Buurman en Buurman?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 23:59 schreef MOD het volgende:
Hoi. Ik loop al tijden met een animatiefilm in mijn hoofd.
Het is een klei stopmotion. Waarschijnlijk gemaakt in Ukraine of een ander oostblok land.
Het is een beetje in de stijl van Wallace and Grommit.
Ik kan me er niet veel van herinneren, maar volgens mij gaat het over het leven van een persoon. Hij groeit op en leeft zijn leven. Ik kan me herinneren dat hij ergens in de film begon met roken. Als hij oud is geworden komt hij in het bejaarden tehuis of een andere instelling terecht daar waar hij vrolijk door blijft roken. Soms zit hij in het bushokje en heeft hij een vriend die ook in die instelling zit. De complete film word aan elkaar gepraat door een voiceover.
Hij duurt volgens mij niet langer dan tien minuten ongeveer. Ooit uitgezonden bij de VPRO maar ik kan me het niet herinneren wanneer dat was.
Hey, geen flauw idee eigenlijk, het is al zo lang geleden. Staat me niet meer bij jammer genoeg, sorry. Volgens mij werd er wel voorgelezen, ja, weet ik bijna zeker, er was een narrator die het verhaal vertelde.quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:22 schreef Tim86 het volgende:
Ik weet wel waar je het over hebt volgens mij...ligt op het puntje van mijn tong..zo frustrerend haha..ging ook over een boek/dagboek ofzo toch?
Nope dat was hem niet, hoewel die ook tof was:P. Het speciale aan de serie wat ik zoek is dat het heel simpel in de vormgeving was, maar erg daadkrachtig. De karakters leken op uitgezaagde stukken alluminium oid die voor een wit scherm gehouden werden, op welk een wit licht geschenen werd. Een soort van poppenkast was het, geen echte mensen. De heks was erg lang, had een flinke neus en kin en misschien een hoed, dat weet ik niet heel goed meer. Een op twee benen lopend stekelvarken oid speelden volgens een hoofdrol.quote:
quote:
DUIZENDMAAL DANK, dear god this is awesome!quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:41 schreef IQM het volgende:
'Verhalen van de boze heks', om precies te zijn.
Ja! Dat weet ik nog. Ik was ook vrij jong, toen die een keer werd uitgezonden. Ik heb weken mensen in de nek zitten kijken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 08:29 schreef Blossom86 het volgende:
Help!
Ik ben op zoek naar een ongelooflijk oude film, heb hem gezien toen ik heel klein was:
Het is een Science Fiction. Er komen buitenaardse wezens op aarde. Volgens mij verschuilen ze zich ondergronds.
Mensen worden naar ze toegelokt (geloof ik). Er wordt dan wat met ze gedaan en daarna worden ze weer in hun
eigen leven teruggezet, maar dan wel met een pleister in hun nek.
Op een gegeven moment is het duidelijk dat mensen met een pleister in hun nek bij de buitenaardse wezens horen.
Ik vond dit zo'n afgrijselijke film, dat ik nog steeds bang ben voor mensen met een pleister in hun nek!![]()
Wie weet welke het is??
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |