Lekker hoor!quote:Op zaterdag 6 februari 2010 19:28 schreef nateke het volgende:
Heb eerst met karma komba gewassen, daarna met big. En gescrubd met buffy, terwijl ik met Amandopondo in bad zat. Vind het wel moeilijk om die te snijden. Zijn in brokken gevallen, wat ook niet erg is. Was een erg lekker bad. Verrassend verzorgend. Niet een overdadigende lucht. Heb voor morgen Karma bubble voor in bad. Ben benieuwd.
Je hebt niet echt een winkel in de buurt, hé? (ivm proefjes)quote:Op zondag 7 februari 2010 14:12 schreef Maria2.0 het volgende:
Voor mijn 2e order ben ik even aan het verzamelen wat ik wil hebben. Ik zit al op een groot bedrag dus zal wel in 2 of 3 keer bestellen maar toch.
Nu zag ik die deo blokken..Werkt dat en welke is het best?
Ik zweet veel onder mijn oksels. Zo erg dat ik na een uurtje al ruik (en dus de hele dag door spuit met mini deo busjes....). En zo erg dat ik nooit gekleurde strakke shirtjes aan kan want dan krijg ik enorme zweetplekken![]()
Ik heb al héél veel geprobeerd maar niks helpt. Zou het een aanrader zijn om een blok van Lush te testen en welke zou ik dan het beste kunnen proberen?
ik weet het, vandaar was ik ook blij dat ik amper iets heb gekocht..quote:Op zaterdag 6 februari 2010 17:03 schreef -Mellow- het volgende:
je moet je geld dan ook niet verspillen in de Nederlandse Lush prog
Haha, dat is wel een gevaar jaquote:Op maandag 8 februari 2010 21:13 schreef saskiia het volgende:
Ik heb ook alweer een behoorlijk lijstje klaarliggen....nog maar even wachten tot mijn volgend salaris(ben alleen bang dat het lijstje dan tegen die tijd nóg langer is hihiihi
)
quote:Op maandag 8 februari 2010 22:10 schreef Maria2.0 het volgende:
Oh.Mijn.God. Ik ben net in bad geweest met de magische champignon. Erg lekker spullie, niet erg speciaal ofzo maar zalig voor op de late avond. Maaaaaaaarrrrrrr.....Dipkip was zo ontzéttend lief om me een proefje Magnaminty te sturen en die heb ik dus gebruikt. Must!Have!
Mijn huidje tintelde lekker en is nu zachter dan een puppyvelletje. Ik aai mezelf continu. Ik ga voorlopig niet eens aan verse maskers beginnen, MoM it is! Dank Dipkip voor deze openbaring!
Hoe lang doe je ongeveer met zo'n pot? Klinkt wel heel lekker voor mijn klushoofd namelijkquote:Op maandag 8 februari 2010 23:25 schreef Dipkip het volgende:
[..]
goed he, en best wel lang houdbaar & niet duur.
Ook zeer aan te raden tegen pukkelige ruggen van je significante ander, overigens
Officieel geloof ik 3 maanden, in werkelijkheid een jaar.quote:Op maandag 8 februari 2010 23:32 schreef BBQ-kip het volgende:
Hoe lang doe je ongeveer met zo'n pot? Klinkt wel heel lekker voor mijn klushoofd namelijk
En wat is "best wel lang houdbaar"?
nou, ze hebben er flink lopen veranderen, en niet ten goedequote:Op maandag 8 februari 2010 23:48 schreef BBQ-kip het volgende:
Den Haag dan maar![]()
Die winkel ruik je al van verre, zelfs als je er met de auto langs rijdt
-edit- reed, want alles is autoluw tegenwoordig daar
Waardeloos, idee van een verkeersregulatieplan lijkt mij het verkeer reguleren. Nu zijn er gewoon op velerlei plaatsen stukken afgesloten, hoe je nu de stad in komt zonder oeverloos in de file te staan mag je zelf maar uitzoeken.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 06:17 schreef Mirjam het volgende:
[..]
nou, ze hebben er flink lopen veranderen, en niet ten goede
Scheerschuim, of een lekkere zeep.quote:Op woensdag 10 februari 2010 20:57 schreef Maria2.0 het volgende:
Ik ga volgende week naar de Lush in Haarlem. Ondanks dat ik ws alles zal blijven bestellen in de UK omdat het zo verrekte veel geld scheelt vind ik het toch enig! Eindelijk overal aan snuffen.
Ik mag 25 euro uitgeven van mezelf hooguit.
En mijnvroeg of ik iets voor hem wilde kopen, ongeveer 5 tot 7 euro. Geen idee alleen wat, voor mannen is het lastig.
quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:36 schreef -Mellow- het volgende:
hmm, mijn bestelling van zaterdag is er nog niet
Leuk cadeautje!quote:Op donderdag 11 februari 2010 22:17 schreef BBQ-kip het volgende:
Was te merken dat Valentijnsdag eraan komt zeg
Ik was vanavond in de Lush Den Haag en daar stond een rij gozers hele stapels Lush-zooi af te rekenen![]()
60,- 90,- 30,- aardige prijzen dus!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |