Gelijk onder bewaking stellen in het ziekehuis en zodra ze daar klaar zijn de cel inquote:Op dinsdag 19 januari 2010 16:55 schreef PhalanX het volgende:
En om eerlijk te zijn, als er twintig man een ziekenhuis proberen binnen te komen en artsen en medisch personeel bedreigen, omdat de daders van een dodelijk ongeluk binnen zijn, waarvan er 1tje nog een celstraf uit moet zitten, dan mag je van mij gerust zeggen dat het al lang en breed uit de klauwen is gelopen.
Wax, ga lekker je gang, het is beter om te lachen dan om te huilenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 17:12 schreef Waxxer het volgende:
Nou (hai), gelukkig zijn dat soort dingen hier nog niet aan de orde. Wel een overvalgolf, maar dat soort enge toestanden...
Maar ik dacht ik wip even langs, maar de stemming is behoorlijk ernstig merk ik!En nu kan ik wel ernstig zijn en ernstig doen en dan echt op een dergelijke wijze dat er wat betreft het personage Waxxer niks meer overblijft van wat Waxxer was, alleen gebruik ik Fok alleen om eens lekker te gaan zitten Waxxeren!
Waarmee ik wil zeggen dat ik vooralsnog afwacht of er nog een stemmingsomslag volgt, zodat mijn virtuele aanwezigheid niet detoneert in het besprokene.
Ja ach mwoah, ik ben ondertussen ingekakt.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 17:24 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Wax, ga lekker je gang, het is beter om te lachen dan om te huilen
Ohquote:Op dinsdag 19 januari 2010 17:35 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ja ach mwoah, ik ben ondertussen ingekakt.
Het is weer dinsdag.
Dus.
Ik geloof dat de producenten iets minder blij zijn met 'm nuquote:Op dinsdag 19 januari 2010 18:23 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Het vragenuurtje in de Tweede Kamer.
Botert het trouwens nog tussen jou en René Mioch?
Hoe is jouw ervaring overigens dan met hoe dat in de VS gebeurt? "Wij Nederlanders" hebben over het algemeen blijkbaar de indruk dat in de VS de politie keihard optreedt en soms ook onrechtvaardig is... klopt dat beeld?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:18 schreef wonderer het volgende:
Ziehier de reden waarom ik niet meer terug wil naar Nederland
O ja... ach, nog zoiets jaquote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:54 schreef oinaru_isan het volgende:
Ik heb meer last van agressie in het verkeer, dan van kut-Marokkanen of de coffee-shop hier tegenover..
Ik kom nooit buiten, dus dat weet ik niet. Ik vind politie hier altijd een beetje eng, ben altijd bang dat ze meteen beginnen te schreeuwen enzoquote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:45 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Hoe is jouw ervaring overigens dan met hoe dat in de VS gebeurt? "Wij Nederlanders" hebben over het algemeen blijkbaar de indruk dat in de VS de politie keihard optreedt en soms ook onrechtvaardig is... klopt dat beeld?
Een beetje zoals in Duitsland tijdens de tweede wereldoorlog bedoel je?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:10 schreef oinaru_isan het volgende:
Is het niet beter om gewoon alle domme mensen (ongeacht relegie, sekse, geaardheid, etnische achtergrond) al hun rechten af te pakken? Dus geen kiesrecht, geen rijbewijs, etc. En die mensen dan ouderwets in te zetten voor fysieke arbeid? In ruil voor eten en een dak boven het hoofd?
Ik ben voorquote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:10 schreef oinaru_isan het volgende:
Is het niet beter om gewoon alle domme mensen (ongeacht relegie, sekse, geaardheid, etnische achtergrond) al hun rechten af te pakken? Dus geen kiesrecht, geen rijbewijs, etc. En die mensen dan ouderwets in te zetten voor fysieke arbeid? In ruil voor eten en een dak boven het hoofd?
De EO.. jajaquote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:44 schreef TheaterMaMa het volgende:
ik heb niets gewonnen bij that's the question, gek he als ze je gaan belagen met half naakte jongens, hierover meer op 25 februari
Het was ironisch bedoeld.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:16 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Een beetje zoals in Duitsland tijdens de tweede wereldoorlog bedoel je?
Wat ik hiermee bedoel te zeggen is dat het heel lastig te bepalen is wanneer iemand "dom" is. De een (wilders) zou zeggen dat dit iedereen is die niet minimaal 3e generatie Nederlander is. De ander zou het op het IQ gooien, etc, etc
Dat vinden ze zelf ook... http://www.nu.nl/politiek(...)-neer-achterban.htmlquote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:27 schreef oinaru_isan het volgende:
[..]
Het was ironisch bedoeld.
Tsja, persoonlijk vind ik dat iedereen die op de PVV stemt het kiesrecht niet waard is..
Owquote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:27 schreef oinaru_isan het volgende:
[..]
Het was ironisch bedoeld.
Tsja, persoonlijk vind ik dat iedereen die op de PVV stemt het kiesrecht niet waard is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |