Nee, dan interpreteer je mijn berichten verkeerd. Ten eerste is het niet mijn 'speeltje' aangezien ik geen tafel in de tent heb gezet of op zo'n tafel heb gestaan. Ten tweede reageer ik zo, niet omdat het werd afgepakt maar om jouw bekrompen reacties.quote:Op zondag 31 januari 2010 12:56 schreef ebeaydojraes het volgende:
pfff je speeltje wordt afgepakt en dn ga je je zo afregeren. zielepietje
Valide argumentatiequote:Op zondag 31 januari 2010 13:05 schreef ebeaydojraes het volgende:
pff. ik geef tenminste valide argumenten. jij komt alleen met huilie zonder verder steekhoudende argumentatie.
Dit, net als de bamboe takken en dranghekken bij kees van hondt sfeerverhogend werken.quote:Op zondag 31 januari 2010 12:21 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Die picknicktafeltjes maken de sfeer er wel beter op die tent hoor.Van mij mogen ze die euro aan kosten best verrekenen.
dat laatste wordt volgens mij ook nergens bestreden, maar voor mijn gevoel waren de beveiligers een jaar of 7 geleden een stuk relaxter, kon je er nog eens mee gaan staan babbelen. Nu lijkt het wel alsof ze zelf strak staan van de zooi zo opgefokt dat ze zijnquote:Op zondag 31 januari 2010 11:29 schreef Beaudelaire het volgende:
Wij stonden vorig jaar naast een stel Polen ofzo. Heel irritant. Ze gooiden de rommel bij ons voor de tent, dat hebben we nooit gezien, maar aan de blikjes Poolse knakworst was het duidelijk te zien.
De laatste dag bleek dat ze een tent en schoenen gejat hadden van onze andere buren. Politie enzo erbij, een Pool had excuses aangeboden. Politie vertelde dat die Polen binnen een uur van de camping af moesten. Toen ze dat hoorden pakten ze hun tas en liepen meteen weg zonder tent en stoelen. Dat was best eng, vooral omdat de politie zelfs nog bang was dat ze een geweer ofzo hadden.
Helaas kies je je buren niet zelf uit.
Maar security/politie moet er gewoon altijd zijn, overal.
+ 10 euro service kosten dan. Maakt gewoon 160 euroquote:
het eerste wat ze dan ook doen zodra ze iets van je afgepakt hebben is het zelf opsnuiven!quote:Op zondag 31 januari 2010 16:28 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat laatste wordt volgens mij ook nergens bestreden, maar voor mijn gevoel waren de beveiligers een jaar of 7 geleden een stuk relaxter, kon je er nog eens mee gaan staan babbelen. Nu lijkt het wel alsof ze zelf strak staan van de zooi zo opgefokt dat ze zijn
Ik deed het vorig jaar zowat in m'n broek toen iedereen er keihard van afviel, schitterendquote:Op zondag 31 januari 2010 16:31 schreef rubbereend het volgende:
Ik heb trouwens in al die jaren eigenlijk nog nooit een picknicktafel door midden zien breken waar mensen op stonden te dansen. En dat zijn er nogal wat. De hele groove tube staat vol met picknicktafels waar mensen op staan te dansen
[..]
+ 10 euro service kosten dan. Maakt gewoon 160 euro
Volgens mij 'mogen' de servicekosten niet hoger worden dan 10 euro, maar je weet niet wat voor nieuwe regels ze verzinnenquote:Op zondag 31 januari 2010 15:17 schreef Hpzone het volgende:
15 euro servicekosten en muntjes van 2,50 zeg ik je!
dat was vorig jaar ook al de vroege vogel kaart, dus tel er maar 7,50 bij op ofzoquote:Op zondag 31 januari 2010 20:20 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik gok op ¤140 early bird. De kosten van kapotte tafels niet meegerekend natuurlijk.
+¤10 servicekosten ging ik vanuit.quote:Op zondag 31 januari 2010 21:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat was vorig jaar ook al de vroege vogel kaart, dus tel er maar 7,50 bij op ofzo
vorig jaar was 140 euro zonder service kosten. Dus inclusief alles zal een vroege vogel kaartje richting de 160 euro gaan lopen ben ik bangquote:Op zondag 31 januari 2010 21:57 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
+¤10 servicekosten ging ik vanuit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |