nee niet? potverdrie me hele plan in duigenquote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:56 schreef Omniej het volgende:
Tsja, Curaçao lijkt me nou niet bepaald de ideale plek om rijk te worden van een bijbaantje eerlijk gezegd...
heldquote:Op zondag 14 februari 2010 17:16 schreef thomaster het volgende:
Ok, ik had ook geen idee wat de URL was, maar nam aan dat je er wel mee uit de voeten kon, met google en talentfactory curacao enzo. Maar hier, for your convenience: http://www.ttfcaribbean.com/
Overigens is het minimumloon sowieso rond de 5 a 6 gulden, dus die 2 valt ook wel mee. Al die strand bijbaantjes betalen belabberd, maar verdienen natuurlijk wel ook nog fooi ernaast.
met uitwonende studiefinanciering erbij moet ik dan toch wel rondkomenquote:Op zondag 14 februari 2010 17:46 schreef Lagadishi het volgende:
Ik zal je nog blijer maken: het wettelijk minimumloon is NAF 1265,-- bruto per maand en dan ben je natuurlijk automatisch tegen ziektekosten verzekerd.
Dat zal ervanaf hangen hoeveel uren je gaat werken en wat je vaste lasten zullen zijn en hoeveel bier je zuipt.quote:Op maandag 15 februari 2010 14:14 schreef Leppie7 het volgende:
[..]
met uitwonende studiefinanciering erbij moet ik dan toch wel rondkomen![]()
Jep, was weer hopi dushi, ik was op zich wel blij met de vertraging, want ik moest werken tot 4 uur. Vervolgens op zoek gegaan naar mensen, maar die konden we niet vinden, na een wandeling van Punda (!) tot de moskee (!!)quote:Op maandag 15 februari 2010 15:11 schreef Breuls het volgende:
Iedereen de Gran Marcha overleefd? Was leuk gisteren!
[TE KOOP] Fiets!quote:
Serieus....is het op?? Ik heb er niets van meegekregen...nu zit ik ook wel niet in Curacao maar toch, zoiets hoor je hier toch ook wel mee te krijgen.....quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:08 schreef thomaster het volgende:
Op dit moment overal op, maar ik heb in de wandelgangen gehoord dat het langzaamaan op gang begint te komen...
http://www.nu.nl/economie(...)curaao-gesloten.htmlquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:27 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Serieus....is het op?? Ik heb er niets van meegekregen...nu zit ik ook wel niet in Curacao maar toch, zoiets hoor je hier toch ook wel mee te krijgen.....
De halve waarheid.quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:38 schreef thomaster het volgende:
Het was ook helemaal niet zo'n probleem geweest als er niet van die paniekzaaiers op het eiland waren die hard riepen dat iedereen zo snel mogelijk moest gaan tanken omdat de benzine heel snel op zou zijn. Daardoor ontstond er een situatie waarin de benzine daadwerkelijk op ging
Gefixtquote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:25 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Tonight's the night again guys
Dat mis ik toch niet hoor, die eeuwige happy hours, elk weekend weer
Ey yo dushi doe mij een bacardi coke
Het ligt eraan welk binnenland je bedoelt en het scheelt ook dat er in het regenseizoen nauwelijks regen is gevallen. Over het algemeen vind ik bandabou altijd wel erg mooi, als je om de hoopjes afval heenkijkt.quote:Op maandag 8 maart 2010 09:43 schreef SimtekF1 het volgende:
Ben afgelopen woensdag terug naar Nederland gevlogen.
Waar moet ik beginnen, kort samengevat, super mooie stranden, binnenland minder fraai, veel afval, geen verkeersregels, erg vet hehe.
Wat fijn zeg om lekker te zwemmen met 35 graden, en dan kom je terug in Nederland, en we hebben weer sneeuw.
quote:Op maandag 8 maart 2010 09:43 schreef SimtekF1 het volgende:
Ben afgelopen woensdag terug naar Nederland gevlogen.
Waar moet ik beginnen, kort samengevat, super mooie stranden, binnenland minder fraai, veel afval, geen verkeersregels, erg vet hehe.
Wat fijn zeg om lekker te zwemmen met 35 graden, en dan kom je terug in Nederland, en we hebben weer sneeuw.
Het is algemeen bekend, dat Banda Abou qua natuur veel mooier is dan Banda Riba. Misschien dat de droogte debet aan je mening is. Saai of rustig is een juiste kwalificatie en mede daarom lagere huren.quote:Op maandag 8 maart 2010 14:43 schreef Breuls het volgende:
Ik vind Banda Abou soms wat kaal en saai. Zeker nu ik onlangs even op Bonaire ben geweest weet ik dat het op sommige plekken een stuk mooier zou moeten kunnen.
Neem aan dat de prijzen op die site in guldens is en niet in dollars. Maar dan nog vind ik het vrij prijzig. Dat wordt een lunch kado doenquote:Op donderdag 15 april 2010 10:11 schreef Reintji het volgende:
http://www.chop-stix.com/ of craving sushi bij promenade
Ik neem ook aan dat het de prijzen in guldens zijn ja, en dan vind ik het voor Curaçao juist heel normale prijzen eerlijk gezegd...quote:Op donderdag 15 april 2010 10:25 schreef mirannie het volgende:
[..]
Neem aan dat de prijzen op die site in guldens is en niet in dollars. Maar dan nog vind ik het vrij prijzig. Dat wordt een lunch kado doen
Ben er al lang niet geweest, maar destijds waren de prijzen toch wel behoorlijk lager dan hier. Maar de prijzen die ze bij dat sushi restaurant rekenen zijn hoger dan wat ik hier in NL betaal.quote:Op donderdag 15 april 2010 13:49 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik neem ook aan dat het de prijzen in guldens zijn ja, en dan vind ik het voor Curaçao juist heel normale prijzen eerlijk gezegd...
Lief dat je met me meedenkt, maar met plastic bordjes en bestek doe ik mijn ouders echt geen plezier...quote:Op donderdag 15 april 2010 14:34 schreef thomaster het volgende:
Jij betaalt in Nederland 7 euro voor een hele rol sushi? Kun je even laten weten waar dat is, want daar moet ik dan ff langs als ik op vakantie ben in NL
Je kan je ouders veel leuker mee uit eten nemen naar Awa di Playa of iets dergelijks, lokaal eten, bereid in een container, geserveerd op plastic bordjes, met plastic bestek, maar geweldig uitzicht over Piscadera baai
Wel lekker Caribisch hoorquote:Op donderdag 15 april 2010 15:07 schreef mirannie het volgende:
[..]
Lief dat je met me meedenkt, maar met plastic bordjes en bestek doe ik mijn ouders echt geen plezier...
Ik durf te zeggen dat je ze echt wel een plezier doet hiermee.quote:Op donderdag 15 april 2010 15:07 schreef mirannie het volgende:
[..]
Lief dat je met me meedenkt, maar met plastic bordjes en bestek doe ik mijn ouders echt geen plezier...
Nou ja, budget... het punt is dat we met 8 man zijn...quote:Op donderdag 15 april 2010 16:14 schreef Breuls het volgende:
Ja, ga naar de Gouverneur.
Oh nee, het moest budget.Picknicken aan de Handelskade dan.
Dat klinkt dan al weer wel erg leuk! Nou ja, anders kijk ik wel als ik er ben. Nog 2 weken!!quote:Op donderdag 15 april 2010 16:41 schreef Reintji het volgende:
Nou, 8 red snappers bij seaside terrace dan! Krijg je wel echte bordjes, maar toch bereid in een container!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |