Bah mijn stats zuigenquote:Op woensdag 20 januari 2010 09:28 schreef Thormodo het volgende:
Eindelijk een beetje een leuke killstreak gehaald (38). Uiteindelijk werd het 48-5 voor mij dus net geen 10:1
.
[ afbeelding ]
Die ronden daarvoor was ik pas goed bezig, man wat speelde ik bagger op de meeste maps zegquote:Op woensdag 20 januari 2010 09:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Bah mijn stats zuigen
De ronde ervoor was ik goed bezig
Haha ja maar toen ownden ze we dik, dus kan me voorstellen dat je dan wegvluchtquote:Op woensdag 20 januari 2010 09:31 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Die ronden daarvoor was ik pas goed bezig, man wat speelde ik bagger op de meeste maps zeg.
Deze screen wat gunstiger voor jou. Wel jammer dat die gasten hem daarna gelijk weer peerden.
[ afbeelding ]
Nee laat die nu maar ff met rust, das mijn backup classquote:Op woensdag 20 januari 2010 13:20 schreef Andyy het volgende:
MIJN CARE PACKAGE, WAT DOE JE
Kut IW.
Doe dan wat tegen die G18 akimbo noobs
Ach het is ook niet de schuld van de gebruikers, het is de schuld van IW dat ze die dingen nog in het spel hebben zitten.quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:24 schreef FUFR het volgende:
zouden ze in afganistan ook meteen N00b! beginnen te roepen als een militair een wapen gebruikt waarbij richten niet echt een issue is?
Mij boeit het noob geroep geen reet, als ik iemand zie krijgt ie gewoon een raketje
same here, als ik al iemand in mn vizier heb heeft ie me al gezienquote:Op woensdag 20 januari 2010 10:40 schreef Blik het volgende:
Gisteren ook weer eens gespeeld. Begin langzamerhand wel meer potjes te krijgen met een 1:1 K/Dratio. Er zit dus progressie in![]()
Ik heb gisteren besloten dat ik niet meer ga spelen met de M4. Geeft wat mij betreft toch te weinig damage. De Scar-H is mijn niieuwe favoriet. En ik moet snel eens wat meer met de sniper spelen, heb nog steeds niks unlocked voor de snipers. Dat krijg je als je af en toe eens een uurtje 's avonds speelt.
in het echt hangt er toch ook een raketwerpertje onder je geweer..?quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach het is ook niet de schuld van de gebruikers, het is de schuld van IW dat ze die dingen nog in het spel hebben zitten.
Een raketwerper lijkt me sterk, in ieder geval wel een grenadelauncherquote:Op woensdag 20 januari 2010 13:26 schreef FUFR het volgende:
[..]
in het echt hangt er toch ook een raketwerpertje onder je geweer..?
eh, ja dat bedoel ik.quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:33 schreef AlligatorNL het volgende:
[..]
Een raketwerper lijkt me sterk, in ieder geval wel een grenadelauncher
dat lukt me aardig aan het gevloek van mijn maten te horenquote:Op woensdag 20 januari 2010 13:37 schreef Andyy het volgende:
Met een UGL moet je juist meer en beter mikken aangezien je de afstand moet schatten, rekening moet houden met de wind etc
je seat was nog warm.quote:Op woensdag 20 januari 2010 14:57 schreef Jantje12345 het volgende:
Leave je een game omdat er weer eens een aimbotter bijzit, wil je een nieuwe game opzoeken en dan gooit IWnet je weer vrolijk in dezelfde game die je net geleaved bent.
quote:
Ik heb het over Real life, niet zo'n stom kutspelquote:Op woensdag 20 januari 2010 14:42 schreef FUFR het volgende:
[..]
dat lukt me aardig aan het gevloek van mijn maten te horen
okquote:Op woensdag 20 januari 2010 15:16 schreef Mazora het volgende:
[..]
Heb de gouden callsign ervan al binnen. Vanavond ACR afronden en dan voor de zoveelste avond eindelijk hopen te prestigen.
Probeer btw die red dot eens te vervangen door de silencer. Met de juiste perks ben je een onzichtbaar monster met véél kogels die véél pijn doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |