euh. Owkee. nou ja, ik moet wel ruimte maken voor de borden enzo.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:09 schreef Vicky het volgende:
[..]
er is een verschil tussen opruimen en opruimen
ik ook!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik moet echt heel erg lachen om dat kastje
Om vervolgens in janken uit te barsten van dat afgrijselijke dekbedquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik moet echt heel erg lachen om dat kastje
en die afgrijselijke steenstripsquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:18 schreef Estrys het volgende:
[..]
Om vervolgens in janken uit te barsten van dat afgrijselijke dekbed
Nou, de muur meer.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:18 schreef Estrys het volgende:
[..]
Om vervolgens in janken uit te barsten van dat afgrijselijke dekbed
quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:09 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Kranten, papier, werkjes, post... jups. Of Legoprojecten. En is dat niet normaal, dat je de tafel eerst moet opruimen?![]()
Ik denk dat het steenstripsbehang is...quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:20 schreef Vicky het volgende:
[..]
en die afgrijselijke steenstrips![]()
sorry voor de steenstripsliefhebbers
het golft precies daar waar het stopcontact zit.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:20 schreef moussy het volgende:
Wat is er mis met het kastje, behalve dat het zo'n stom hip kek geboggelt geval is waar je een paar jaar geleden mee dood werd gegooid
Die bocht zit om de stopcontacten heen... zie rechterkant kastjequote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:20 schreef moussy het volgende:
Wat is er mis met het kastje, behalve dat het zo'n stom hip kek geboggelt geval is waar je een paar jaar geleden mee dood werd gegooid
net zo afgrijselijkquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:21 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik denk dat het steenstripsbehang is...
Wij hoeven heul niet naar de LOIquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:21 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Om niet te spreken van die romantische schilderijen aan de muur
Das om te laten zien dat het stopcontact op een ideale hoogte zit én dat er een telefoonaansluiting is!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:21 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
het golft precies daar waar het stopcontact zit.
Dat zou je willenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:21 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik denk dat het steenstripsbehang is...
de plavuizen vind ik nog erger dan de steenstripsquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:24 schreef Estrys het volgende:
[..]
Dat zou je willenDat kan er nog af, nee hoor we hebben hier te maken met prachtig, degelijk schoon metselwerk!
Ik zal de woonkamer jullie dan niet onthouden, gezien het feit dat jullie zo enthousiast zijn:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |