Dat deden ze toch al niet!quote:Op maandag 25 januari 2010 13:16 schreef devuser_250 het volgende:
Mijn mening: deze uitspraak is zeer beledigend en voor een nieuwe aartsbisschop maakt deze uitspraak je zeker niet geliefd. Heb een voorgevoel dat veel gematigde Katholieken de kerk niet meer au serieux gaan nemen.
Dit dusquote:
Ik kom altijd op voor de zieken en zwakken in de samenleving!quote:Op maandag 25 januari 2010 13:44 schreef Triggershot het volgende:
Wat me overigens opvalt en merkwaardig vind is dat de niet-homo's meer aan de frontlinies zijn om de OP af te keuren, terwijl homo's dit meer weten te nuanceren, negeren of om kunnen lachen. Of we hebben gewoon veel mensen die nog in de kast zitten of what's up? Advocaatje spelen? Daarnaast homo's moet je sowieso niet laten praten, homo's moet je knuffelen, enige waar ze goed in zijn
Interessante vraag. Misschien is het wel erfelijk.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:45 schreef SicSicSics het volgende:
[ afbeelding ]
@Bastian:
Genetische afwijking?Is het dan een erfelijke of een verworven aandoening?
met zijn gebid denk ik trouwens meteen aan die gast van onze pedo partijquote:Op maandag 25 januari 2010 13:16 schreef devuser_250 het volgende:
"homoseksualiteit vergelijkbaar met anorexia"
Tigger toch! Je hebt gelijk, knuffelen kunnen ze als de besten, maar praten is toch ook wel een talent van de gemiddelde nicht hoor....is het niet roddelen in de kapsalon, dan is het wel elkaar afzeiken in de bar ofzow.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:44 schreef Triggershot het volgende:
Wat me overigens opvalt en merkwaardig vind is dat de niet-homo's meer aan de frontlinies zijn om de OP af te keuren, terwijl homo's dit meer weten te nuanceren, negeren of om kunnen lachen. Of we hebben gewoon veel mensen die nog in de kast zitten of what's up? Advocaatje spelen? Daarnaast homo's moet je sowieso niet laten praten, homo's moet je knuffelen, enige waar ze goed in zijn
Als het erfelijk is dan zal het, hoe meer we het accepteren, steeds minder worden. Dus dan is de kerk dom bezig! Door het niet te accepteren zullen er veel kasthomo's blijven bestaan die kinderen krijgen, met nog meer homo's tot gevolg!..quote:Op maandag 25 januari 2010 13:49 schreef Bastian het volgende:
Interessante vraag. Misschien is het wel erfelijk.
Ik neem aan dat je met "verworven aandoening" je opvoeding o.i.d. bedoeld?
Dat is een verworven genetische aandoening.quote:Misschien is het wel gewoon een "foutje" bij het brei-proces in de baarmoeder.
Ben ik het wel mee eens. Natuurlijk is het ronduit beledigend wat deze man zegt, maar hij is natuurlijk vrij om zoiets te zeggen.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:18 schreef Triggershot het volgende:
Vrijheid van meningsuiting toch?
Hoe beledigend, opruiend enzo het ook moge zijn?
Ja dat dus eikquote:Op maandag 25 januari 2010 13:52 schreef Semisane het volgende:
[..]
Tigger toch! Je hebt gelijk, knuffelen kunnen ze als de besten, maar praten is toch ook wel een talent van de gemiddelde nicht hoor....is het niet roddelen in de kapsalon, dan is het wel elkaar afzeiken in de bar ofzow.
Overigens hoor je homo's tegenwoordig hier steeds minder op reageren, omdat er gewoon geen beginnen aan is.![]()
Je middelbare school belde. Ze zijn erachter gekomen dat je bij de biologielessen nooit bent komen opdagen.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:36 schreef Bastian het volgende:
En wat dan nog als het een ziekte is? Waarom is dat zo ontzettend belangrijk?
Wat wil je dan? Dat het een 'keuze' is?
Of komt er een theorie dat homo zijn een stap in de evolutie is?
Tot dat dit bewezen is blijft het toch gewoon een genetische afwijking...?
Hooikoorts is toch ook een afwijking / ziekte?
Maakt het overigens voor het accepteren van homo's wat uit of het een ziekte is?
Het kan natuurlijk ook zijn dat het een zeer streng gereformeerde school wasquote:Op maandag 25 januari 2010 13:56 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je middelbare school belde. Ze zijn erachter gekomen dat je bij de biologielessen nooit bent komen opdagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |