Waarom haal je de naam weg terwijl je de bron eronder plaktquote:Op donderdag 21 januari 2010 11:02 schreef jack4ya het volgende:
Bendes strippen auto's; Gooiers vaker dupe
Bla bla..
Ben je nu al eens gaan rondkijken wat het tweedehands zou kosten?quote:
Nou even zonder gekheid (en echt niet om te katten) maar ik wil graag even van je weten hoe ernstig die kabelboom beschadigd is. Het lijkt me sterk dat er meer dan de aansluitingen voor de teller enzo vanafliggen. In zo'n boom zitten diverse kleuren kabeltjes die met een beetje zoekwerk volgens mij best wel met een beetje soldeerwerk eraan te hangen zijn. Voor 2500 euro zou ik 't op z'n minst proberen. Ik heb zelf al eens de bekabeling van de motorruimte van mijn auto (nee, niet de DAF, dat zou nog eenvoudiger geweest zijn) moeten vervangen wegens uitgefikt. Gewoon al die plakbandzooi erafpeuteren en 1 voor 1 de kabels vervangen, daarna weer omwikkeld.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:44 schreef jack4ya het volgende:
Kabelboom is niet tweedehands te doen. Er zijn 18 types voor deze specifieke auto. Die kost al 2500,- en diw 100% de juiste zijn. Garagehouder is ook op zoek naar een tweedehands kabelboom. Als dat lukt is er een ieniemienie kans....
Ik heb een teller klok voor 100,- kunnen vinden op een duitse eBay. Scheelt 500,- Toegegeven.
Airbaglinks, airbagrechts met plaat zijn niet te vinden. (Vandaar dat die dingen geroofd worden. En het geroofde plaatst men niet zo snel op MP) En kosten 650,- p.s (dus pak'm beet 2000,-) Dus daar zit weinig marge in: dat is bijelkaar al ca 4500,-.ex BTW Ik heb er geen kunnen vinden via internet, bij schade auto's zijn ze of geploft, of de hele auto is te duur.
Nog geen loon gerekend.
Schade aan de deur greep nog niet gerekend.
Al zouden het schade bedrag van 8500 naar beneden kunnen krijgen. We krijgen het nooit zó ver naar beneden dat het dan wel lukt. Ik zou het graag willen, maar hoe!? We hebben het niet over een paar 100 verschil.
Ik ook.. Maar ik draag dan ook de Biostabil.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:52 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
En die airbags... Ach. IK (ja, ik) zou er best mee kunnen leven dat ze er niet meer inzitten.
quote:
Kabelboom is gewoon doorgeknipt. Op de foto zie je achter het stuur een zwart stompje, dat is het restje krimpkous wat daar zat. 2 kleuren kabeltjes. wit en blauw. En ca 20-25 draadjes. Ze zijn met opzet zo gekleurd zodat dieven niet weten welk draadje ze moeten hebben om dingen onklaar te maken. (Nice he)quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:52 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Nou even zonder gekheid (en echt niet om te katten) maar ik wil graag even van je weten hoe ernstig die kabelboom beschadigd is. Het lijkt me sterk dat er meer dan de aansluitingen voor de teller enzo vanafliggen. In zo'n boom zitten diverse kleuren kabeltjes die met een beetje zoekwerk volgens mij best wel met een beetje soldeerwerk eraan te hangen zijn. Voor 2500 euro zou ik 't op z'n minst proberen. Ik heb zelf al eens de bekabeling van de motorruimte van mijn auto (nee, niet de DAF, dat zou nog eenvoudiger geweest zijn) moeten vervangen wegens uitgefikt. Gewoon al die plakbandzooi erafpeuteren en 1 voor 1 de kabels vervangen, daarna weer omwikkeld.
En die airbags... Ach. IK (ja, ik) zou er best mee kunnen leven dat ze er niet meer inzitten.
quote:Op donderdag 21 januari 2010 20:16 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Kabelboom is gewoon doorgeknipt. Op de foto zie je achter het stuur een zwart stompje, dat is het restje krimpkous wat daar zat. 2 kleuren kabeltjes. wit en blauw. En ca 20-25 draadjes. Ze zijn met opzet zo gekleurd zodat dieven niet weten welk draadje ze moeten hebben om dingen onklaar te maken. (Nice he)
Kopen?quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:55 schreef Equites het volgende:
Ik zou gewoon je auto zo laten, het heeft wel iets speciaals
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |