Jaap is het niet waard om over te posten. Die gast is gewoon faal met een F.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:03 schreef Scrutinizer het volgende:
En dat noemde ik al eerder minachting voor zowel de kijker als zijn gasten.
ben ik wel met je eens. zeker tov de gastenquote:Op zondag 17 januari 2010 16:03 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En dat noemde ik al eerder minachting voor zowel de kijker als zijn gasten.
Twee keer live gezienquote:
3,5 uur en me geen seconde verveeld. Ik heb geteld dat z'n band uit 32 mensen bestondquote:Op zondag 17 januari 2010 16:10 schreef Copycat het volgende:
3,5 uur?
Hier in De Effenaar was het twee uur. Max.
Maar dat kwam misschien ook wel doordat wij een beetje laat waren. En ik vond het nu een beetje vergane glorie: George in campingsmoking achter een microfoonstandaard.
In Paradiso is-ie altijd op z'n best. Ik was twee weken doof maar heb ook zeker twee weken met een enorme smile rondgelopen.quote:Heb 'm jaren terug beter meegemaakt. In Paradiso!.
Z'n kleindochter die nog even een hele schunnige rap kwam doenquote:Op zondag 17 januari 2010 16:14 schreef Copycat het volgende:
Een feestje is het altijd, met Clinton en gevolg.
Daar herken je de professional aanquote:Zo, en dat is dan weer een mooi bruggetje naar het feestje dat StudioVlemmix heet!
Dat lijkt me ook niet. Hij lult drie kwartier in een half uur.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:16 schreef Disana het volgende:
Voor mensen die de chat niet zien is dit absoluut niet te volgen. Volgens mij gaat hij dit geen drie dagen volhouden ook.
En hopt van hot naar haar omdat iedereen in die chat maar van alles roept.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:17 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook niet. Hij lult drie kwartier in een half uur.
Dus Harrie is er tot dinsdagmiddag 12 uur.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:18 schreef liesje1979 het volgende:
Ik ben bang dat ik dit geen 3 dagen trek. Hij doet het harstikke leuk hoor, maar ik word er een beetje hyper van.
En die handigerd heeft er natuurlijk voor gezorgd dat niemand anders dan hij dingen kan wijzigen.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:21 schreef tuinfluiter het volgende:
Rene is volgens Liesbeth heeeeeeeel ver weg
en komt weer terug.
Ja hoor, hij ligt er al lekker ontspannen bij, volkomen op zijn gemak.quote:Op zondag 17 januari 2010 17:32 schreef Maanvis het volgende:
Een nieuwe chatverslaafde is geboren.
[ afbeelding ]
Volgens mij heeft-ie thuis geen internetquote:Op zondag 17 januari 2010 17:45 schreef Gert het volgende:
Maar die ligt nu gewoon al urenlang te chatten daar of zo, met af en toe een liedje?
Yep en de chatquote:Op zondag 17 januari 2010 17:45 schreef Gert het volgende:
Maar die ligt nu gewoon al urenlang te chatten daar of zo, met af en toe een liedje?
Ben jij nog op de chat Lies?quote:Op zondag 17 januari 2010 17:47 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Yep en de chat![]()
gezellig
![]()
te houden.
Rene is idd ver weg ..quote:Op zondag 17 januari 2010 16:21 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dus Harrie is er tot dinsdagmiddag 12 uur.
Woensdag overdag voorbereiding Jaap zijn show, woensdagavond show Jaap .......
Rene is volgens Liesbeth heeeeeeeel ver weg
komt weer terug , zet dan nieuwe weekprgramma op de site.
waarom ben jii Mod afgemaakt?quote:Op zondag 17 januari 2010 17:50 schreef Dottey het volgende:
[..]
Rene is idd ver weg ..Beetje aan het ijlen in zijn bedje..
De arme stakker is ziekjes...
Komt soon vast wel weer langsgeschoven.
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |