zou tof zijn ik heb het gewoon te druk om te schaatsenquote:Op woensdag 17 februari 2010 17:08 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Hopelijk kunnen we dit weekend nog wat rijden...
tofquote:Op woensdag 17 februari 2010 23:22 schreef Cynic het volgende:
23 April support van Anathema in Bibelot bevestigd
Kloptquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:19 schreef Bosbeetle het volgende:
Hey cynic is jouw myspace profiel weg?
quote:
welke spier?quote:
Ik wil eigenlijk ook nog van m'n facebook af. En hyves, wat dat betreftquote:
Je kunt beter vragen welke niet, na de 50 km van afgelopen woensdag, was de training van gisteren blijkbaar de druppelquote:
Die heb ik gelukkig nietquote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:06 schreef Cynic het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk ook nog van m'n facebook af. En hyves, wat dat betreft
Dat wil ik eigenlijk ook, maar Hyves heeft de nogal toffe functie dat je je eigen pagina vooral niet kan verwijderen...quote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:06 schreef Cynic het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk ook nog van m'n facebook af. En hyves, wat dat betreft
http://suicidemachine.org/quote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:21 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Dat wil ik eigenlijk ook, maar Hyves heeft de nogal toffe functie dat je je eigen pagina vooral niet kan verwijderen...
quote:Tot ons groot verdriet heeft Facebook Inc. besloten dat WORM, producent van de Web 2.0 Suicide Machine, wordt geëxcommuniceerd van Facebook.
De Web 2.0 Suicide Machine is op eigen initiatief en zelfstandig ontwikkeld door Moddr_, het medialab van WORM. Door WORM aan te pakken probeert Facebook de Suicide Machine op de knieën te dwingen.
De Web 2.0 Suicide Machine maakt het voor gebruikers van - onder andere - Facebook mogelijk om ‘social network zelfmoord’ te plegen. Facebook dreigt met juridische stappen als de machine niet stopt en heeft nu ook geëist dat WORM zijn Facebook profiel (WORM_Rotterdam) onmiddellijk verwijdert. Facebook stelt dat de Web 2.0 Suicide Machine zijn regels heeft overtreden en daarmee heeft WORM zijn recht verspeeld om het platform nog langer te gebruiken, aldus het Amerikaanse bedrijf bij monde van haar advocaat. WORM wil dit gevecht met Facebook niet aangaan. Het idee achter de Web 2.0 Suicide Machine was namelijk ‘ontvrienden’ en om duidelijk te maken dat gebruikers van social network sites altijd zelf de controle over hun data zouden moeten hebben. Die controle wil Facebook niet toestaan en ook wil het bedrijf het debat hierover niet aangaan. Van ons hoeft het zo niet meer, en ons rest geen andere keus dan om nu zelf ook online zelfmoord te plegen. De voorwaarden en de opstelling van Facebook laten voor wat WORM betreft geen enkele ruimte.
WORM betreurt de situatie ten zeerste. De Web 2.0 Suicide Machine was niet bedoeld tegen Facebook, maar als gereedschap voor mensen die om wat voor reden dan ook hun online leven zat zijn. Facebook wil dat alle toegang tot hun dienst, en daarmee alle toegang tot de persoonlijke data van hun gebruikers, via hun eigen ‘connect’ platform gaat. Daarmee kan Facebook zelf de regels bepalen, en deze naar goeddunken veranderen.
De excommunicatie van WORM laat zien dat informatievrijheid en netneutraliteit van de gebruiker op veel social network sites een illusie is. Niet alleen is het mensen niet toegestaan om zich (geautomatiseerd) te ontvrienden, ook wanneer iets gedaan wordt dat bedrijven niet bevalt, kunnen ze besluiten hun onwelgevallige gebruikers uit te sluiten. Facebook laat zien dat een gebruiker alleen die vrijheid heeft die Facebook haar geeft.
Facebook claimt alle rechten. WORM wil niet langer leven in deze 2.0 wereld. Wij nemen daarom ook afscheid van onze vele ‘friends’. Het gaat jullie goed.
U kunt nu onze online zelfmoord zien via www.SuicideMachine.org.
Geen bloemen, geen speeches.
Sinds wanneer is dat? Ik heb een jaar of 2 geleden de mijne wel weggehaald zonder al te veel gezeur.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:21 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Dat wil ik eigenlijk ook, maar Hyves heeft de nogal toffe functie dat je je eigen pagina vooral niet kan verwijderen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
met dansende Cynic?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 19:33 schreef Nouk het volgende:
Vind ik net een prachtig filmphje van die avond in Ommen!Leeeuk!
Volgens mij is de mijne gewoon weg nu.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:21 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Dat wil ik eigenlijk ook, maar Hyves heeft de nogal toffe functie dat je je eigen pagina vooral niet kan verwijderen...
Dat was toch niet het onderwerpquote:Op zondag 21 februari 2010 19:11 schreef Nouk het volgende:
Ik heb een sony vaio...mooi!
Naja, we kopen gewoon een nieuwequote:Op zondag 21 februari 2010 21:12 schreef Nouk het volgende:
Ik wilde het nog even kwijt.
Vervelend van je beeldscherm SW.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |