D-Day

ik heb erg zin in vanavond.
Loekz was op voorhand mijn favo. Lijkt me gewoon weer eens leuk om een meidengroepje te sturen (forget treble). De versie is eigenlijk weer verpest door John Marks

Die arabische riedels hadden er niet in hoeven zitten, snap wel dat het bij het groepje past (multi culti), maar idd zo achterhaald. Jammer jammer, ze hadden gewoon zo'n draaiorgel riedel of accordeonnetje erin moeten pleuren, simpel moeten houden. Tkomt nu te geforceerd over dus ik vrees ook dat zij het niet gaan worden. Frans is een populaire coach dus wie weet stemmen de mensen ook wel een beetje voor hem lol.
Op buitenlandse fora lees ik veel positieve berichten over... MARLOUS! WTF!? Oke, de versie op youtube is volgens mij nog niet eens de definitieve versie, het klinkt zeker niet verkeerd maar haar stem! Ughh..
Ik wil vanavond nog afwachten, wie weet komt Loekz wel heel goed over. Sieneke schijnt een draaiorgel te hebben. Zij maakt ook een goede kans want in een radioprogramma op ned1 hoorde ik een klein stukje. Tis een mix van de smartlap en een vleugje rock'roll

Leuk, een draai orgel op het podium in Oslo