Harry vindt alles fantastisch lijkt wel.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:09 schreef Chanel5 het volgende:
Kaya heeft ff geleden op de chat gezegd dat de stream op de tv's te zien zijn in de Mediamark in Rotterdam, Harry las het en vond het fantastisch
echt hèquote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Harry vindt alles fantastisch lijkt wel.
moeten we zelf een pakje brood meenemen of wordt dat dan onderweg uitgedeeld?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:12 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Vanavond is er hier in Amsterdam wel een stille tocht georganiseerd voor Harry.
Dat is nog niet helemaal duidelijk. Peter is nu het persbericht aan het opstellen en Liesbeth verzorgt de mailing.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:17 schreef Toverheks het volgende:
[..]
moeten we zelf een pakje brood meenemen of wordt dat dan onderweg uitgedeeld?
Harry is wel erg goedgelovig, hè?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:09 schreef Chanel5 het volgende:
Kaya heeft ff geleden op de chat gezegd dat de stream op de tv's te zien zijn in de Mediamark in Rotterdam, Harry las het en vond het fantastisch
Je kunt onder het mom van peace enorme oogkleppen opzetten maar gaat me, in dit geval, een btje tever.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Harry is wel erg goedgelovig, hè?
Sommigen vinden dat een mooie eigenschap, ik vind het vooral sukkelig.
Hij is minder goedgelovig dan hij overkomt, het is mi ook (misschien wel voor een groot gedeelte) een act, een maniertje.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Harry is wel erg goedgelovig, hè?
Sommigen vinden dat een mooie eigenschap, ik vind het vooral sukkelig.
Harry is dus goedgelovigquote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:51 schreef Chanel5 het volgende:
Harry vraagt of het echt zo'n gekkenhuis is bij de Mediamarkt ...
quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:50 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is minder goedgelovig dan hij overkomt, het is mi ook (misschien wel voor een groot gedeelte) een act, een maniertje.
Mijn opmerking "Ik heb het free-huggen afgezworen, want dat eindigde altijd in de politiecel" herkende hij meteen als humor, en na de opmerking dat er klapstoeltjes bij de Mediamarkt neergezet zijn volgde een overdreven blij V-teken. Een beetje gemaakt, voor mij was het duidelijk zichtbaar dat hij wist dat het een grapje was.
Ik heb inmiddels eerder de indruk dat hij 'het spelletje' meespeelt, dan dat hij alles zomaar gelooft.
Maar hij weet het niet zeker, hij denkt dus wel dat het mogelijk is.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:52 schreef Chanel5 het volgende:
Maar dan stelt hij bovenstaande vraag toch niet?
ja wat moet ik daar nu weer opzeggenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:51 schreef Chanel5 het volgende:
Harry vraagt of het echt zo'n gekkenhuis is bij de Mediamarkt ...
Lijkt mij wel, anders vraag je dit toch niet?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar hij weet het niet zeker, hij denkt dus wel dat het mogelijk is.
Eens kijken of hij er nog op terugkomtquote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:55 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Lijkt mij wel, anders vraag je dit toch niet?
Mensen op Haiti zijn er natuurlijk ook echt bij gebaat dat Harry drie dagen alleen maar brood eet. Ze zullen hem vast eeuwig dankbaar zijn! Jee, wat een kwezel zeg, die vent!quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:01 schreef liesje1979 het volgende:
Harry eet ook een beetje niet uit solidairiteit voor de slachtoffers in Haiti.
Op mijn vraag of hij het nou deed voor de vrede of voor de slachtoffers op Haiti antwoorde hij: voor de vrede !
Maar hij sluit niemand uit.
Sneu is dat toch hè, de toren begint nu al om te vallen.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:04 schreef Toverheks het volgende:
2:03 PietjeSV: Beste mensen, ik stop met mijn vrijwilligerwerk voor SV. Ze laten een zekere Ewals (sly) toe, waar ik niet mee door één deur kan. Ik leen mij niet voor dreigementen en valse internet.
quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:04 schreef Toverheks het volgende:
2:03 PietjeSV: Beste mensen, ik stop met mijn vrijwilligerwerk voor SV. Ze laten een zekere Ewals (sly) toe, waar ik niet mee door één deur kan. Ik leen mij niet voor dreigementen en valse internet.
quote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:46 schreef Wijnneus het volgende:
Palma komt niet bij de Jaap-show, meldde ze net in de chat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |