Ik heb een geweldige timing. Not.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:55 schreef Chanel5 het volgende:
En we hebben muziek, dus we mogen het niet volgen.
shit happens, wel balen want ik weet zeker dat veel mensen klaar zaten om die vergadering te volgen.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik heb een geweldige timing. Not.
Je was nog ruim op tijd voor de vergadering geweest. Die is een uur na aanvangstijdstip nog steeds niet begonnen.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik heb een geweldige timing. Not.
Ik begrijp ook niet dat we niks mogen horen. Johan is toch van de openheid en zulks?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:59 schreef Chanel5 het volgende:
shit happens, wel balen want ik weet zeker dat veel mensen klaar zaten om die vergadering te volgen.
De TBO vergadering toch, daar had Johan het gisteren over en dat het onstream zou zijn.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:59 schreef Chanel5 het volgende:
shit happens, wel balen want ik weet zeker dat veel mensen klaar zaten om die vergadering te volgen.
Dus niet. Bram is niet aanwezig.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:02 schreef tuinfluiter het volgende:
De TBO vergadering toch, daar had Johan het gisteren over en dat het onstream zou is.
Als het wel professionals geweest waren was Johan nu al duizend euro kwijt geweest aan koffie-drinkende en rokende medewerkers.quote:
Dus jij gaat liplezen en alles voor ons vertalen? Top.quote:
Ik denk het niet.. Heb jij nog "hoop"?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:04 schreef tuinfluiter het volgende:
En Sly en Puty gaan ook mee vergaderen of komen die voor de techniek?
Nou misschien doen ze de muziek er nog vanaf.
Ik weet van niets.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:06 schreef Chanel5 het volgende:
Dus ik hoorde het goed dat jij er ook niet zou zijn Dot?
Ik snap werkelijk niet wat Slaaaajjjjj daar te zoeken heeft. Puty ook niet. Zal wel aan mij leggen. Preoriteiten en zulks.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:06 schreef Dottey het volgende:
Ik denk het niet.. Heb jij nog "hoop"?
Ik kom zo!quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:53 schreef Scrutinizer het volgende:
De volgende hit van Peter wordt een nummertje a la Jeroen van der Boom. Ik neem aan dat hij bedoelt dat hij dit keer de melodie pikt van Jij Bent Zo.
Hmm hoorde alsido gister zeggen dat jij en mera gemaild moesten worden. Mera heeft afgezegd. Jij hebt dus geen mail gehad? Idd erg kort dag ja.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:07 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik weet van niets.
Geen e-mail of smsje.. ben wel een keertje door Bram gebeld. Maar geen idee wat er was.
Beetje kortdag heOm dingen te laten weten
Die chat daar is nu al negen van de tien keer niet te volgen door oud zeer en weet ik veel wat voor een klapjosti's meer.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:08 schreef SeSeSeS het volgende:
Wat moet Sly hier nou in hemelsnaam? Is Johan nou zó diep gezonken dat 'ie NL nodig heeft voor publiek??
[ link | afbeelding ]
Leo is te liev voor deze wereld.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:10 schreef Scrutinizer het volgende:
Leo is onderweg. Alsido heeft hem overgehaald dat hij er ook bij hoort.
Mera, Dottey en Bram komen niet. Er moeten toch mensen op die stoelen zitten, hè?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:08 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik snap werkelijk niet wat Slaaaajjjjj daar te zoeken heeft. Puty ook niet. Zal wel aan mij leggen. Preoriteiten en zulks.
Nee geen mailquote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:11 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Hmm hoorde alsido gister zeggen dat jij en mera gemaild moesten worden. Mera heeft afgezegd. Jij hebt dus geen mail gehad? Idd erg kort dag ja.
Alsido en Liesbeth hebben het over Dottey en Mera gehad, er zou een mail naar hen toegaan,quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:07 schreef Dottey het volgende:
Ik weet van niets.
Geen e-mail of smsje.. ben wel een keertje door Bram gebeld. Maar geen idee wat er was.
Beetje kortdag heOm dingen te laten weten
Dat kan ik me voorstellen. Ik ben echt zeer verbaasd en vind dit geen aanwinst.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:17 schreef Dottey het volgende:
[..]
Nee geen mail
Zal wel der doorheen geschoten zijnVing al minstens 30 keer op dat ze moeite met mijn naam hebben
![]()
Ik hoef ook niet zo nodig met Sly op de troon in een meeting
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:18 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Alsido en Liesbeth hebben het over Dottey en Mera gehad, er zou een mail naar hen toegaan,
want ze moeten ook bij de vergadering aanwezig zijn.
Ach ja.. we zullen het belevenquote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen. Ik ben echt zeer verbaasd en vind dit geen aanwinst.
Ik gok op het doorprikken van Nowlive Radio naar Studio Vlemmix.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:21 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ach ja.. we zullen het beleven![]()
*benieuwd naar uitkomsten*
Heeft Johan nou alleen die radiozender van Sly nodig voor zijn cariëre?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:21 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ach ja.. we zullen het beleven![]()
*benieuwd naar uitkomsten*
Ja je hebt niet echt het gevoel dat er hier historie geschreven gaat worden, op de een of andere manier.quote:
Ik schat zo in dat Johan weinig mensenkennis heeft. En sommige mensen kunnen zich goed inlikken.quote:
Weldegelijk. Sly heeft weer een poot tussen de deur voor eigenbelang..quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:23 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja je hebt niet echt het gevoel dat er hier historie geschreven gaat worden, op de een of andere manier.
Duidelijk jaquote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik schat zo in dat Johan weinig mensenkennis heeft. En sommige mensen kunnen zich goed inlikken.
Kan me best voorstellen dat de eigenaar van een forum als NL, met veel RLS-liefhebbers, het leuk vindt om bij dit project betrokken te zijn. Ik ben benieuwd wat het concreet op gaat leveren. Ideëen op tafel gooien is nog het makkelijkste gedeelte.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:24 schreef SeSeSeS het volgende:
[..]
Weldegelijk. Sly heeft weer een poot tussen de deur voor eigenbelang..
Ja!quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:39 schreef Gert het volgende:
Kan me best voorstellen dat de eigenaar van een forum als NL, met veel RLS-liefhebbers, het leuk vindt om bij dit project betrokken te zijn. Ik ben benieuwd wat het concreet op gaat leveren. Ideëen op tafel gooien is nog het makkelijkste gedeelte.
De vervolgstappen, daarvoor is know how nodig, evenals organisatorisch vermogen en projectmatig kunnen werken. Iedereen kan roepen "we moeten iets met leuke artiésten gaan doen", of "we moeten een mónorail".
Het vervolg is: concretiseren. Haalbaarheid inschatten, business case schrijven, project opzetten met stappenplan en mijlpalen. Eigenlijk moet dat voor élk wat groter idee, voor elk programma dus ook.
Alleen: dat is nogal wat gedoe, nogal wat denkwerk, en kan ook confronterend zijn. Dus je kunt ook zeggen dat je "gewoon out of te box moet denken", dat je het "gewoon moet doén, gewoon gáán".
Johan ging gisteren ook naar bed met de melding dat hij zich ziekjes voelt.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:31 schreef Scrutinizer het volgende:
Overigens is Ansje Liek nogal ziekjes. We moeten dus niet vreemd opkijken als morgen de hele crew met Harry Loco in bed ligt.
Als NL genoeg draagvlak meeneemt... en Sly heeft al bewezen niet met zijn users om te kunnen gaan!quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:39 schreef Gert het volgende:
[..]
Kan me best voorstellen dat de eigenaar van een forum als NL, met veel RLS-liefhebbers, het leuk vindt om bij dit project betrokken te zijn. Ik ben benieuwd wat het concreet op gaat leveren. Ideëen op tafel gooien is nog het makkelijkste gedeelte.
De vervolgstappen, daarvoor is know how nodig, evenals organisatorisch vermogen en projectmatig kunnen werken. Iedereen kan roepen "we moeten iets met leuke artiésten gaan doen", of "we moeten een mónorail".
Het vervolg is: concretiseren. Haalbaarheid inschatten, business case schrijven, project opzetten met stappenplan en mijlpalen. Eigenlijk moet dat voor élk wat groter idee, voor elk programma dus ook.
Alleen: dat is nogal wat gedoe, nogal wat denkwerk, en kan ook confronterend zijn. Dus je kunt ook zeggen dat je "gewoon out of te box moet denken", dat je het "gewoon moet doén, gewoon gáán".
Maar Ansje heeft zonet achter de bar lekker staan hoesten boven de glazen en kopjes. Die weet hoe je zo'n besmetting het beste aanpakt.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:45 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Johan ging gisteren ook naar bed met de melding dat hij zich ziekjes voelt.
Johan zei dat het hem niets uitmaakte waarover gepraat werdquote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:47 schreef Gert het volgende:
Wie zit de vergadering voor?
En is er een agenda bekend? Of is die ook weinig concreet?
1. nadenken over samenweking met NL
2. ideëen utwisselen
3. rondvraag
4 wat verder ter tafel komt
Brainstormen. Ik zie alleen de brains niet zo.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:48 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Johan zei dat het hem niets uitmaakte waarover gepraat werd.
Johan zit voor.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:47 schreef Gert het volgende:
Wie zit de vergadering voor?
En is er een agenda bekend? Of is die ook weinig concreet?
1. nadenken over samenweking met NL
2. ideëen utwisselen
3. rondvraag
4 wat verder ter tafel komt
Ja snap je nu, mijn internet lag er voor 30 minuten uit, dus zat even niet in de vlemmix soap.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 15:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Maar Ansje heeft zonet achter de bar lekker staan hoesten boven de glazen en kopjes. Die weet hoe je zo'n besmetting het beste aanpakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |