Hihi ze krijgt 3x per dag een prakje plus een snoepje en een kluifje dus ze droop gelukkig niet vd graatquote:
Daar wacht ik nog steeds op. Na 4 jaar heeft Naartjie nog niet door dat ik echt niet sneller de trap afga als hij zich op elke trede voor mijn voeten werpt.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:52 schreef Marijkezwolle het volgende:
En ze heeft de hele nare neiging me precies voor de voeten te lopen. Op de trap ben ik dan ook altijd erg voorzichtig en laat ik haar vaak eerst de trap aflopen. Maar er was een keertje dat ik niet goed genoeg oplette en Sofie zo gekatapulteerd werd vanaf mijn voet halverwege de trapZe kwam op d'r pootjes terecht gelukkig, maar het was niet helemaal de bedoeling
Ach gut arm beestje..maar die beschrijving van bambiquote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:17 schreef Ingetje79 het volgende:
Hond van m'n ouders was al aardig op leeftijd en ik was al heel wat jaartjes de deur uit en had inmiddels een kattenhuishouden.
In een van Lady's (hond) laatste levensmaandjes was ze een middagje bij ons, omdat ze niet zo lang alleen meer kon zijn.
Ik sta met haar op de arm in de keuken en toen ging de telefoon; ik doe wat ik ook altijd met de katten doe in zo'n geval....van me af laten springen.
Arme Lady was helaas geen kat en viel zo a la Bambi op het ijs met alle pootjes wijd en haar bekkie vol op het laminaat
Ing!quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:17 schreef Ingetje79 het volgende:
Hond van m'n ouders was al aardig op leeftijd en ik was al heel wat jaartjes de deur uit en had inmiddels een kattenhuishouden.
In een van Lady's (hond) laatste levensmaandjes was ze een middagje bij ons, omdat ze niet zo lang alleen meer kon zijn.
Ik sta met haar op de arm in de keuken en toen ging de telefoon; ik doe wat ik ook altijd met de katten doe in zo'n geval....van me af laten springen.
Arme Lady was helaas geen kat en viel zo a la Bambi op het ijs met alle pootjes wijd en haar bekkie vol op het laminaat
Die van mij hadden zichzelf dan allang bediend.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:27 schreef hypertje het volgende:
Gebeurt wel meer dan eens
dat ik voor razzy ( poes) eten aan het paken ben
het in het bakje doe en dan naar de huiskamer geroepen wordt
komende half uur de kat mauwend achter me aan
ik mopperen van je hebt al eten gehad![]()
kom ik in de keuken staat het bakje nogsteeds op het aanrecht :S
We have a winner! Ingepakte kat!quote:ergste tot nu toe
paar maanden geleden zijn we verhuisd
en zoals meeste katten is ook razzy dol op dozen
had een hele rij met dozen ingepakt
en tegen mij vriend gezegt plak maar dicht
was ze in 1 van de dozen gekropen
heb een half uur gezocht totik eindelijk ondekte waar het gemauw vandaan kwam![]()
allemaal heel bekende taferelen , behalve de rc auto, dan had ik nu een kat minder gehad met de modellen die ik nu hebquote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:33 schreef Klonk het volgende:
15 jaar poezenbaasje, dan gebeurt er wel eens iets ja
boven op katten gaan staan, deuren dicht trekken met een kat er tussen, niet opletten als je uit de kelder/wc/douche komt en dan een paar uur later denken, verrek waar is die kat nu weer en ze dan achter de gesloten deur aantreffen, per ongeluk een emmer water naar buiten geflikkerd terwijl net een van onze katten naar binnen kwam, tegen katten aanrijden met radiografisch bestuurbare auto´s. De ene poes op de flikker geven terwijl de andere het gedaan heeft, een dag weggaan en dan vergeten te kijken of ze nog eten genoeg hebben, dat was denk ik wel het ergste...
het is heel zielig, maar ik kon een kleine glimlach niet onderdrukkenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 21:19 schreef tombolafan het volgende:
Het ergste wat hier gebeurd is, was door mn moeder... Die haalde op een avond het zonnescherm omhoog, en op het einde ging het wat stroef... Dus weer een stukje naar beneden gedaan en iets krachtiger omhoog gehaald... MIEW!!
Poeslief lag daar nog op te slapen en werd nu opgerold...![]()
![]()
Heeft ze daar ook van geleerd? Nee zeker.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:52 schreef Marijkezwolle het volgende:
En ze heeft de hele nare neiging me precies voor de voeten te lopen. Op de trap ben ik dan ook altijd erg voorzichtig en laat ik haar vaak eerst de trap aflopen. Maar er was een keertje dat ik niet goed genoeg oplette en Sofie zo gekatapulteerd werd vanaf mijn voet halverwege de trapZe kwam op d'r pootjes terecht gelukkig, maar het was niet helemaal de bedoeling
quote:Op maandag 1 februari 2010 20:14 schreef Harajuku. het volgende:
De kat rook net aan mijn voet, allemaal leuk en aardig tot ik last kreeg van een spasme en hem zo in 't gezicht trap![]()
Aaah.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:46 schreef zwaaibaai het volgende:
Zo te lezen valt het tot nu toe nog mee...
Ooit, vroegah, lang geleden, toen de lucht schoon was en de sex vies, de konijnen remlichten hadden en Jezus nog Jan heette...
.. was er Cocky, de roodharige cockerspaniel. Niet te groot, wel enorme oren en een vacht waar een heel bos in kan blijven hangen na een middagje boswandelingen doen. En hij was een aansteller. Piepte soms moord en brand als hij verbaal op zijn lazer kreeg omdat hij iemand aangevlogen had of probeerde de koelkast open te breken.
Je voelt hem al aankomen....
Zomerdag, ergens in Augustus. Moeder maakt het huis schoon en boent de vloer in de keuken. Aangezien de onhebbelijke neiging om in de weg te lopen, wordt Cocky naar buiten gedirigeerd en aan een lange lijn gelegd ( Zonder lijn is niemand veilig en een straal van 15 meter rond de tuin ). Hij piept weer eens, maar ik sla er geen acht op. Hij piept wel vaker. Maar hij blijft maar door gaan, en na een minuut of twintig ga ik toch eens kijken.
Ik heb de hond aan de lijn gelegd onder de pruimenboom. Met heel veel pruimen. Welke allemaal tegelijk geplukt dienen te worden. Er blijven altijd wat pruimen achter omdat je er niet bij komt. Die vallen uit de boom, gaan rotten en daar vliegen wespen op af. Een he-le-boel wespen. En een cockerspaniel zou geen cockerspaniel zijn om er niet naar te happen.....
Hij zag er uit als een nijlpaard! Lippen, oren en wenkbrauwen waren zo opgezwollen, dat zijn neus en ogen bijna niet meer te zien waren. Ik heb direct zijn keel gechecked maar daar was hij gelukkig niet in gestoken. De rest van zijn kop wel. Snel naar binnen geleid en proberen de zwellingen tegen te gaan met ijs. Wat weer niet zo op prijs gesteld werd door de dappere ik-vecht-zelfs-met-wespen-spaniel. Uiteindelijk is hij wel bij getrokken en heeft er niets aan overgehouden. Maar hij bleef wel weg bij de pruimenboom, die we het voorjaar er op weg gehaald hebben.
Mijn schaamte en gene was zo groot als het Andes gebergte.
Ik ben niet bewust lomp met dierenquote:Op woensdag 20 januari 2010 06:39 schreef Klonk het volgende:
Doet me trouwens wel deugd om te zien dat ik niet de enige ben die soms onbedoeld lomp met huisdieren omgaat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |