Tis wel een gemis!quote:Op woensdag 20 januari 2010 23:25 schreef plakkert- het volgende:
Ach gossie, TS kan zich op donderdagavond niet meer klem zuipen
Nee, stel je voor dat je vrienden hebt.quote:Op woensdag 20 januari 2010 23:25 schreef plakkert- het volgende:
Ach gossie, TS kan zich op donderdagavond niet meer klem zuipen
Krijg je voor de stage niks dan. Ik raak trouwens ook mijn bijbaan niet kwijt, die kan ik gewoon weer oppakken als ik klaar ben met stagequote:Op woensdag 20 januari 2010 23:23 schreef Ritmo het volgende:
Je raakt je bijbaan er vaak door kwijt,
Die kun je in de avonduren en in het weekend ook wel spreken.quote:Op woensdag 20 januari 2010 23:26 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, stel je voor dat je vrienden hebt.
Toch anders.quote:Op woensdag 20 januari 2010 23:29 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Die kun je in de avonduren en in het weekend ook wel spreken.
Stel je voor dat je dat 1 dag later moet doenquote:Op woensdag 20 januari 2010 23:26 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, stel je voor dat je vrienden hebt.
quote:Op woensdag 20 januari 2010 23:25 schreef plakkert- het volgende:
Ach gossie, TS kan zich op donderdagavond niet meer klem zuipen
Uh nee, dat valt mee. Gewoon gemiddeld. Overigens reageerde ik slechts.quote:Op donderdag 21 januari 2010 01:25 schreef 2dope het volgende:
Haha ik zag een topic van Ritmo en dacht "Dat topique staat ongetwijfeld weer vol met geblaat van hoeveel vrienden hij heeft en hoe vaak hij uitgaat"
Wat valt daar voor erkenning uit te halen?quote:En niets bleek minder waar.. Je komt een beetje onzeker over chef, waarom wil je zo graag erkenning voor het feit dat je wel eens uitgaat?!
You tell me boyo.quote:Op donderdag 21 januari 2010 01:27 schreef Ritmo het volgende:
Wat valt daar voor erkenning uit te halen?
Dan moet je maar een jaartje doorbijten en daarna een baan met onregelmatige werktijden zien te vinden. Dan kun je je rooster zo aanpassen dat je je maten altijd kan zien wanneer je wil.quote:
Kan me bovenstaande goed voorstellen. Moet vanaf 1 februari voor 5 maande stage lopen. Heb dan wel de mazzel dat ik vrijdag meestal vrij ben (kan derhalve wel donderdagavond uitgaanquote:Op woensdag 20 januari 2010 23:23 schreef Ritmo het volgende:
Laat ik voorop stellen dat ik stage inhoudelijk gezien erg nuttig vind. Je leert nergens meer dan in de praktijk.
Maar waarom nou weer direct 40 uur, een half jaar lang?Je raakt je bijbaan er vaak door kwijt, je kunt donderdag niet meer lekker de stad in, je kunt niet meer een lang weekendje en je hebt chronisch slaaptekort en je studentenleventje wordt je tijdelijk afgenomen.
En dan helemaal die zeikerds: "wen er maar aan".Uh nee, daar heb je na je studie genoeg tijd om aan te wennen en bovendien staat er tegen die tijd een leuk salaris tegenover.
Praktijkervaring doe je ook wel op met 3 dagen per week.
Medestanders?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |