vader én moeder. Een homopaar geloof ik niet in. Met alle liefde van de wereld missen ze natuurlijk gewoon de juiste componenten om een kind dat te geven waar het (natuurlijk gezien) behoefte aan heeft.
Nee, je ontkent alleen de van kinderen die helemaal geen (zorgdragende) ouders hebben op het geluk dat ze zouden krijgen van een liefdevolle ouder (laat staan twee). Liever een weeshuis waar een kind geen persoonlijke zorg krijgt, ook geen moederborst tot zijn beschikking heeft, de kansen in het leven aanzienlijk kleiner zijn, dan een surrogaatgezin. Als je niet haatdragend bent dan vraag ik me af of je dan misschien sadistisch bent.quote:Dat ligt niet aan mij, ik ben helemaal niet haatdragend.²
Onderbouw nou eens waaruit blijkt dat dit de beste oplossing is.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:15 schreef BansheeBoy het volgende:
vader én moeder. Een homopaar geloof ik niet in. Met alle liefde van de wereld missen ze natuurlijk gewoon de juiste componenten om een kind dat te geven waar het (natuurlijk gezien) behoefte aan heeft.
Is het heus? Jouw frivole gebruik van Engelse constructies, je continue aanwending van smileys, je pertinente weigering ook maar iets wat je beweert te staven met onderzoeken, je lachwekkende epitheta, je obstinate verkonding van nonsens: het doet eerder vermoeden dat het voor jou scherts is en dat je op ons probeert te trollen on an epic scale.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:26 schreef BansheeBoy het volgende:
Hmm, ergens heb ik het idee dat je post niet serieus is. Wat mij betreft is dat een diskwalificatie van het onderwerp dat louter serieus is.
Met alle wil van de wereld, ik begrijp je post niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:32 schreef Iblis het volgende:
Is het heus? Jouw frivole gebruik van Engelse constructies, je continue aanwending van smileys, je pertinente weigering ook maar iets wat je beweert te staven met onderzoeken, je lachwekkende epitheta, je obstinate verkonding van nonsens: het doet eerder vermoeden dat het voor jou scherts is en dat je op ons probeert te trollen on an epic scale.
Negeer mijn bericht dan maar en reageer op Tha_Erik.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:35 schreef BansheeBoy het volgende:
Met alle wil van de wereld, ik begrijp je post niet.
Onzin. Bij ons zat een jongen in de klas met twee moeders en die is nooit gepest. Gewoon een normale jongen. Ja, het is niet helemaal een standaard gezin, maar ik heb niet het idee dat die jongen iets tekort komt. Misschien is het juist iets extra's.quote:Op maandag 25 januari 2010 22:49 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat kunnen ze ongetwijfeld, heb ik nergens ontkend, maar nooit zo goed als een "normaal" gezin met vader én moeder.
Toevoeging: kind zal confused raken en zal echt worden uitgelachen en worden gepest. En in zulke vormen dat het slecht is voor het kind.²
het kind heeft TWEE keer moederliefde... Dat zal te veel zijn denk ik.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:41 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Onzin. Bij ons zat een jongen in de klas met twee moeders en die is nooit gepest. Gewoon een normale jongen. Ja, het is niet helemaal een standaard gezin, maar ik heb niet het idee dat die jongen iets tekort komt. Misschien is het juist iets extra's.
We hebben het "toevallig" gehad over moedermelk. En het nut daarvan voor het kind. En dat het natuurlijk gezien onmogelijk is voor een homopaar, in ieder geval niet zonder surrogate solutions, om te geven.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:28 schreef Iblis het volgende:
Onderbouw nou eens waaruit blijkt dat dit de beste oplossing is.
Mijn neef heeft nooit borstvoeding gekregen... is hij nu slecht opgevoed door zijn heteroseksuele ouders?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:46 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We hebben het "toevallig" gehad over moedermelk. En het nut daarvan voor het kind. En dat het natuurlijk gezien onmogelijk is voor een homopaar, in ieder geval niet zonder surrogate solutions, om te geven.
Check deze link:
http://www.wegwijsborstvoeding.be/paginas/BelangVanBV.html²
En dat betekent dus eigenlijk dat iedereen die haar kind geen moedermelk geeft een slechte moeder is? De min komt echter al lang voor.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:46 schreef BansheeBoy het volgende:
We hebben het "toevallig" gehad over moedermelk. En het nut daarvan voor het kind. En dat het natuurlijk gezien onmogelijk is voor een homopaar, in ieder geval niet zonder [i]surrogate solutions, om te geven.
Nee, dat zeg ik niet. Het is alleen niet zo goed als een moeder die wel verse melk geeft aan het reeds verwekte kindje.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:51 schreef Iblis het volgende:
En dat betekent dus eigenlijk dat iedereen die haar kind geen moedermelk geeft een slechte moeder is? De min komt echter al lang voor.
De overlevering wil dat o.a. Mozes en de profeet Mohammed door een min zijn gevoed, in het laatste geval Halimah bint Abi Dhuayb. Het zal wel loslopen denk ik met kinderen die geen romige moedermelk van hun moeder krijgen.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:49 schreef Nizno het volgende:
[..]
Mijn neef heeft nooit borstvoeding gekregen... is hij nu slecht opgevoed door zijn heteroseksuele ouders?
En daar ondervind je nog elke dag hinder van?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 11:53 schreef BansheeBoy het volgende:
Sterker nog, ik heb zelf nooit borstvoeding gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |