FOK!forum / Eurovisie Songfestival / [NIEUWS] Mediaberichten en rellen
Greysdinsdag 19 januari 2010 @ 10:05
Vanmorgen in de Telegraaf:
quote:
Opnieuw Songfestivalrel
door Richard van de Crommert

AMSTERDAM - De Tros heeft aanbiedingen van enkele winnende Songfestivalcomponisten, om voor ons land een lied te schrijven, hooghartig aan de kant geschoven.

De vier liedjes, die op verzoek van Songfestivalfans per post naar het kantoor van de Tros werden verzonden, blijken ongeopend retour gestuurd en totaal onbeantwoord. Dit tot verbijstering van de succescomponisten en de verontruste fans. In plaats van de bewezen toppers, koos de Tros vervolgens voor Vader Abraham, die op het liedjesevenement nooit hoger scoorde dan een plek in de achterhoede.

Onder de internationale succescomponisten bevonden zich schrijvers die verantwoordelijk waren voor de winnende liedjes in 1994 en 1996 en de nummers twee in 2003 en 2004. Plan was om bij hun inzendingen Nederlandse artiesten te zoeken.

De componisten werden benaderd door een groep verontruste Songfestivalfans onder leiding van Gert Jan Waterink uit Groningen. Hij is van mening dat een top-10-notering voor Nederland dit jaar een absolute noodzaak is. Al jaren slaat ons land de plank mis op het liedjesfestijn. Van alle Noord- en West-Europese landen hebben alleen Nederland en Portugal de afgelopen tien jaar geen enkele keer een plek bij de bovenste twaalf gehaald. „Ik ben het passieve gedrag van Nederland, verspreid over een periode van tien onsuccesvolle jaren, behoorlijk zat”, zegt Waterink. „Nederland moet een lange negatieve spiraal van tien jaar slechte resultaten doorbreken met een daverend succes.”

Vanaf juli vorig jaar zocht Waterink met de Tros. Maar de omroep deed niets met de serieuze voorstellen. „De Tros heeft de opgestuurde nummers zonder pardon en opgeopend retour gestuurd”, zegt Waterink. „Het lukt me maar niet om in contact te komen met de Tros. Dat is toch gek. Want het lukt mij wel om liedjesschrijvers te enthousiasmeren. Mijn voorstel om prat te gaan op hun kwaliteiten werd niet in overweging genomen. Ik moet eerlijk zijn dat ik zwaar ontgoocheld ben over de onprofessionele manier waarmee de Tros deze professionals afwimpelt. Deze componisten hebben bewezen dat men kan scoren op het Songfestival met iets opvallends en iets nieuws. Het minste wat ik had verwacht was een nette mail terug.”

De gepolste buitenlandse componisten voelden zich stuk voor stuk vereerd. Brendan Graham, verantwoordelijk voor de winnende Ierse inzendingen uit 1994 en 1996, had er wel oren naar om voor Nederland een lied te componeren. Volgens Waterink zou hij iets kunnen betekenen Nick en Simon.

Yves Barbieux en Michél Morvan, verantwoordelijk voor de tweede plek in 2003, waren zelfs laaiend enthousiast. De platenmaatschappij van de twee mannen wilde alle medewerking verlenen. Vanwege de Nederlandse belangstelling werd het Best Of-album van de Belgen uitgesteld van november tot februari. Er werden twee liedjes naar het hoofdkantoor van de Tros opgestuurd, maar het pakketje werd na twee ongeopend terug gezonden. Manager Wilfried Brits is totaal ontgoocheld over de onbeschofte reactie van de Tros. „We waren ervan overtuigd met het lied No Puedo een goed resultaat te kunnen halen in Oslo. We brengen het nu alsnog als single uit.”

Ook erg enthousiast (delighted) was het management van de Servische componist Zeljko Joskimovic, goed voor zilver in 2004, brons in 2006 en een zesde plek in 2008. Er werd direct een cd op met twee geschikte nieuwe nummers naar Nederland opgestuurd. „Hij zou mogelijk iets kunnen betekenen voor zangeres Petra Berger”, suggereert Waterink.

Maar het liep allemaal anders. Vorige maand koos de Tros er plotseling voor om Pierre Kartner de Nederlandse Songfestival-inzending te laten schrijven. Volgende maand wordt daar een artiest bij gezocht. Kartner, die in 1973 als componist ook al verantwoordelijk was voor de Nederlandse inzending, haalde toen een veertiende plaats op een deelnemersveld van zeventien deelnemende landen. Dit jaar doen 39 landen mee aan het Eurovisie Songfestival.

De verontruste fans vrezen opnieuw een zeperd voor Nederland en zijn op internet een actie begonnen tegen het ondemocratische gedrag van de Tros.

De Tros zelf blijft laconiek onder alle ophef. „Deze fans hebben inderdaad voorstellen gedaan, maar wij hebben voor een andere componist gekozen”, reageert een woordvoerster van de omroep. „En wij gaan absoluut voor een finaleplek.”
Greysdinsdag 19 januari 2010 @ 10:06
quote:
Onder de internationale succescomponisten bevonden zich schrijvers die verantwoordelijk waren voor de winnende liedjes in 1994 en 1996 en de nummers twee in 2003 en 2004. Plan was om bij hun inzendingen Nederlandse artiesten te zoeken.


Ja, vooral aan de kant schuiven dat soort componisten!
hermanberghuisdinsdag 19 januari 2010 @ 12:39
Schandalig! We moeten nooit meer meedoen met het Eurovisie Songfestival!
Phoenixbirdydinsdag 19 januari 2010 @ 13:32
Inderdaad belachelijk.
quote:
Ook erg enthousiast (delighted) was het management van de Servische componist Zeljko Joskimovic, goed voor zilver in 2004, brons in 2006 en een zesde plek in 2008. Er werd direct een cd op met twee geschikte nieuwe nummers naar Nederland opgestuurd. „Hij zou mogelijk iets kunnen betekenen voor zangeres Petra Berger”, suggereert Waterink.
Slik, Petra Berger. Gemiste kans.
Fred_Bdinsdag 19 januari 2010 @ 19:46
Het is inderdaad jammer dat fans, die hun tijd erin steken, niet de mogelijkheid geboden wordt om een goede voorronde van de grond te krijgen. De TROS geeft immers de voorkeur aan de eigen achterban en hun dubieuze muzieksmaak.

Ik heb de petitie van die gasten ook ondertekend.
Symphonicwoensdag 20 januari 2010 @ 09:08
Het is triest dat de tros blijft hangen op het Op Volle Toeren niveau.
Democratie is erg ver te zoeken bij deze omroep. Eigenlijk zouden de makers van de petitite een ledenopzeg actie moeten starten. Het is de Tros arrogantie voorbij...
Greyswoensdag 20 januari 2010 @ 11:05
quote:
Yolanthe begrijpt kritiek songfestival

AMSTERDAM - Yolanthe Cabau van Kasbergen begrijpt alle commotie rond de Nederlandse inzending op het Eurovisie Songfestival. "Het nummer is heel volks en dat zijn wij Nederlanders ook."

Dit zegt de presentatrice van het nationale songfestival in Spits. Wel laat Yolanthe weten dat ze ontzettend veel vertrouwen heeft in het door Pierre Kartner geschreven nummer. "We hebben de laatste jaren de allerbeste popliedjes gestuurd, met veel glamour. Dit is eens iets anders."

Veel Nederlanders vinden de door de Tros geslecteerde inzending een aanfluiting. Er is zelfs een protestbeweging ontstaan die mensen oproept de verloedering van het songfestival tegen te gaan. Ook Glennis Grace en Eric van Tijn zijn niet overtuigd.
lezzerwoensdag 20 januari 2010 @ 11:22
quote:
Op woensdag 20 januari 2010 09:08 schreef Symphonic het volgende:
Het is triest dat de tros blijft hangen op het Op Volle Toeren niveau.
Spijker op z'n kop.

Misschien moeten we wel een "we are sorry" actie doen net als toen met Bush
Tha_Erikwoensdag 20 januari 2010 @ 11:24
quote:
Op woensdag 20 januari 2010 11:05 schreef Greys het volgende:

[..]
Ik voel me helemaal niet volks, Yol !
lezzerwoensdag 20 januari 2010 @ 11:25
quote:
Op woensdag 20 januari 2010 11:24 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik voel me helemaal niet volks, Yol !
Je bent verdorie een nette ESF-nicht met stijl ja
Dirkhzondag 11 april 2010 @ 17:46
SongFestival Flashmob gaat niet door.

De geplande Flashmob, waar 18.000 mensen aan mee zouden doen wordt vanwege het vliegtuigongeval in Polen tot nader order afgelast.
Dit melden de organisatoren op Escotaday.com:
quote:
"Due to yesterday's tragic accident we are mourning together with the people of Poland. The flashmob that was supposed to take place on Monday has been postponed. The organisers will come back with more info as soon as possible".
Mogelijk wordt de Flashmob op een andere datum uitgevoerd. Mocht je mee willen doen, dan kan je via onderstaande filmpjes de instructies volgen.

1:
2.
3.
4.

Voor nog meer info kan je kijken op Eurovision Song Contest 2010 Flash Mob Dance
Dirkhmaandag 12 april 2010 @ 18:48
Teddy Scholten overleden.

Het nieuws meldt dat Teddy Scholten is overleden. Teddy is 83 jaar geworden.
Teddy Scholten heeft meegedaan aan het Song Festival van 1959 met het lied "Een beetje"

Greysmaandag 12 april 2010 @ 19:20
Een Songfestival icoon is niet meer.
lezzermaandag 12 april 2010 @ 19:33
Goh, toch even zo'n "ach jee"-momentje...
Fred_Bmaandag 12 april 2010 @ 19:39
Wat een treurig nieuws zo
Arizonamaandag 12 april 2010 @ 19:57
quote:
Op maandag 12 april 2010 18:48 schreef Dirkh het volgende:
Teddy Scholten overleden.

Het nieuws meldt dat Teddy Scholten is overleden. Teddy is 83 jaar geworden.
Teddy Scholten heeft meegedaan aan het Song Festival van 1959 met het lied "Een beetje"

Het songfestival zou nog wel 'een beetje' meer als toen mogen zijn
Dirkhmaandag 12 april 2010 @ 19:59
quote:
Op maandag 12 april 2010 19:57 schreef MaLo het volgende:

[..]

Het songfestival zou nog wel 'een beetje' meer als toen mogen zijn
Ja, ben ik wel met je eens. Het is wel mooi hoor. Aan de andere kant kan het niet meer, je trekt dan alleen kijkers die op zoek zijn naar nostalgie.
Greysmaandag 12 april 2010 @ 20:01
quote:
Op maandag 12 april 2010 19:59 schreef Dirkh het volgende:

[..]

Ja, ben ik wel met je eens. Het is wel mooi hoor. Aan de andere kant kan het niet meer, je trekt dan alleen kijkers die op zoek zijn naar nostalgie.
Een béétje meer kan wel, je kunt ook heel modern mét orkest zijn bijvoorbeeld
Dirkhmaandag 12 april 2010 @ 20:03
quote:
Op maandag 12 april 2010 20:01 schreef Greys het volgende:

[..]

Een béétje meer kan wel, je kunt ook heel modern mét orkest zijn bijvoorbeeld
Ik heb nooit begrepen waarom de orkestbak moest verdwijnen. De dirigent die een grapje maakte, zorgde voor wat ontspanning en ook weer voor spanning.
Fred_Bmaandag 12 april 2010 @ 20:23
Er is straks een speciale in memoriam-uitzending over Teddy Scholten (van maar liefst 15 minuten ). Om 0.15u op Ned.1.
Dirkhmaandag 12 april 2010 @ 20:27
quote:
Op maandag 12 april 2010 20:23 schreef Fred_B het volgende:
Er is straks een speciale in memoriam-uitzending over Teddy Scholten (van maar liefst 15 minuten ). Om 0.15u op Ned.1.
Bedankt voor het melden.
http://nos.nl/artikel/150(...)olten-overleden.html

[ Bericht 7% gewijzigd door Dirkh op 12-04-2010 20:33:04 ]
Dirkhdinsdag 13 april 2010 @ 12:53
Choreograaf JaQuel Knight, onder andere bekend als de choreograaf van Beyoncé zal met Azerbeidzjan zangeres Safura gaan samenwerken voor haar optreden tijdens het ESF in Oslo.
JaQuel Knight is de choreograaf van Beyoncé (Single Ladies), Britney Spears en op dit moment ook van de American Idols.

Wat JaQuel Knight gaat maken van Safura's Drip Drop is onbekend, maar het zal wel eens iets spannends kunnen worden. Hier nog een keer uitvoering zonder JaQuel Knight.
Dirkhdinsdag 13 april 2010 @ 14:16
Vanavond in Shownieuws op SBS6 worden de beelden getoond van de opnames die vandaag zijn gemaakt voor het promotiefilmpje voor het ESF.
Hieronder een foto die is gemaakt als Postcard.


(foto is gemaakt door OGAE Nederland)
Greysdinsdag 13 april 2010 @ 14:28
Oh!
Eh... gezellig!

Dit wordt dus uitgezonden vlak voordat Sien gaat optreden op het ESF
Dat gaat de halve wereld dus aanschouwen! Shalalie!
tombolafandinsdag 13 april 2010 @ 14:31
Zoals Carlo of Irene al vroeg in Life4you; kunnen ze niet gaan filmen met koninginnedag?
Dirkhdinsdag 13 april 2010 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 14:28 schreef Greys het volgende:
Oh!
Eh... gezellig!

Dit wordt dus uitgezonden vlak voordat Sien gaat optreden op het ESF
Dat gaat de halve wereld dus aanschouwen! Shalalie!
Ja Het ziet er een beetje... eh... ja hoe zal ik dat nou zeggen, eh... Hollands uit.
Greysdinsdag 13 april 2010 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 14:32 schreef Dirkh het volgende:

[..]

Ja Het ziet er een beetje... eh... ja hoe zal ik dat nou zeggen, eh... Hollands uit.
Ah joh, da's 'gezellig!'
Dizzy-Miss-Lizzydinsdag 13 april 2010 @ 14:33
Hoe komen toch die vooroordelen over Nederland de wereld in?
#ANONIEMdinsdag 13 april 2010 @ 17:36
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 14:16 schreef Dirkh het volgende:
Vanavond in Shownieuws op SBS6 worden de beelden getoond van de opnames die vandaag zijn gemaakt voor het promotiefilmpje voor het ESF.
Hieronder een foto die is gemaakt als Postcard.

[ afbeelding ]
(foto is gemaakt door OGAE Nederland)
OMG
Dirkhdinsdag 13 april 2010 @ 18:26
Vandaag is het nieuwe 3D logo gepresenteerd voor het ESF.



Het New Media Technology College Dublin heeft deze animatie gemaakt en zal tijdens het songfestival gedurende iedere pauze worden gebruikt en gezien worden door 125 miljoen mensen.
Dirkhdinsdag 13 april 2010 @ 21:06
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 12:53 schreef Dirkh het volgende:
Choreograaf JaQuel Knight, onder andere bekend als de choreograaf van Beyoncé zal met Azerbeidzjan zangeres Safura gaan samenwerken voor haar optreden tijdens het ESF in Oslo.
JaQuel Knight is de choreograaf van Beyoncé (Single Ladies), Britney Spears en op dit moment ook van de American Idols.

Wat JaQuel Knight gaat maken van Safura's Drip Drop is onbekend, maar het zal wel eens iets spannends kunnen worden. Hier nog een keer uitvoering zonder JaQuel Knight.
Safura en Single Ladies, geloof jij het? Dat kan je hieronder zien.

Dirkhdonderdag 15 april 2010 @ 10:27
Na de Paralympics komt er nu ook een Capabillity Award, een songfestival voor mensen met een handicap.

Bron: Broadcast Magazine
quote:
TROS-presentatrice Lucille Werner is erin geslaagd interesse te wekken bij de European Broadcast Union (EBU) voor het programma-format CapAward. Er wordt achter de schermen zelfs al hard gewerkt aan een Eurovision Capability Award.

Hierbij krijgen alle Europese landen de gelegenheid iemand met een handicap af te vaardigen om te laten zien hoe hij of zij een handicap heeft omgezet in talent. Streefdatum voor uitzending is begin oktober 2011.

Werner: "Maandag wordt het echt spannend. Dan mag ik een presentatie verzorgen voor alle tv-bazen van Europa op het hoofdkantoor van de EBU in Luzern". De uitzending, die dezelfde opzet krijgt als het Eurovisie Songfestival, zal live vanuit Amsterdam worden gepresenteerd door Werner.

"Ik kan me natuurlijk niet overal mee bemoeien, maar ik ben wel enorm betrokken bij het project. Vooralsnog ga ik ervan uit dat elk land, net als bij het songfestival, zelf mag beslissen of ze een nationale voorronde houden of direct hun kandidaat aanwijzen. Maar bij de CapAward gaat het natuurlijk om meer dan een liedje. Het zijn stuk voor stuk persoonlijke verhalen, die ongetwijfeld veel zullen losmaken bij de kijker."
Dirkhvrijdag 16 april 2010 @ 11:36
Oslo 2010 iPhone Applicatie

Voor de echte liefhebbers van het Euro Song Festival en in het bezit zijn van een iPhone, is er nu ook een applicatie te downloaden waarmee je in een oogopslag kan zien welke landen mee doen, op welk plaats ze in de (semi) finale staan en verwijzingen naar de Youtube filmpjes.
Ook kan je terug gaan naar de History van een bepaald land en zien hoeveel punten ze in welk jaar hebben gehaald en op welke plek ze uiteindelijk zijn beland.

Hieronder een aantal screenshots.




Wil je meer info, kijk dan in bij de Application Manager van jouw iPhhone of ga naar http://itunes.apple.com/us/app/id366119709?mt=8#

[ Bericht 2% gewijzigd door Dirkh op 16-04-2010 14:35:34 ]
Dirkhvrijdag 16 april 2010 @ 14:21
Sieneke opent Songfestival-tentoonstelling.

Zangeres Sieneke, die Nederland op het komende Eurovisie Songfestival in Oslo zal vertegenwoordigen, opent op 12 mei in het Lloyd Hotel in Amsterdam de tentoonstelling 'May we have your dress please?!'.

De tentoonstelling bestaat uit vele creaties die door Nederlandse zangeressen zijn gedragen tijdens het Eurovisie Songfestival. De bijzondere kleding, veelal van de hand van Nederlandse top-ontwerpers, is belangeloos ter beschikking gesteld door diverse deelnemers aan het Eurovisie Songfestival.
CL Events & Management organiseert (geheel belangeloos) deze tentoonstelling in samenwerking met het Lloyd Hotel Amsterdam ten bate van de Sandra Reemer Foundation. Sandra Reemer richtte deze stichting eind 2008 op.

De doelstelling van de Sandra Reemer Foundation is kinderen en jonge mensen in ontwikkelingslanden de mogelijkheid bieden aan hun toekomst te kunnen werken door middel van scholing of inkomengenererende projecten te ontwikkelen. Mensen worden aangesproken op hun eigen verantwoordelijkheid. Dus wij geven niet alleen vis, maar leren hen ook te vissen zodat ze onafhankelijk hun levenspad kunnen vervolgen.

Willeke Alberti, Anneke Grönloh, Esther Hart, Frizzle Sizzle, Linda Wagenmakers, Maywood, Edsilia Rombley en Justine Pelmelay zijn enkele van de artiesten die de kleding, gedragen tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival, ter beschikking stellen. Bezoekers betalen 5 euro om de tentoonstelling 'May we have your dress please?!' te kunnen bezichtigen. De volledige opbrengst gaat naar de Sandra Reemer Foundation.

Sandra Reemer, die maar liefst 4 keer op het Eurovisie Songfestival te zien was, stelt uiteraard ook haar eigen kleding ter beschikking. 'Ik ben dolgelukkig met dit initiatief van CL Events en met het Lloyd Hotel, dat belangeloos alle ruimte ter beschikking stelt. Dat past precies bij mijn stichting, waarbij het 'wij'-gevoel voorop staat,' aldus Sandra Reemer. Voor meer informatie www.sandrareemerfoundation.nl

[ Bericht 0% gewijzigd door Dirkh op 16-04-2010 17:13:35 ]
Tha_Erikvrijdag 16 april 2010 @ 16:33
Oeh de leren jasjurk van Linda .
Dirkhvrijdag 16 april 2010 @ 21:13
Zangeres Marlous heeft burn-out

Alle hectiek rond het Nationaal Songfestival is Marlous niet in de koude kleren gaan zitten...

Malous is geveld door een burn-out en moet het van de dokter de komende drie maanden rustig aan doen, meldt Shownieuws.
De zangeres is na haar deelname aan het Nationaal Songfestival meteen aan de slag gegaan met haar debuutalbum, maar omdat ze nu oververmoeid is en last heeft van hyperventilatie zal de release tot een onbekende datum worden uitgesteld.
Al Marlous' optredens voor de komende tijd zijn afgezegd.

Copy paste van de Telegraaf
Greysvrijdag 16 april 2010 @ 21:39
Och, die arme achtergronddanseressen zijn nu dus werkeloos?
Dirkhvrijdag 16 april 2010 @ 21:39
quote:
Op vrijdag 16 april 2010 21:39 schreef Greys het volgende:
Och, die arme achtergronddanseressen zijn nu dus werkeloos?
Nee, die zijn los in te huren.
Pisces29vrijdag 16 april 2010 @ 23:32
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 14:32 schreef Dirkh het volgende:

[..]

Ja Het ziet er een beetje... eh... ja hoe zal ik dat nou zeggen, eh... Hollands uit.

Is dit nou dat gebeuren waar het oproepje mekkerde over "jong en hip"?
Dirkhzaterdag 17 april 2010 @ 09:34
Vinzzent zet Dromendans Videoclip online.

Nationaal Songfestival kandidaat Vinzzent die niet de steun van Pierre Kartner kreeg, en dus Nederland niet gaat vertegenwoordigen op het Nationale Songfestival, heeft zijn videoclip op YouTube geplaatst.
Zijn single "Dromendans" kwam uit op 09 april en staat op nummer 9 van de Nederlandse top 30 (week 15)

Knutknuttssonzaterdag 17 april 2010 @ 22:29
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 09:34 schreef Dirkh het volgende:
Vinzzent zet Dromendans Videoclip online.

Nationaal Songfestival kandidaat Vinzzent die niet de steun van Pierre Kartner kreeg, en dus Nederland niet gaat vertegenwoordigen op het Nationale Songfestival, heeft zijn videoclip op YouTube geplaatst.
Zijn single "Dromendans" kwam uit op 09 april en staat op nummer 9 van de Nederlandse top 30 (week 15)


tja....
Fred_Bzaterdag 17 april 2010 @ 23:01
Vinzzent heeft best wel wat aardige nummers gemaakt. Maar dit is natuurlijk een plaat van niets.
FP128zondag 18 april 2010 @ 16:22
Kun je niet gewoon zeggen dat het hele EVSF een grote onzin show is
en een muzikale waarde van 0,0 heeft?
Knutknuttssonzondag 18 april 2010 @ 16:23
quote:
Op zondag 18 april 2010 16:22 schreef FP128 het volgende:
Kun je niet gewoon zeggen dat het hele EVSF een grote onzin show is
en een muzikale waarde van 0,0 heeft?
Nee
Dirkhzondag 18 april 2010 @ 16:24
quote:
Op zondag 18 april 2010 16:22 schreef FP128 het volgende:
Kun je niet gewoon zeggen dat het hele EVSF een grote onzin show is
en een muzikale waarde van 0,0 heeft?
Ja, dat kan je wel zeggen. Volgens mij heb je het zelf net geschreven, dus de vraag is eigenlijk al door jezelf beantwoord.
Greyszondag 18 april 2010 @ 19:01
quote:
Op zondag 18 april 2010 16:22 schreef FP128 het volgende:
Kun je niet gewoon zeggen dat het hele EVSF een grote onzin show is
en een muzikale waarde van 0,0 heeft?
Dat kan jij best zeggen als je dat vindt hoor. Maar als je vindt dat het een muzikale waarde van 0,0 heeft dan ben ik het absoluut niet met je eens en moet je misschien toch eens wat inzendingen uit het verleden gaan beluisteren. Abba, Waterloo, 0,0 muzikale waarde? Hm...

En verder heeft dit weinig van doen met 'Mediaberichten en rellen' toch?
Maar je mag er een topic over openen als je wilt?
Dirkhzondag 18 april 2010 @ 19:04
Tatjana laat weer van zich horen.

De toch al niet zo succesvolle Tatjana Simic meent weer door te moeten gaan over Sieneke. Volgens Tatjana is Sieneke te truttig.
Tatjana die in de jury zat bij het Nationaal Song Festival, schijnt het niet te kunnen laten rusten en gaat door met modder gooien in het programma Live4You. Ze noemt de verkiezing van Sieneke als vertegenwoordigster voor het ESF doorgestoken kaart. "George Baker, Daniël Dekker en Pierre Kartner hebben ’s middags in de kleedkamer al handjeklap gedaan" aldus Tatjana.

Tatjana is al een tijdje buiten de spotlights en belooft op korte termijn weer terug op het scherm te komen. Ik kan niet wachten op dat programma, want als we Tatjana moeten geloven, zal het er van af spetteren.

Laat weten wat jij van Sieneke vindt in: [NED] #3 Sieneke - Shalalie Shalala

[ Bericht 1% gewijzigd door Dirkh op 18-04-2010 19:27:44 ]
tombolafanmaandag 19 april 2010 @ 14:33
quote:
Op zondag 18 april 2010 16:22 schreef FP128 het volgende:
Kun je niet gewoon zeggen dat het hele EVSF een grote onzin show is
en een muzikale waarde van 0,0 heeft?
quote:
Op zondag 18 april 2010 19:01 schreef Greys het volgende:

[..]

En verder heeft dit weinig van doen met 'Mediaberichten en rellen' toch?
Maar je mag er een topic over openen als je wilt?
mwah, ik vind dit een aardig begin tot rellen
Greysmaandag 19 april 2010 @ 14:35
quote:
Op maandag 19 april 2010 14:33 schreef tombolafan het volgende:

[..]


[..]

mwah, ik vind dit een aardig begin tot rellen
True, true.
Dirkhdinsdag 20 april 2010 @ 19:30
Sieneke weer terug naar school.

Zoals we allemaal wel weten moet Sieneke haar Engels een beetje bijschaven. Omdat ze natuurlijk ook de buitenlandse pers te woord zal moeten staan, is het handig als je de vragen in ieder geval begrijpt en ook een beetje normaal kan antwoorden, zonder tolk.
Sieneke ken haar grenzen en gaat dus terug naar school en wat je er ook van vindt. Zie een korte reportage van haar eerste schooldag op Songfestival.nl
#ANONIEMdinsdag 20 april 2010 @ 21:57
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 19:30 schreef Dirkh het volgende:
Sieneke weer terug naar school.

Zoals we allemaal wel weten moet Sieneke haar Engels een beetje bijschaven. Omdat ze natuurlijk ook de buitenlandse pers te woord zal moeten staan, is het handig als je de vragen in ieder geval begrijpt en ook een beetje normaal kan antwoorden, zonder tolk.
Sieneke ken haar grenzen en gaat dus terug naar school en wat je er ook van vindt. Zie een korte reportage van haar eerste schooldag op Songfestival.nl
Even serieus; wat heeft dat mens dan voor middelbare school gedaan als ze geen eens zich ook maar een beetje verstaanbaar kan maken in het Engels? Dat krijg je toch al vanaf groep 6 basisschool
Dirkhwoensdag 12 mei 2010 @ 08:39
Terwijl iedereen in De TV Kantine zich vrijdag opmaakt voor het Eurovisie Songfestival, gebeurt er een ‘ongelukje’ met de Nederlandse-inzending Sieneke. Ze kan niet langer optreden.

Maar de vraag is dus nu: wie gaat er nu naar Oslo? Ondertussen probeert menig Bekende Nederlander Sieneke alsnog er weer bovenop te krijgen, maar of dit nou zo’n goed idee is… Carlo Boszhard en Irene Moors kruipen voor het eerst in de huid van Yolanthe Cabau van Kasbergen, Pierre Kartner, Columbo, Jessica Fletcher, Robert Schoemacher, Marianne Weber. Ook is er een persiflage op The Nanny.

Aanstaande vrijdag zijn er gastrollen weggelegd voor de volgende bekende Nederlanders; Gordon (als moeder van The Nanny), Ron Boszhard (als oma van The Nanny), John van den Heuvel, Albert Verlinde en Cornald Maas. Vrijdag, 22:00u op RTL 4.

(bron: Mediablobber.nl)
JJHmaandag 17 mei 2010 @ 18:08
Gordon overweegt opnieuw deelname Songfestival

Staat het hier goed?
Laten we hem met één of andere Dana achtige act die kant op sturen.
Greysdinsdag 18 mei 2010 @ 09:59
quote:
Sieneke uitgezwaaid

door Richard van de Crommert

AMSTERDAM - Sieneke vertrekt vandaag naar Oslo. Het worden spannende tijden. Ze mag nog steeds niet spreken door een keelontsteking, maar heeft morgen al haar eerste repetitie.

Ondertussen geloven fans van het Eurovisie Songfestival niet dat Nederland dit jaar de finale zal halen. Fanclubs uit heel Europa stemden op hun favoriete inzendingen.

Van de 30 landen die hun stemmen hebben uitgebracht, sprokkelde Nederland 10 punten bij elkaar, allemaal afkomstig van Noorwegen en Oostenrijk. Daarmee staat ons land op een gedeelde 21e plek.

Het zou net genoeg moeten zijn om na zes jaar weer eens in de finale van het Songfestival te staan, ware het niet dat Nederland ongunstig heeft geloot. Ons land komt uit in de veel sterkere tweede halve finale.

Vijf landen bereiken, als de fans gelijk hebben, met minder punten dan Sha-la-lie Ik Ben Verliefd, de finale. Zij hebben de zwakkere eerste halve finale geloot en kunnen met minder toe. Zo staat Finland bij de fans op een lage 31e plaats, tien plaatsen onder ons land, maar komt wel in de finale. De regels zijn simpel: voor beide halve finales geldt dat de bovenste tien doorgaan.

Sieneke zou eindigen op een gedeelde twaalfde plaats in de tweede halve finale. Ruim aan de leiding bij de fans staat de inzending van Denemarken. Daarnaast doen Israël en Duitsland het erg goed. Nummers vier, vijf en zes zijn: Noorwegen. Armenië en Kroatië.
Bron
#ANONIEMdinsdag 18 mei 2010 @ 10:11
Daaaag Sieneke
lezzerdinsdag 18 mei 2010 @ 10:37
Dat is natuurlijk wel een onnozele manier van "pollen" hè.
Als je het echt wilt weten, moet je ze per finalegroep punten laten geven lijkt me.
TheVulturedinsdag 18 mei 2010 @ 12:14
Is Sieneke´s keel al weer hersteld?
#ANONIEMdinsdag 18 mei 2010 @ 12:15
quote:
Op dinsdag 18 mei 2010 12:14 schreef TheVulture het volgende:
Is Sieneke´s keel al weer hersteld?
Dat moet je aan Jan van 27 vragen
TheVulturedinsdag 18 mei 2010 @ 12:16
quote:
Op dinsdag 18 mei 2010 12:15 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Dat moet je aan Jan van 27 vragen
Fred_Bdinsdag 18 mei 2010 @ 21:00
quote:
Op dinsdag 18 mei 2010 10:37 schreef lezzer het volgende:
Dat is natuurlijk wel een onnozele manier van "pollen" hè.
Als je het echt wilt weten, moet je ze per finalegroep punten laten geven lijkt me.
Blijkbaar krijgen we de helft van de punten van Oostenrijk, die niet eens meedoen...
lezzerdinsdag 18 mei 2010 @ 21:46
quote:
Op dinsdag 18 mei 2010 21:00 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Blijkbaar krijgen we de helft van de punten van Oostenrijk, die niet eens meedoen...
Ja, nou kunnen we het natuurlijk helemaal wel vergeten...
MadMasterwoensdag 19 mei 2010 @ 08:41
Zal het hier ook maar even posten, is toch nieuws...

= = = = =

Fans zwaaien Sieneke uit

Vanmorgen is de Nederlands deelneemster aan het Eurovisie Songfestival Sieneke vertrokken naar Oslo.
Nog herstellend van een keelontsteking nam de muisstille zangeres afscheid van haar familie en fans. Op haar reis naar Noorwegen wordt Sieneke bijgestaan door haar coach, Marianne Weber.



Een vaste groep fans, verzameld via de intercommunity Fok!, hadden een ludieke actie voor Sieneke in petto.
Woordvoerdster 'Greys': "We zijn afgelopen weekend bij elkaar gekomen in een huisje van Landal GreenParks en hebben daar nagedacht hoe we Sieneke een hart onder de riem konden steken".
Met lakens en verfbussen werd een spandoek gemaakt en vanmorgen in alle vroegte heeft fan Dirkh het spandoek langs de Polderbaan nabij Schiphol in de grond gestoken.
"We hopen dat we, na al het gezeur rondom 'Sjalalie, Sjalala, Ik Ben Verliefd Op Jou', Sieneke hiermee kunnen laten blijken dat er wel degelijk mensen geloven in haar kansen tijdens het songfestival.", aldus een emotionele Dirkh. "Van ons krijgt ze sowieso 'twelve points!!'", voegen de andere fans JJH, Cat22, Loveless85, Goodbye, Tha_Erik, Tombolafan, ElisaB, Dizzy-Miss-Lizzy, Ingetje79 en Ml-etje daar lachend in koor aan toe.



Sieneke dient zich via de halve finale op 27 mei nog wel te plaatsen voor een deelname aan de finale op 29 mei. De fans van het Fok!-forum wachten in spanning af.
#ANONIEMwoensdag 19 mei 2010 @ 09:25
quote:
Sieneke gevlogen!
door Richard van de Crommert
AMSTERDAM - Sieneke is in Oslo. De 18-jarige zangeres, die volgende week ons land vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, werd gisteren uitgezwaaid. Ze had geen last van de aswolk. Het was een heel avontuur: het was voor Sieneke de allereerste keer dat ze met het vliegtuig reisde.

De zorgen over Sieneke groeien. De Nijmeegse zangeres heeft nog steeds last van een ernstige keelontsteking. Meer dan een week heeft ze op doktersadvies gezwegen. Ze mocht gisteren één minuut praten. De zangeres heeft te lang doorgelopen met haar klachten, maandag werd een afscheidsfeestje in Hilversum al afgelast.

In Oslo wordt al drie dagen druk gerepeteerd door alle deelnemende artiesten. Vandaag staat de eerste repetitie van Sieneke op de agenda. Dan wordt ook iets meer duidelijk over de act van ons land; er wordt gefluisterd dat Sieneke wordt bijgestaan door een paar acteurs.

Begeleidster Marianne Weber heeft alle vertrouwen in een goede afloop. Zij is ervan overtuigd dat de Nederlandse inzending volgende week zal opvallen in Oslo.




[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 19-05-2010 09:27:17 ]
#ANONIEMdonderdag 20 mei 2010 @ 09:50
Potentieel relletje:
quote:
'Sieneke nept de boel'
door onze redactie
AMSTERDAM - Kampte Sieneke werkelijk met keelontsteking? Of was het een ordinaire reclamestunt?

Songfestivalgangers betwijfelen openlijk in Sp!ts af of onze afvaardiging echt wel ziek was. Ze suggereren dat de TROS zou de keelontsteking bedacht zou hebben om de pers op afstand te houden en tegelijkertijd extra media-aandacht te genereren voor de zangeres.

Tijdens de eerste repetitie in Oslo zou gisteren niets te merken zijn geweest van de stemproblemen van de afgelopen tijd. Ook gaf Sieneke volop interviews, terwijl ze haar stem zo weinig mogelijk zou moeten belasten.

Volgens de TROS is het gerucht onzin, zo schrijft de krant.
Greysdonderdag 20 mei 2010 @ 12:02
quote:
programma van donderdag 20 mei

Vandaag staat een belangrijke persbijeenkomst op het programma. Zowel de Nederlandse, als de internationale pers is uitgenodigd bij het Koninklijk paleis tijdens 'de wisseling van de wacht'. Hét moment voor Sieneke om zich aan de pers te presenteren!

Eerder op de dag zal Sieneke een soundcheck hebben voor een optreden in de 'Eurovillage'. Dit optreden zal aanstaande maandag voor een groot publiek plaatsvinden.
Van Songfestival.nl
#ANONIEMdonderdag 20 mei 2010 @ 12:04
Is dat die persco waar ze maar 1 minuut gaat praten omdat ze niet genoeg engels spreekt om zich verstaanbaar te maken?
MPGzondag 23 mei 2010 @ 16:44
'Sieneke favoriet voor zege Eurovisie'

De Duitsers hebben veel vertrouwen in het liedje 'Ik ben verliefd (Sha-la-lie Sha-la-la) van Sieneke. Op een persconferentie noemde de Duitse delegatie Nederland favoriet voor de winst van het Eurovisie Songfestival.

Lees verder hier: 'Sieneke favoriet voor zege Eurovisie'
Knutknuttssonzondag 23 mei 2010 @ 16:58
quote:
Op zondag 23 mei 2010 16:44 schreef MPG het volgende:
'Sieneke favoriet voor zege Eurovisie'

De Duitsers hebben veel vertrouwen in het liedje 'Ik ben verliefd (Sha-la-lie Sha-la-la) van Sieneke. Op een persconferentie noemde de Duitse delegatie Nederland favoriet voor de winst van het Eurovisie Songfestival.

Lees verder hier: 'Sieneke favoriet voor zege Eurovisie'
Stelletje volslagen idioten daar..
Pisces29zondag 23 mei 2010 @ 17:18
quote:
Op zondag 23 mei 2010 16:58 schreef Knutknuttsson het volgende:

[..]

Stelletje volslagen idioten daar..

Ja, mijn gedachte toen ik voor het eerst thaiiy bloee hoorde Maar je Duitsers hè
APKzondag 23 mei 2010 @ 18:10
quote:
Op zondag 23 mei 2010 16:58 schreef Knutknuttsson het volgende:

[..]

Stelletje volslagen idioten daar..
Dat is gewoon Duitse humor.
Greysmaandag 24 mei 2010 @ 00:37
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 12:04 schreef Loveless85 het volgende:
Is dat die persco waar ze maar 1 minuut gaat praten omdat ze niet genoeg engels spreekt om zich verstaanbaar te maken?
Dat bleek achteraf dus reuze mee te vallen. Zie het [NED] topic
Ze kreeg er zelfs complimenten over van de journalisten.

De Spaanse zanger wist niet eens de titel van zijn eigen nummer in het Engels en wist ook niet hoe je 'zingen' in het Engels zegt. Dus Sien deed het zo rot nog niet.