abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 17 juli 2005 @ 20:49:13 #151
61447 Douwe
Ik heb gelijk
pi_28890815
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:38 schreef k_man het volgende:

[..]

Mans

Bedoel je te zeggen dat Krakow mooier was?
Volgens Van Dale:
mans1 (de ~ (m.), ~en)
1 geldbakje van een straatmuzikant


Ik denk dat hij bedoelt dat Krakow veel toffer was dan Berlijn in zijn ogen. Heb je ook motivatie?
  zondag 17 juli 2005 @ 20:58:14 #152
12349 Nutcaze
Nobody fucks with the Jesus
pi_28891067
quote:
Op zondag 17 juli 2005 20:49 schreef Douwe het volgende:

[..]

Volgens Van Dale:
mans1 (de ~ (m.), ~en)
1 geldbakje van een straatmuzikant


Ik denk dat hij bedoelt dat Krakow veel toffer was dan Berlijn in zijn ogen. Heb je ook motivatie?
Je komt uit Haarlem maar kent het woord mans niet? Ik ben er pas achter dat ze in andere provincies als Noord Holland dat woord niet schijnen te kennen en dat vandale.nl inderdaad alleen die beschrijving geeft maar als Noord Hollander moet je dat toch wel kennen hoor?

Anyway veel toffer inderdaad en motivatie tjaa ik weet niet. Ik ben Oost Europees ingesteld misschien. Krakow vond ik heel mooi met zo'n lekker groot vadsig plein van 200 bij 200 meter.

En je leeft als God in Frankrijk in Polen natuurlijk Het kost allemaal een drol vergeleken met bijv. Duitsland

[ Bericht 0% gewijzigd door Nutcaze op 17-07-2005 21:04:26 ]
You want a toe? I can get you a toe, believe me. There are ways, Dude. You don't wanna know about it, believe me.
pi_29921952
Berlijn restaurant tip: Oliva, Oranienburger Str. 84, hele lekkere pizza's (een stuk of 7 verschillende) voor 4 euro! Ze hebben ook pasta's.

Oliva
Some argue Oliva serves the best pizza in Berlin. It also has a daily selection of freshly prepared pasta dishes. The atmosphere is modern and warm. The staff is friendly (often Italian). The location is convenient: by Hackescher Markt, so it’s a great place to grab food and a beer after a day of sightseeing. Reasonably priced. Open until 11 pm. Oranienburger Str. 84, Mitte. S-Bahn Hackescher Markt.

Ik vond persoonlijk de atmosfeer nou niet zo modern en warm, maar het is gewoon een leuke/goedkope tent, vooral in de zomer want er zit een terras bij.
pi_30017279
Ik ga in oktober voor een paar dagen naar Berlijn. Nou zit ik te twijfelen over het vervoer naar Berlijn. Het lijkt me leuk om met de auto te gaan maar nou hoor ik ook van verschillende mensen dat de weg naar Berlijn geen fijne weg is en dat ik beter met de trein kan gaan..... twijfels alom dus..

Vandaar dat ik op zoek ben naar ervaringen dus vertel


En verder, tips voor een leuk/goedkoop hotel zijn ook welkom
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30017650
Hoe je er het goedkoopst / op welke manier kunt komen, kun je vragen in Het grote -Hoe kom ik (goedkoop) van A naar B- topic #2

Verder is er ook nog: Paleizen Berlijn

Mijn mening: met de trein is goedkoop en snel (www.bahn.de of www.nsinternationaal.nl). Met het vliegtuig is soms zelfs goedkoper en sneller (www.airberlin.com of www.transavia.com)

Voor goedkoop lastminutes hotels in Duitsland kijk je op http://www.freehotels.info/

Veel plezier

[ Bericht 5% gewijzigd door Lucille op 05-09-2005 09:57:53 ]
pi_30017844
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:53 schreef DutchTrain het volgende:
Hoe je er het goedkoopst / op welke manier kunt komen, kun je vragen in Het grote -Hoe kom ik (goedkoop) van A naar B- topic #2

Verder is er ook nog: Paleizen Berlijn

Mijn mening: met de trein is goedkoop en snel (www.bahn.de of www.nsinternationaal.nl). Met het vliegtuig is soms zelfs goedkoper en sneller (www.airberlin.com of www.transavia.com)

Voor goedkoop lastminutes hotels in Duitsland kijk je op http://www.freehotels.info/

Veel plezier
Thanks, dat is alvast een goed begin hier heb ik wat aan

Ik ben pas morgenavond weer online maar tips zijn natuurlijk nog steeds welkom

[ Bericht 4% gewijzigd door Lucille op 05-09-2005 09:58:10 ]
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 01:04:08 #157
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_30017920
Als je met de trein gaat koop dan een kaartje in Nederland tot Bad Bentheim, in Bad Bentheim koop je dan een kaartje naar Berlijn, dat scheelt flink geld en je hebt ongeveer een kwartier om dat kaartje te kopen daar.
Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
pi_30018088
Je kan zo op de trein naar Berlijn stappen. Lekker makkelijk.
Maar ik ben deze zomer met de auto naar Praag geweest (via Dresden en Leipzig), en dat was goed te doen hoor. In 1 dag rijd je er naartoe.
pi_30018602
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 01:04 schreef beelz het volgende:
Als je met de trein gaat koop dan een kaartje in Nederland tot Bad Bentheim, in Bad Bentheim koop je dan een kaartje naar Berlijn, dat scheelt flink geld en je hebt ongeveer een kwartier om dat kaartje te kopen daar.
Dat is sinds de invoering van het nieuwe tariefsysteem in Duitsland niet meer zo. Bovendien zijn er geregeld aanbiedingen van de NS en Bahn die je van te voren kan/moet boeken.

Tenzij je natuurlijk met de stoptreinen (SchöneWochenendeTicket) naar Berlijn wil.

Met een beetje gepuzzel kun je vaak het beste 2 enkeltjes kopen via www.bahn.de welke je direct per credit card kan betalen en thuis kunt printen. Let wel dat je als vertrek / aankomststation een halte van de internationale trein opgeeft (Amsterdam, Amersfoort, Deventer of Hengelo).

Als je weet wanneer je wil reizen, stel dan even je vraag in het eerder genoemde topic, dan pakken we de op dat moment geldende acties erbij
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 01:33:54 #160
22165 hbuurt
still one breed apart
pi_30018710
Berlin macht immer spass
pi_30019698
Met de auto natuurlijk, heerlijk sturen in Berlijn, vorige maand 1 hele dag alleen maar rondgereden, alle wijken door
pi_30019739
Ik ben met de ICE anar Berlijn geweest.
Is prima bevallen. Als je een paar weken van tevoren boek
t is het prima te betalen.
Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure.
pi_30020997
Mij is de weg naar Berlijn prima bevallen. Het duitse rijgedrag over het algemeen ook wel trouwens. Als er geen files staan en je rijdt een beetje door dan ben je er in 6,5 uur. Hoewel het openbaar vervoer in Berlijn prima geregeld en betaalbaar is, ben je met een auto wel lekker onafhankelijk natuurlijk..
pi_30021641
trein
Geloven is zeker weten dat je het niet weet.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 08:55:12 #165
79886 MrMadMan
The Ozzie Animal
pi_30021926
vliegen met air berlin va amsterdam of easyjet va maastricht of transavia ook va amsterdam
No Worries Mate!!!
pi_30024266
Ik ben met de trein geweest, een retourtje voor 75 euro via Amersfoort. Vanaf daar is het geloof ik 5 uur.
pi_30024454
Ik ben ook met de trein geweest en dat is me perfect bevallen!
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 16:36:58 #168
3566 micha
Sankt Nimmerlein
pi_30031558
Ik ben de auto geweest en dat is ons perfect bevallen, met twee vrienden, alledrie een stuk van 200KM gereden en dat ging perfect. We hebben wel lekker door gereden dus in een uurtje of 6 waren we heen (file door werkzaamheden) en 5 uur terug. Tussen de wissels ook elke keer gestopt, wat gegeten etc. We zaten in een pension met drie persoons kamer en gedeeld toilet/douche met andere kamer waar niemand in zat en voor drie dagen waren we 50 euro de man kwijt. Konditorei om de hoek met elke dag vers brood, metrostation op 5 minuten lopen waarmee je voor 5-6 euro 24 uur lang met de metro, bus, tram e.d. kan. En als je nog wat indrukwekkends wil zien ben je binnen 20-25 min bij Sachsenhausen, een werkkamp uit de tweede wereldoorlog.

Veel plezier iig!
pi_30031658
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 02:20 schreef Overlast het volgende:
Ik ben met de ICE anar Berlijn geweest.
Is prima bevallen. Als je een paar weken van tevoren boek
t is het prima te betalen.
De ICE gaat naar Keulen en Frankfurt, niet naar Berlijn. Tenzij je overstapt ergens natuurlijk. Maar waarom zou je als er een rechtstreekse EC vanuit Amsterdam/Amersfoort rijdt?
For great justice!
pi_30038386
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:41 schreef QyRoZ het volgende:

[..]

De ICE gaat naar Keulen en Frankfurt, niet naar Berlijn. Tenzij je overstapt ergens natuurlijk. Maar waarom zou je als er een rechtstreekse EC vanuit Amsterdam/Amersfoort rijdt?
[mierenneukmodus]
Er gaat ook geen EC naar Berlijn, maar een IC... de EC reed vroeger naar Zwitserland of Praag, maar tegenwoordig rijden er alleen nog maar CNL's, IC's en de ICE-international van Nederland naar Duitsland.
[/mierenneukmodus]
pi_30040105
We zijn er nog niet uit met wat voor soort vervoer we gaan maar ik neem de tips zeker mee in de overweging

Vliegtuig zal het waarschijnlijk niet worden, hoe goedkoop het ook is. Ik woon namelijk in Zeeland (Goes) dus moet dan al 2 uur in de trein naar Schiphol, uur eerder aanwezig zijn... wachten enz... waardoor vliegen zo ongeveer net zoveel tijd gaat kosten als met de auto of de trein hoe leuk vliegen ook is

Maar die internationale trein naar Berlijn stopt als ik het goed begrijp ook in Amersfoort en Deventer? Dan zouden we een normaal treinkaartje daar naartoe kunnen nemen en daar vandaan dan op de trein naar Berlijn

Kent iemand trouwens hotel Meineke Arte? Ligt erg centraal, lijkt me een leuk hotel maar ervaringen zijn altijd leuk om te horen natuurlijk
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30042837
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 21:46 schreef Vava het volgende:
We zijn er nog niet uit met wat voor soort vervoer we gaan maar ik neem de tips zeker mee in de overweging

Vliegtuig zal het waarschijnlijk niet worden, hoe goedkoop het ook is. Ik woon namelijk in Zeeland (Goes) dus moet dan al 2 uur in de trein naar Schiphol, uur eerder aanwezig zijn... wachten enz... waardoor vliegen zo ongeveer net zoveel tijd gaat kosten als met de auto of de trein hoe leuk vliegen ook is

Maar die internationale trein naar Berlijn stopt als ik het goed begrijp ook in Amersfoort en Deventer? Dan zouden we een normaal treinkaartje daar naartoe kunnen nemen en daar vandaan dan op de trein naar Berlijn

Kent iemand trouwens hotel Meineke Arte? Ligt erg centraal, lijkt me een leuk hotel maar ervaringen zijn altijd leuk om te horen natuurlijk
Internationale trein stopt inderdaad op o.a. Amersfoort en Deventer.

Ik ken het hotel zelf niet, maar op http://www.vakantiereiswi(...)/14688/meineke-arte/ zijn ze er geloof ik wel positief over. Ik heb zelf in het Mariott gezeten via Kras, ideaal!
pi_30043592
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 23:07 schreef _Boo_ het volgende:

[..]

Internationale trein stopt inderdaad op o.a. Amersfoort en Deventer.

Ik ken het hotel zelf niet, maar op http://www.vakantiereiswi(...)/14688/meineke-arte/ zijn ze er geloof ik wel positief over. Ik heb zelf in het Mariott gezeten via Kras, ideaal!
Dat ziet er idd goed uit op die site!

Ik heb ook nog een arrangement van Kras in beraad is niet duur! Ik weet alleen zo even niet uit mijn hoofd welk hotel het is maar als het hetzelfde hotel is dan zit dat wel goed
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30056605
Nou, ik heb geboekt 5 dagen Berlijn in het Sorat Hotel Ambassador

Vervoer ben ik nog niet uit, ga straks eens kijken wat de trein kost.
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30059196
Het goedkoopst is het Schönes Wochenende kaartje; dat geldt dus alleen op zaterdag en zondag. Hiermee kan je voor 28 euro met maximaal 5 mensen reizen in alle regionale treinen. Dat zijn dus niet alleen echte stoptreinen, maar ook sneltreinen. Het gaat dus nog best snel. Binnen 6 uur en 4 x overstappen ben je van Enschede in Berlijn.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_30059339
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 20:35 schreef SaskiaR het volgende:
Het goedkoopst is het Schönes Wochenende kaartje; dat geldt dus alleen op zaterdag en zondag. Hiermee kan je voor 28 euro met maximaal 5 mensen reizen in alle regionale treinen. Dat zijn dus niet alleen echte stoptreinen, maar ook sneltreinen. Het gaat dus nog best snel. Binnen 6 uur en 4 x overstappen ben je van Enschede in Berlijn.
Ik ga van maandag tot vrijdag maar 4 x overstappen vind ik wel wat veel, dan maar wat duurder
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30117321
De moeder van mijn duitse vriendin is begin augustus hier geweest met Air Berlin en heeft 58 euro betaald voor een retourtje (incl belastingen etc). http://www.airberlin.com
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  woensdag 31 augustus 2005 @ 00:40:56 #178
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30117769
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:42 schreef Vava het volgende:
hoor ik ook van verschillende mensen dat de weg naar Berlijn geen fijne weg is
Geen idee waar dat vandaan komt, de Autobahn naar Berlijn is geweldig.
Je rijdt vanuit je woonplaats (Goes zie ik) naar Venlo, grens over, Ruhrgebiet door, en daar pak je de A2. Deze loopt door tot vlak voor Berlijn. Het hele stuk is 2x3 stroken, dus als je eens een vrachtwagen inhaalt heb je niet meteen een colonne agressieve Duitsers achter je (hetgeen op 2x2-wegen nog wel eens wil gebeuren). Prima te doen, en je bent er in een uurtje of 8, 9 denk ik vanuit Zeeland.

De trein is ook goed te doen overigens... er rijden rechtstreekse treinen van Amsterdam/Amersfoort/.Deventer/Hengelo naar Berlijn. De truc met een nieuw ticket kopen in Bad Bentheim werkt ook, maar je bent dan wel langer onderweg.

Goeie reis alvast!
  woensdag 31 augustus 2005 @ 09:33:56 #179
21210 Paladin82
In Black and White
pi_30123105
Ben zelf afgelopen weekend met mijn vriendin naar Berlijn geweest met de auto, vanauit Alphen aan den Rijn. Opzich vond ik het rijden totaal niet erg, alleen hebben wij zeker heen nogal wat tegenslagen gehad, ik ben bij hengelo de grens over gegaan en dan kom je in duitsland op de A30. Dit is een 2 baans weg, welke regelmatig is opgebroken door wegwerkzaamheden, schoot dus al niet op, verder heb ik zo'n 100 km last gehad van extreme regen val, en met de staat van duitse snelwegen is dat ook geen pretje, dus voorzichtig rijden. Ook nog heel veel file gehad dus al met al duurde het ritje 8,5 uur . terug weg ging stuk beter minder druk en was met eten, file enz in 6,5 uur thuis.

berlijn zelf is erg leuk, en wij hebben verder alles met het openbaar vervoer gedaan, was de auto wel even zat en het werkt meer dan prima.

Nadeel is wel dat we nog heel veel niet gezien hebben dus we gaan nog een keertje terug, en ook dan met de auto hopelijk dan minder weg werkzaamheden
yesterday is History , Today is a Gift , Tomorrow a mystery
pi_30124302
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 09:33 schreef Paladin82 het volgende:
Nadeel is wel dat we nog heel veel niet gezien hebben dus we gaan nog een keertje terug, en ook dan met de auto hopelijk dan minder weg werkzaamheden
Hoe lang ben je dan geweest?
pi_30127016
ik zou gewoon met de auto gaan, ben een paar weken geleden met de auto naar berlijn geweest.
je zit gewoon vanaf de grens op de e30 en dat is gewoon een rechte weg
als je op zondag weggaat (geen vrachtwagens op de weg) is het perfect. ze zijn idd op sommige plekken bezig met de weg, maar dit is niet echt hinderlijk als je rond een uur of 8 weggaat ben je er met wat stops (mmm heerlijke worsten onderweg) om ongeveer 15:00...........
in welk hotel zit je?
pi_30136392
Met de auto de weg naar berlijn is perfect.... heb em al zeker 20 keer in beide richtingen gereden met een goede 200 op de teller zolang je een beetje oplet en bij voorkeur 's nachts rijdt (om file te voorkomen) dan is er niets aan de hand... Ring van berlijn moet je alleen effe goed oppassen dat je de juiste afslag neemt. In berlijn zelf parkeren is op zich niet zo'n probleem, maar je betaald best stevig in de parkeergarage. In vergelijking met amsterdam is het echter nog een schijntje. Voor 10 a 15 euri per dag sta je dr.... in amsterdam mag je daar amper 4 uurtjes voor staan
pi_30139008
Ik vind die tip van de grens over bij Venlo en dan de A2 tot aan Berlijn wel erg handig klinken en ik kom idd uit Goes

We gaan trouwens van maandag tot en met vrijdag in Sorat Hotel Ambassador en bij het hotel is een parkeerplaats. Dus als we met de auto gaan parkeren we die daar en doen we de rest met het openbaar vervoer.

Trouwens, met Air Berlin is het vrij goedkoop zag ik, erg goedkoop! En vliegen is natuurlijk erg leuk dus ook al hadden we eerst besloten om maar niet te gaan vliegen vanwege de lange reis ook van hier naar Amsterdam, misschien gaan we nou toch vliegen en dan de auto op langparkeren op Schiphol. De goedkoopste vluchten gaan helaas van Schiphol en niet van Rotterdam
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_30165959
Nou dat weer ik wel, met air berlin is het heel goedkoop.
maar met de auto kun je leuke uitstapjes maken naar potsdam bijvoorbeeld (kan ook heel goed met de trein natuurlijk) of naar polen!
pi_30165996
De auto beschikbaar hebben op bestemming is altijd makkelijk.... Wat ikzelf het prettigst vind rijden is de A1 en bij hengelo de grens over...daarvandaan gewoon de 3 (zo uit mn hoofd) volgen naar berlijn
pi_30166065
quote:
Op donderdag 1 september 2005 14:28 schreef kroegtijger het volgende:
De auto beschikbaar hebben op bestemming is altijd makkelijk.... Wat ikzelf het prettigst vind rijden is de A1 en bij hengelo de grens over...daarvandaan gewoon de 3 (zo uit mn hoofd) volgen naar berlijn
JA DAT is heel relaxed! 1 rechte weg naar berlijn
  donderdag 1 september 2005 @ 14:33:52 #187
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_30166121
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 00:40 schreef JDude het volgende:

[..]

Geen idee waar dat vandaan komt, de Autobahn naar Berlijn is geweldig.
Je rijdt vanuit je woonplaats (Goes zie ik) naar Venlo, grens over, Ruhrgebiet door, en daar pak je de A2. Deze loopt door tot vlak voor Berlijn. Het hele stuk is 2x3 stroken, dus als je eens een vrachtwagen inhaalt heb je niet meteen een colonne agressieve Duitsers achter je (hetgeen op 2x2-wegen nog wel eens wil gebeuren). Prima te doen, en je bent er in een uurtje of 8, 9 denk ik vanuit Zeeland.

De trein is ook goed te doen overigens... er rijden rechtstreekse treinen van Amsterdam/Amersfoort/.Deventer/Hengelo naar Berlijn. De truc met een nieuw ticket kopen in Bad Bentheim werkt ook, maar je bent dan wel langer onderweg.

Goeie reis alvast!
niet alles is correct, veel werkzaamheden op dit moment op de A2, daardoor veel wegversmallingen tot 1-2 rijstroken en bijbehorende ellende, vanaf Hannover gaat het wel weer.

route naar de A2 vanaf Venlo is trouwens als volgt:

Je komt aanrijden over de Nederlandse A67, die gaat in Duitsland over in de A40, die blijf je volgen tot je in Duisburg de A3 tegenkomt, die draai op richting het Noorden en die A3 gaat weer over in de A2.

Alle genoemde snelwegen vormen samen de zogenaamde E34.
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_30166210
quote:
Op donderdag 1 september 2005 14:31 schreef okkith het volgende:

[..]

JA DAT is heel relaxed! 1 rechte weg naar berlijn
Precies handje op de vangrail en gas geven
(t is trouwens vanaf amsterdam de E30 volgen tot aan berlijn)
  donderdag 1 september 2005 @ 14:46:34 #189
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_30166507
quote:
Op donderdag 1 september 2005 14:37 schreef kroegtijger het volgende:

[..]

Precies handje op de vangrail en gas geven
(t is trouwens vanaf amsterdam de E30 volgen tot aan berlijn)
in Duitsland zijn dat de A30 en de al eerder genoemde A2 (vanaf Hannover)
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_30166670
quote:
Op donderdag 1 september 2005 14:46 schreef Klonk het volgende:

[..]

in Duitsland zijn dat de A30 en de al eerder genoemde A2 (vanaf Hannover)
en de A2 komt uit op de ring A10 van berlijn...daar neem je de afslag naar de A115 voor het Centrum van Berlijn en hoppa party
pi_30168887
quote:
Op donderdag 1 september 2005 14:37 schreef kroegtijger het volgende:

[..]

Precies handje op de vangrail en gas geven
(t is trouwens vanaf amsterdam de E30 volgen tot aan berlijn)
hehe
pi_30244737
ik ben met de trein naar berlijn geweest eind juli, is goed te doen 5 uur ongeveer in de trein en met reservering heb je sowiezo plek geen geouwehoer verder met files enz
  zaterdag 3 september 2005 @ 23:29:26 #193
18811 sooty
Hab' meine Frist verlänge
pi_30244827
Transavia.com vliegt je in een uurtje vanaf Rotterdam (Zestienhoven) naar Berlijn.
HGW XX/7 gewidmet, in Dankbarkeit.
pi_30247529
En is het in het westelijk gedeelte van Duitsland trouwens niet onbeperkt doorblazen (lees: geen snelheidslimiet)?
  zondag 4 september 2005 @ 08:57:35 #195
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_30251688
tot aan Duisburg over de A40 zonder limiet, vanaf daar regelmatig af en toe een limiet maar ook limietloze stukken (o.a. een heel stuk van de A2 tot aan Dortmund), daar is door wegwerkzaamheden een heel stuk met een limiet en vanaf daar kun je vrijwel zonder snelheidslimieten naar Hannover en verder
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_30251984
Ik ben er al 3 x geweest met de auto (Loveparade) en dat is goed te doen.
Het grootste gedeelte van de weg mag je zo hard rijden als je zelf wilt en dat
heb ik dan ook gedaan
Voor de rest is berlijn gewoon een mooie stad waar veel te doen is.
Ik heb er weinig tot geen parkeerproblemen gehad.
pi_30252022
Praktische vraag van mijn kant: waar (en hoe!) kan ik een beetje leuke budgethotels vinden?
We gaan met de auto en in mijn lonely planet staat nu niet de meest geweldige kaart. Maar wel een kaart met buurten, dus als iemand mij kan vertellen wat een handige en leuke buurt is, dan hoor ik het graag. En anders zijn tips voor campings daar in de buurt ook mooi!
pi_30252039
quote:
Op zondag 4 september 2005 09:48 schreef Liejannuh het volgende:
Praktische vraag van mijn kant: waar (en hoe!) kan ik een beetje leuke budgethotels vinden?
We gaan met de auto en in mijn lonely planet staat nu niet de meest geweldige kaart. Maar wel een kaart met buurten, dus als iemand mij kan vertellen wat een handige en leuke buurt is, dan hoor ik het graag. En anders zijn tips voor campings daar in de buurt ook mooi!
http://www.google.be/search?hl=nl&q=hotels+berlijn&meta= ??
pi_30252354
Het zou bijna handig zijn, maar de pest is dat ik eigenlijk niet meer wil betalen dan 50 euro per nacht voor een double/twin kamer. Dat beperkt de boel een beetje!
Plus dat ik dan nog steeds niet weet wat leuke buurten zijn enzo!
pi_30252506
quote:
Op zondag 4 september 2005 10:24 schreef Liejannuh het volgende:
Het zou bijna handig zijn, maar de pest is dat ik eigenlijk niet meer wil betalen dan 50 euro per nacht voor een double/twin kamer. Dat beperkt de boel een beetje!
Plus dat ik dan nog steeds niet weet wat leuke buurten zijn enzo!
www.freehotels.info
www.hostelworld.com dan zoeken op budget hotels, laatste keer in hotel Amelie in de Rheinhardtstrasse geweest. Net nieuw geopend, niet duur en op een mooie locatie, nabij Reichstag, stadsstrand en de Oranienburger- en Friedrichstrasse.

Verder... wat zijn leuke wijken in Berlijn? Dat zou ik niet durfen zeggen, want de charme van Berlijn is juist dat er zoveel compleet verschillende wijken zijn. Van de ambassadewijk tot Kreuzberg en van Charlottenburg tot Friedrichhain, het zijn bijna allemaal op zichzelf staande delen van de stad.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')