De MM had een aardige actie in de nieuwe folder staan. Zal het straks wel even posten.quote:Op zondag 21 november 2010 11:56 schreef babipangang het volgende:
mensen, ik zoek een mooie aanbieding van een PS3 console (nieuw) De goedkoopste aanbieding die ik heb kunnen vinden is 289,- , maar misschien heeft iemand een mooiere aanbieding gevonden. Eventuele pakketten (console met games/ console met 2 controllers (en games) ) met mooie prijzen ook gezocht.
Misschien iemand tips?
alle MM's? hier geen mm folder gezienquote:Op zondag 21 november 2010 13:16 schreef Cyberia18 het volgende:
PS3 160 GB plus Assassin's Creed: Brotherhood of Red Dead Redemption.
PS3 320 GB plus Medal of Honor.
Prijs: 311 euro.
quote:Op maandag 22 november 2010 21:04 schreef Wnds het volgende:
Na even onderhandeld te hebben in de MM in Enschede:
PS3 320GB + extra controller + FIFA 11 + COD:BO = 386 euro.
Zeker de moeite waard om even door te vragen!
Waarom niet?quote:Op donderdag 25 november 2010 07:51 schreef NutKees het volgende:
Demons Souls, 22 euro (±23 inc) bij Zavvi. Doen?
Serieus? Ik zag op de website van de MM staan dat de GT5-pack 344 euro is: http://www.mediamarkt.nl/(...)display=online&pos=1quote:Op woensdag 24 november 2010 22:53 schreef msnk het volgende:
320GB + GT5 schijnt 310~ te kosten bij BartSmit/E-Plaza/MM dat is wel erg netjes. Had ik toch liever gewacht als ik dit wist
Ik zag het ook maar bij de reacties hier.quote:Op donderdag 25 november 2010 13:12 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Serieus? Ik zag op de website van de MM staan dat de GT5-pack 344 euro is: http://www.mediamarkt.nl/(...)display=online&pos=1
Interessant... Ik woon zelf in Hengelo, dus kan best effe in Enschede gaan kijken vanavond/morgen, omdat ik zelf wacht op een goeie aanbieding.quote:Op donderdag 25 november 2010 13:18 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik zag het ook maar bij de reacties hier.
Misschien een actie ofzo
quote:Hoe lang duurt het voordat ik het gekochte product thuis krijg?
Uw bestelling zal in vijf tot tien werkdagen worden verzonden.
Tsjah bij Free record shop heb ik 65 euro betaald en daar heb ik er ook een jaar op moeten wachten dus ach ...quote:
In de week van de release is de MediaMarkt meestal het goedkoopste, die zitten meestal zo'n 10 euro onder de normale prijs (maar ik heb geen idee of dat ook bij GT5 nu het geval is, het kan wisselen per game)quote:Op vrijdag 26 november 2010 13:37 schreef Ivo1986 het volgende:
Na dan ga ik zaterdag wel naar Dynabyte ofzo, 8 euro meer betalen maar heb em dan wel meteen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |