Je bent al de 2de, maar ik heb ook een 3GS, maar nergens last van.quote:Op woensdag 20 januari 2010 08:36 schreef IrCute het volgende:
[..]
Werkt ook goed met de nieuwste 3GS, alleen moet je hem wel iedere keer aan de pc aansluiten als je hem weer wil aanzetten, maar dat maakt niet uit want mijn tel staat toch bijna nooit uit
Klopt, want ze krijgen beide een eigen XML.quote:Op maandag 25 januari 2010 08:07 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer ze een andere naam hebben zou het volgens mij gewoon moeten werken.
volgens mij wel, ja...geloof dat je 3 apparaten onder 1 account kan hangen...quote:Op maandag 25 januari 2010 09:42 schreef Vince22 het volgende:
Ah ok thanks, kan ik dan mijn aankopen en programma's overzetten naar haar iphone zonder opnieuw aanschaffen?
Waarschijnlijk heb jij een oudere versie dan, de mijne is 2-3weken oud.quote:Op maandag 25 januari 2010 09:32 schreef Chinless het volgende:
[..]
Je bent al de 2de, maar ik heb ook een 3GS, maar nergens last van.
quote:Op maandag 25 januari 2010 12:26 schreef Adelante het volgende:
Die besltatus werkt vaker niet dan wel.
Welke DRM?quote:Op zondag 24 januari 2010 00:09 schreef EvilMarc het volgende:
Dat mensen geen begrip hebben voor DRM en de restricties.
Ja, ik heb er ook een hekel aan. Nee, ik ga het Apple niet kwalijk nemen.
Blame the music industry
Dat zal niet gaan denk ikquote:Op maandag 25 januari 2010 13:41 schreef Leipo666 het volgende:
3GS nemen, in juni klagen over slecht ontvangst, contract laten ontbinden en alsnog een 4G nemen?
Geduld hebben. Er zijn geruchten dat de exclusiviteitsdeal met T-Mobile eindigt in februari.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik zit in een best interessante situatie. Ik heb al een jaar of 10 een abbonnement bij Ben/T-mobile. Nu is het zo dat ik een paar weken terug ben verhuist en dat daarbij mijn bereik wat minder is geworden op mijn nieuwe woonadres. T-mobile heeft dat gecheckt en die gaven toe dat ik in een gebied van een paar straten zat waar het bereik wat minder is. Ze gaven wel aan dat er een nieuwe mast gepland staat eind dit jaar.
Ik heb nog een abonnement tot eind juni en ik heb van T-mobile 2 aanbiedingen gehad. De aankomende tijd 50% korting op mijn abonnement of het contract per direct stop zetten. Nu is het wel erg aantrekkelijk om mijn lopende abonnement stop te zetten en een 3GS te nemen. Maar aan de andere kant zit ik aan de nieuwe iPhone 4G te denken. Maar dan moet die wel voor eind juni op de markt komen.
Wat zouden jullie doen?
Heb je een jailbreak?quote:Op maandag 25 januari 2010 14:46 schreef Maartel het volgende:
Mijn homeknop reageert steeds slechter.. weet iemand hoe het in het eerste jaar met garantie zit? Ruilen ze het toestel om of ben je het echt een aantal weken kwijt voor reparatie (dat zou namelijk behoorlijk onhandig zijn)
Wat heeft dat er mee te maken? Jailbreak sloopt je hardware niet.quote:
Voor je garantiequote:Op maandag 25 januari 2010 19:07 schreef Skv het volgende:
[..]
Wat heeft dat er mee te maken? Jailbreak sloopt je hardware niet.
Ik heb nu vijf keer mijn kapotte jailbroaken iPhone opgestuurd en telkens gewoon een nieuwe gekregen hoor..quote:
ja ja.quote:Op maandag 25 januari 2010 20:51 schreef svenistheman het volgende:
Goedeavond medefokkers, ik krijg vanavond van iemand een Iphone die gejailbreakt is. Kan ik dan gewoon nog steeds hem makkelijk op mijn itunes aansluiten en gaat de jailbreak dan niet verloren?
en de appstore blijft ook gewoon werken neem ik aan als die gejailbreakt is of niet???
Graag antwoorden, ben een leek op jailbreak gebied!
Update je iPhone en weg is je jailbreak.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |