Okequote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:31 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Oh het is ingetwijfeld echt gebeurd. Waarschijnlijk niet bij TS, want dat is vast een kloon die aan het baggeren is, dat snap ik ook best. Maar het gebeurt wel degelijk bij een enkeling. Laat dit topic een waarschuwing zijn voor andere mensen op fok! (die bv. te dom zijn om te posten maar wel meelezen) om het iets minder vaak voor te laten komen. Met dat doel kan een serieuze reactie gaan kwaad.
Stornering, natuurlijk, omdat marktplaats-oplichters gebruik maken van automatische incasso, waarvoor TS (15) een machtigingskaart heeft ingevuld.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:04 schreef Elmostyle het volgende:
En voordat je verder gaat zeiken:
Aangifte, Paypal refund en anders via bank stornering.
Oke, slowchat
Mwa dat lijkt me niet logisch ehquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:33 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Dit site gaf idd Frankrijk aan; maar wat het nummer is hangt af van wat er voor landcode voor staat, die ontbreekt bij het gegeven nummer. Met verschillende landcodes kan precies hetzelfde nummer verschillende adressen geven.
Gezien je spelling zou ik nog bijna geloven dat je achterlijk genoeg bent om een laptop op marktplaats te kopen.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:34 schreef dag1234 het volgende:
sirues het iss geen grap
hier linkje http://link.marktplaats.nl/311051395
is echt geen grap dit meen ik sireus
Huh?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:34 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Stornering, natuurlijk, omdat marktplaats-oplichters gebruik maken van automatische incasso, waarvoor TS (15) een machtigingskaart heeft ingevuld.
Oja shitquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:34 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Stornering, natuurlijk, omdat marktplaats-oplichters gebruik maken van automatische incasso, waarvoor TS (15) een machtigingskaart heeft ingevuld.
Storneren kan alleen bij een automatische afschrijving, lijkt me niet aan de orde.quote:
Ja, het zou kunnen dat het nummer in die omgeving is. Maar het zou ook kunnen dat het nummer helemaal niet in bestaat in Nederland, niet elke combinatie die je maakt die mogelijk is, is ook aangesloten. En dan zou het bv. wel een Frans, Spaans, Duits en/of whatever-lands nummer kunnen zijn, afhankelijk van die landcode.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:35 schreef Elmostyle het volgende:
[..]
Mwa dat lijkt me niet logisch ehff uitgaande van dat het een Nederlands topic is.
46 is omgeving sittard/geleen, iig in limburg. dat lijkt me aannemelijker
Ja, ik begreep het cynisme/sarcasme in je post dus niet helemaal...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:38 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Storneren kan alleen bij een automatische afschrijving, lijkt me niet aan de orde.
Ja right, want via Ebay gaat het inderdaad precies hetzelfde als via marktplaats... Op marktplaats word je hiervoor gewaarschuwd! Dus t is jammer van je geld.. Eigen schuld, dikke uhm.. ja ook schuld dus.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:37 schreef dag1234 het volgende:
hoeo vinden jullie mij rar er zijn toch honderen menen die via internet spullen kopen en die grote bedragen overmaken zoals op ebay
Njah klinkt logisch inderdaad, je hebt gelijkquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:38 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Ja, het zou kunnen dat het nummer in die omgeving is. Maar het zou ook kunnen dat het nummer helemaal niet in bestaat in Nederland, niet elke combinatie die je maakt die mogelijk is, is ook aangesloten. En dan zou het bv. wel een Frans, Spaans, Duits en/of whatever-lands nummer kunnen zijn, afhankelijk van die landcode.
Iemand die probeert de zaak te lichten via marktplaats, zoekt een nummer uit dat wel zou kunnen bestaan in Nederland, maar dat niet doet, niet aangesloten is; en geeft dat. Dus dat is nog best realistisch.
Wat fijn voor je dat het gratis was. Komt dat er tenminste niet ook nog bij.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:40 schreef dag1234 het volgende:
ik had hem gebeld e had hem aan de lijn ik heb skype abonement en kan dan lleen naar nederlandsenummersgratis bellen dus het gesprek was gratis
Leer spellen en krijg nooit kinderen.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:41 schreef dag1234 het volgende:
als ik 046 in typ zie ik sittart geelen enz
sittart en geelen bestaan beide nietquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:41 schreef dag1234 het volgende:
als ik 046 in typ zie ik sittart geelen enz
praat je ook nog eens tegen je computer?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:42 schreef dag1234 het volgende:
heey ik doe havo/vwo als ik wil kan ik correct nederlands praten maar kost beetje te veel tijd
...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:42 schreef dag1234 het volgende:
heey ik doe havo/vwo als ik wil kan ik correct nederlands praten maar kost beetje te veel tijd
Oh mijn god. JIJ doet havo/vwo?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:42 schreef dag1234 het volgende:
heey ik doe havo/vwo als ik wil kan ik correct nederlands praten maar kost beetje te veel tijd
Geeft niet hoor schat, niet iedereen kan even slim zijn.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:39 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Ja, ik begreep het cynisme/sarcasme in je post dus niet helemaal...
Jeusus faalhaas:') En ik met m'n MBO kan wel redelijk fatsoenlijk Nederlands pratenquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:42 schreef dag1234 het volgende:
heey ik doe havo/vwo als ik wil kan ik correct nederlands praten maar kost beetje te veel tijd
Opleidingsniveau zegt bitter weinig, bijna niemand kan fatsoenlijk Nederlands typen. Als het je moeite kost om correct Nederlands te praten/typen dan ben je gewoon dom, want ik heb geen moeite met 'serieus' typen in plaats van 'sirieus' of besluiten dat het 'wordt' is in plaats van 'word' of wat voor fucking onzin je ook typte. Je hoeft hier geen foutloos Nederlands te gaan typen maar zoals jij typt gast...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:42 schreef dag1234 het volgende:
heey ik doe havo/vwo als ik wil kan ik correct nederlands praten maar kost beetje te veel tijd
Leer eerst eens spellen.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:48 schreef dag1234 het volgende:
man ik haat dit hier zijn adress:jos klijnenlaan 147
6164 AD iemand die wat info kan vinden of de nummer overeenkomt et de nummer of ietd alsjebliet![]()
Jongen tochquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:52 schreef dag1234 het volgende:
ik voel me echt rot man ik haat mezelf ik moet bijne huilen en heb tranenen in mijn oog en heb nu beetje hoofdpijn:S![]()
![]()
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:52 schreef dag1234 het volgende:
ik voel me echt rot man ik haat mezelf ik moet bijne huilen en heb tranenen in mijn oog en heb nu beetje hoofdpijn:S![]()
![]()
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:52 schreef dag1234 het volgende:
ik voel me echt rot man ik haat mezelf ik moet bijne huilen en heb tranenen in mijn oog en heb nu beetje hoofdpijn:S![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*Think outside the box*
Wat moeten wij daarmee danquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:59 schreef dag1234 het volgende:
hier is zijn e-mail:back.2.basic@live.nl ik kan het niet uitleggen dit word echt erg man:S
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |