heb je ervaringen met zavvi? want voor die prijs laat ik ratchet and clank niet liggen.quote:Op zondag 17 januari 2010 18:52 schreef Deezertje het volgende:
En alweer deeltje drie van de PS3 Pricewatch!
Dat er maar vele aanbiedingen mogen volgen....
--
[ afbeelding ]
Alleen vandaag en morgen (17 en 18 januari 2010) bij Zavvi.com; Ratchet and Clank: A crack in Time 17,95 GBP!
Duurt meestal 1 tot 2 weken todat je hem binnen hebt, maar als je dat niet erg vind, gewoon bestellen!quote:Op zondag 17 januari 2010 20:14 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
heb je ervaringen met zavvi? want voor die prijs laat ik ratchet and clank niet liggen.
Bij mij is het ook al meerdere keren binnen een uur na bestellen verzondenquote:Op zondag 17 januari 2010 20:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Duurt meestal 1 tot 2 weken todat je hem binnen hebt, maar als je dat niet erg vind, gewoon bestellen!
Mijne is zelfs een uur na bestelling verzonden ... !
quote:Op zondag 17 januari 2010 21:14 schreef kevin33 het volgende:
mw2, 50@ bart smit
quote:
Ook Order geplaatstquote:Op zondag 17 januari 2010 20:28 schreef Ericjuh het volgende:
Order geplaatst
hier is btw hele lijst:
http://www.zavvi.com/offers/mega-monday.list
Zeker doen, helemaal voor dat geldquote:Op maandag 18 januari 2010 12:41 schreef Kn0x het volgende:
Batman, hmmm. Misschien toch maar eens bestellen dan.
Ik heb geen idee hoe ze dat nu doen, maar mijn Uncharted 2 uit de UK krijg ik met geen mogelijkheid in een andere taal. Ik vrees dus dat Sony wel het een en ander aan het uitsluiten is.quote:Op zondag 17 januari 2010 21:41 schreef leolinedance het volgende:
Maakt het voor Ratchet and Clank uit of je een Nederlandse uitvoering of een buitenlandse hebt? Hoe zit dat met spellen, wordt de taal los gedownload? Ik had laatst een Franse PES 2010, die kreeg op op geen enkele manier in het Nederlands of Engels...
Ik ken iemand die de laatste R&C besteld had in Engeland en die had geen NL taal.quote:Op zondag 17 januari 2010 21:41 schreef leolinedance het volgende:
Maakt het voor Ratchet and Clank uit of je een Nederlandse uitvoering of een buitenlandse hebt? Hoe zit dat met spellen, wordt de taal los gedownload? Ik had laatst een Franse PES 2010, die kreeg op op geen enkele manier in het Nederlands of Engels...
Gister dat spel gekocht voor ¤8 incl. verzendkosten. Sealed.quote:Op zondag 17 januari 2010 18:52 schreef Deezertje het volgende:
En alweer deeltje drie van de PS3 Pricewatch!
Dat er maar vele aanbiedingen mogen volgen....
--
[ afbeelding ]
Alleen vandaag en morgen (17 en 18 januari 2010) bij Zavvi.com; Ratchet and Clank: A crack in Time 17,95 GBP!
Stoer hoor. Een partikulier kunnen vinden die zo gek was om dat te doen?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 00:02 schreef Ben. het volgende:
[..]
Gister dat spel gekocht voor ¤8 incl. verzendkosten. Sealed.
taal wordt overgenomen van de taal die je instelt in je ps3. Dus als ps3 op engels staat zal game ook engels zijn..quote:Op maandag 18 januari 2010 22:57 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Ik ken iemand die de laatste R&C besteld had in Engeland en die had geen NL taal.
quote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:14 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
taal wordt overgenomen van de taal die je instelt in je ps3. Dus als ps3 op engels staat zal game ook engels zijn..
Wat heb dat met stoer te maken?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 00:03 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Stoer hoor. Een partikulier kunnen vinden die zo gek was om dat te doen?
nee.. quote iemand die het had over ratchet and clank 1 en addon.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:37 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Fout...Een in Frankrijk gekochte PES 2010 krijg jij niet Nederlands.
Dat klopt, maar bij de laatste R&C zit de NL taal er in zn geheel niet in. Dus settings veranderen heeft dan ook geen nut.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:14 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
taal wordt overgenomen van de taal die je instelt in je ps3. Dus als ps3 op engels staat zal game ook engels zijn..
idem hier.. ratchet and clank voor 18 euroquote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:59 schreef rece het volgende:
Games voor lage prijzen in de brievenbus.
kan dit goedkoper?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 01:34 schreef Impry het volgende:
PS3 250GB met één controller (zonder game)
MediaMarkt: ¤ 288,-
Saturn Tilburg, ¤ 272,-.
Bij...?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:57 schreef rece het volgende:
Komende donderdag, vrijdag en zaterdag Lego Batman voor alle systemen 8 euro.
Haha ik had het er niet bijgezet, dom. Maar bij Bart Smit inderdaad. Ik ga hem ook zeker halen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:57 schreef Funkel het volgende:
Bart smit of eplaza geloof ik..
Ik twijfel nog om hem op te pikken, heb nog wat spellen liggen dus ik ga er nog een nachtje over nadenken.quote:Op woensdag 3 februari 2010 14:29 schreef rece het volgende:
[..]
Haha ik had het er niet bijgezet, dom. Maar bij Bart Smit inderdaad. Ik ga hem ook zeker halen.
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 18:50 schreef Zapper het volgende:
FIFA10 voor PS3: 29,99
http://www.play.com/Games(...)FIFA-10/Product.html
Niks leuks voor mij op de mega monday.quote:PS3 ¤28.95 Free Delivery
zavvi
Daar heeft men de demo voor uitgevondenquote:Op donderdag 25 februari 2010 12:14 schreef SToRM81 het volgende:
Valkyria Chronicles (PS3) bij mymemory.co.uk voor 17 pond
Dit is nou echt zo'n game die ik best eens zou willen proberen, maar waarbij de kans groot is dat het echt niets voor mij gaat zijn...
De gameplay is echt super, als je van Strategy RPG’s houdt natuurlijk.quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:32 schreef SToRM81 het volgende:
Is er een demo van? Hmmm... ik ga vanavond maar eens kijken dan
ik ook niet.quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:22 schreef Cid het volgende:
[..]
Daar heeft men de demo voor uitgevondenIk vond er in ieder geval niet zo veel aan...
Misschien ook maar bestellen. Weet niet echt of het iets voor mij is, maar er zijn zoveel mensen die het spelen en ik wil gewoon een nieuw spel kopen. Of toch maar iets meer betalen en voor Heavy Rain gaan?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 11:30 schreef peejdorie het volgende:
goedkoopste tot nu toe in NL:
COD MW2 voor 39,95 bij BPgaming
net ook gelijk besteld.
Heavy Rain is echtquote:Op zondag 28 februari 2010 23:13 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Misschien ook maar bestellen. Weet niet echt of het iets voor mij is, maar er zijn zoveel mensen die het spelen en ik wil gewoon een nieuw spel kopen. Of toch maar iets meer betalen en voor Heavy Rain gaan?
ja ik heb de single player al op de pc gespeeld maar wil graag MPenquote:Op maandag 1 maart 2010 00:15 schreef lkb9000 het volgende:
Vandaag ook begonnen aan Heavy Rain,die zou ik zeker kiezen boven mw2. Maar mw2 heb je waarschijnlijk langer plezier van met online gamen.
Als je nu heavy rain koopt kan je die na een (paar) keer uitspelen vast wel via fok ruilen tegen mw2
Heb hem meteen besteldquote:Op dinsdag 9 maart 2010 12:20 schreef knuppelhout het volgende:
COD MW2 voor 32.50 inc verzending @ play.com!
Verkeerd topicquote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:50 schreef Syd het volgende:
Waarom doet youtube het niet bij mij op de PS3 ? ik krijg 1/10 sec beeld en dan staat er iets met upgraden
er staat toch echt 39,95 hoor.quote:
Ik vind 52 euro voor COD MW2 niet echt bijzonder...quote:Op vrijdag 9 april 2010 19:06 schreef Ericjuh het volgende:
Sommige deals vind ik dus echt niet bijzonder in dit topic. B.v.
yakuza 3: http://www.zavvi.com/game(...)dition/10071805.html
Cod mw2: http://www.play.com/Games(...)rfare-2/Product.html
Oh jaquote:Op donderdag 8 april 2010 16:29 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
er staat toch echt 39,95 hoor.
volgens mij zit jij bij de xbox spellen te kijken.
je zit hier in een playstation topic he
lol.. dat is pond wat ik zagquote:Op vrijdag 9 april 2010 22:58 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik vind 52 euro voor COD MW2 niet echt bijzonder...
Maar wie wil er nu nog een Fat model? Ik niet in ieder geval... Ik heb dan ook al een mooie Slimquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:08 schreef Asskicker14 het volgende:
Dailymania (dailymania.nl):
PS3 80 GB Pack 244 euro
Intertoys (Intertoys.nl)
PS3 40 GB Pack 200 euro
PS3 80 GB Pack 230 euro
PS3 80 GB Little Big Planet Pack 230 euro
PSP 3000 + Resistance / PSP 3000 + Gran Turismo 130 euro
PSP Slim and White 130 euro
PSP Slim and White + Camera 130 euro
PSP Silver / PSP Spider-Man Pack 130 euro
-------------
iPhone 16 GB 3GS (Losse telefoon - Simlock vrij) 700 euro
Ik weet niet wat het vandaag precies is met oude PS3 fat modellen die subiet in de aanbieding gedaan worden, misschien nog oude voorraden die weg moeten.
Als je bedoelt contradictio in terminis, dan ja!quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:34 schreef Asskicker14 het volgende:
een mooie PS3 Slim, is dat geen contractio in terminis?
[ afbeelding ]
Hoe het ook zij, de PS3 slim is godsgruwelijk lelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |