dat hoop ik ookquote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:10 schreef nokwanda het volgende:
[..]
En ik hoop van harte dat ze dat land nu constructief kunnen helpen. Dwz, mensen kunnen helpen om op weg te komen en zichzelf te helpen.
om 17.00 uur ongeveer worden ze gebrachtquote:Op vrijdag 22 januari 2010 09:23 schreef oh-oh het volgende:
Tis trouwens Nokkies day today, hoe laat worden de dames gehaald????????
Ik ben er vanmorgen al geweest hoor.quote:
Het is zo massaal. Waarom moet er EN radio overdag, en dan 's avonds nog eens dat gezamenlijke programma? Ja, om zoveel mogelijk geld in te zamelen, dat snap ik ook wel, maar het is zoveel. Dat gaat me dan tegenstaan.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik snap dat 'zwelgen in je eigen goedheid' niet zo steeds?
Die artiesten worden daar voor gevraagd om belangeloos mee te werken. Als ze nee zeggen is het niet goed, maar als ze ja zeggen is het ook niet goed want dan zwelgen ze in hun eigen goedheid
En alleen door middel van zo'n 'circus' bereik je zoveel mensen tegelijk. Met een oproepje in de krant alleen hadden ze echt niet al die miljoenen opgehaald hoor. Dus wát is nou belangrijker, dat die mensen daar zoveel mogelijk geholpen worden die alles kwijt zijn, of dat Borsato weer even op tv is?
Disclaimer: ik ben niet boos oid ofzo hoorIk snáp het alleen gewoon niet
Zo noemt Joel mij meestal: moederquote:Op vrijdag 22 januari 2010 00:13 schreef oh-oh het volgende:
Ik noem mn moeder "ma" of als ze vervelend / dom / lastig doet MOEDER!
Mama echt zelden
Nou, als je massaal iets wil bereiken moet je ook massale middelen inzetten, dat is toch logisch?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:17 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Het is zo massaal. Waarom moet er EN radio overdag, en dan 's avonds nog eens dat gezamenlijke programma? Ja, om zoveel mogelijk geld in te zamelen, dat snap ik ook wel, maar het is zoveel. Dat gaat me dan tegenstaan.
Nouja, blijkbaar hebben wij Nederlanders het nodig, zulke dingen? Want toen die ramp zich voordeed was ook het Irak-rapport onder de aandacht en dat kreeg voorrang. Dus blijkbaar letten we dan niet op natuuurrampen zoals deze en hebben we zo'n enorme dag in het teken van die ramp nodig om iets te doneren? Vind ik raar. Dat moet toch simpeler kunnen denk ik dan...
Dat dus. Ik vind het weer wel een beetje over de top dat het op 7 radiozenders te horen is geweest (het uitzenden ervan kost ook geld doneer dat dan liever) en ook nog op 3 zenders tv. Ik geef heus wel alleen niet veel en wat ik geef gaat naar sponsorlopen en naar lege-flessen-bonnen en inzamelacties hier in de buurt. Dat ze er een mooie show van maken met artiesten enzo vind ik mooi zien geven doet tenslotte ook geven. Maar moet dat nou op zoveel zenders helemaal uitgezonden worden?? Dat snap ik dan weer niet. Je kunt ook i.p.v. reclameblokken updates geven.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 10:57 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Thanks
@Greys: Snap het hoe je erover denkt, ik help alleen liever mensen hier in NL. En wat Zwabber zegt, het circus eromheen vind ik jammer, het is zo zwelgen in je eigen goedheid omdat je geld hebt gedoneerdDaar hou ik niet zo van. Maar natuurlijk is het wel goed dat mensen geld geven zodat het land weer enigzins opgebouwd kan worden
quote:
Gerdaquote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:19 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Zo noemt Joel mij meestal: moeder![]()
Zeg moeder, weet je waar ............
En als ik niet luister: Gerda!!
Ruimen die handel !quote:
Ja, vreselijk toch. My middle name. Van de drie die ik heb, vond hij die de meest geschiktequote:
Blijkbaar ja, maar dat is dus wat me stoort.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:25 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou, als je massaal iets wil bereiken moet je ook massale middelen inzetten, dat is toch logisch?
En nee ik vind het niet storend als ik op straat mensen leuke kleine dingen zie doen om geld op te halen en mensen op tv grote dingen zie doen om geld op te halen, ik vind het dan altijd fijn dat er even saamhorigheid heerst want zeiken op elkaar en op alles doen we toch al genoeg in dit land
Zo is het!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:31 schreef oh-oh het volgende:
Ruimen die handel !
Ja kom op, ga nou niet doen alsof je zelf een heilige bent. Sorry hoor, maar als ik niet geef ben ik gelijk een slecht persoon dat niemand iets gunt?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:31 schreef Greys het volgende:
Blijkbaar vinden sommigen het reuze storend dat er een avondje drie tv-zenders hetzelfde uitzenden.
Weet je wat pas storend is? Als je halve familie dood is en je dakloos bent.
En dat terwijl je toch al geboren wordt onder de meest kansloze omstandigheden die er maar zijn ter wereld.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:31 schreef Greys het volgende:
Blijkbaar vinden sommigen het reuze storend dat er een avondje drie tv-zenders hetzelfde uitzenden.
Weet je wat pas storend is? Als je halve familie dood is en je dakloos bent.
quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:32 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ja, vreselijk toch. My middle name. Van de drie die ik heb, vond hij die de meest geschikte
Maar wat is dan het verschil tussen de tsunami en dit?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:33 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Blijkbaar ja, maar dat is dus wat me stoort.
En idd, de saamhorigheid is idd wat goed is, maar ik vraag me dan af; waarom kan dat niet voor de problemen in ons land? Dat is ook wat me stoort. Ik zie meer dan genoeg issues hier die aangepakt moeten worden, genoeg om op te noemen, en daar staan we allemaal lijnrecht tegenover elkaar. Dan vind ik het jammer dat dat niet kan voor onze eigen problemen.
Enne, even om een nuance in het verhaal te brengen: ik geef zeker wel periodiek aan goede doelen, heb ook toentertijd bij die tsunami wat overgemaakt en de algemene fondsen hier doe ik ook. Alleen maak ik er wel een keuze in van waar ik hoeveel aan geef.
En het was er jaren geleden al zo rot toen je verraden werd door je buren en je halve familie vast zat of onder invloed stond van de Duvaliers.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:31 schreef Greys het volgende:
Blijkbaar vinden sommigen het reuze storend dat er een avondje drie tv-zenders hetzelfde uitzenden.
Weet je wat pas storend is? Als je halve familie dood is en je dakloos bent.
Dan heb je niet goed gelezen wat ik zei, want ik heb nu al twee keer duidelijk gezegd dat ik het NIEMAND (!) kwalijk neem als ze geen geld geven. Kom, niet selectief gaan lezen nu.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:33 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ja kom op, ga nou niet doen alsof je zelf een heilige bent. Sorry hoor, maar als ik niet geef ben ik gelijk een slecht persoon dat niemand iets gunt?
Nee.
Joel weet het idd mooi te brengen. Mijn moeder heeft 1 hele mooie "doopnaam".quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:35 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Helemaal top die Joël
![]()
Ik weet de doopnamen van mijn moeder niet eens joh
Het schijnt dat ze dat wel voorzichtig aan gaan pakken omdat het land ook zo corrupt is en nu een heel deel van de regering ook is omgekomen enzo. Ze gaan dat samen met de VN doen en die geeft dan kleine beetjes geld aan projecten e.d. Kijk maar naar de aflevering van Pauw & Witteman van gister, daar wordt het eea uitgelegdquote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:37 schreef ferrari_rood het volgende:
Hoeveel geld heeft Haiti nu eigenlijk van de hele wereld gekregen?
Daar moeten ze toch zo ongeveer het hele land mee kunnen opbouwen, het lijkt haast bijna meer dan dat ze ooit gehad hebben. En ik hoop van harte dan ze hier jaren voorspoed van kunnen hebben i.p.v. dat ze weer terug vallen in armoede.
Ik zou wel graag willen zien hoe ze dan aanpakken. Geven ze de mensen zelf geld om een huis te bouwen?
Mijn gevoel van hoe het is geregeld enzo. Ik heb er nu gewoon minder zin in dan toen. En ik ga niet elke keer iets geven bij elke natuurramp.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:37 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Maar wat is dan het verschil tussen de tsunami en dit?
Hebben die mensen daar nu gewoon pech dat het de zoveelste ramp is die een beroep op jou doet?
Zulke dingen zullen blijven gebeuren, zolang wij hier in luxe leven vind ik het onze taak om te helpen waar nodig. En wil je echt de problemen in ons land die we zelf veroorzaken vergelijken met een allesverwoestende natuurramp in een ontwikkelingsland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |